Er zit in principe niks in dat kan bederven. Mogelijk dat de smaak wat achteruit is gegaan. Zolang het er niet vochtig uitziet kun je het gewoon eten.quote:Op zondag 7 april 2013 17:51 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Dingen zitten vol zout in een luchtdichte verpakking, kan prima.
Die krijg ik toch nooitquote:Op zondag 7 april 2013 17:53 schreef Erasmo het volgende:
Je kleinkinderen zullen het zelfs nog kunnen gebruiken.
Je verstand ook.quote:
Zit tussen je oren. Het is droogvoer en kun je jaren later nog gewoon gebruiken.quote:
Mensen die dit soort ranzige producten eten zal dat aan hun reet oxideren.quote:Op zondag 7 april 2013 19:46 schreef Pietverdriet het volgende:
Op dit soort producten is het niet bacterieel bederf wat een probleem is, maar oxidatie van vetten bv, ranzig worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop