SPOILER: Video'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Battlefield 3 Premium Release datum: 4 juni 2012
Battlefield 3™ evolueert en groeit continu, dankzij de release van vijf uitbreidingspakketten. Deze enorme thematische uitbreidingspakketten zijn meer dan alleen map-pakketten: ze bevatten ook nieuwe wapens, voertuigen, missies, dogtags en nog veel meer. Als je Battlefield 3™ Premium koopt, krijg je exclusief eerder toegang tot alle vijf uitbreidingspakketten. Je kunt de pakketten ook los kopen. [Bron]SPOILER: Battlefield 3 PremiumOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. - Aftermath Release datum: December 2012
FOK! Teamspeak server: Teamspeak.jcode.nl (176.9.1.88:9987)
FOK! platoons op Battlelog: Band of Fok!kers Platoon FOK! Knokploeg PlatoonSPOILER: Fok! spelersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wil je ook zo'n kekke dogtag als deze?
Ga naar http://stalkdice.oscarmike.com/, join de server en knife een DICE dev.
BF3 status banner maken (zoals in de spoiler hierboven): BF3stats.com
Voor hardware vragen: Topicreeks: [Gamepc] Discussie hardware topic
Vorige topics: Topicreeks: Battlefield 3
Wil je zelf wat toevoegen aan deze OP, ga dan naar hier naartoe.![]()
quote:Op woensdag 27 maart 2013 21:19 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ergens een midden tussen BC2 en BF3 zou mooi zijn, unlocks per classe specifiek en per wapensoort bijvoorbeeld.
Commander rose/squadleader opties zou fijn zijn, vooral het planten van waypoints en dergelijke is ERG welkom.
Battlelog gaat een gegeven zijn en ondanks alle scepsis die ik erop had moet ik zeggen dat het prima werkt.Maar probleem is, dat de meeste filters gewoon raar zijn. Als ik Hardcore doe 64 en RUSH krijg ik bij elke refresh andere servers en als ik rush wegdoe maar gewoon 64 man krijg ik weer andere servers waar andere rush server bijv.quote:Op woensdag 27 maart 2013 21:24 schreef JK het volgende:
Zonder Battlelog had ik BF3 al heel lang niet meer gespeeld. Juist die stats maken het verslavend. Ja, ik ben een stats-hoer.
Maargoed.. speculaties... eerst maar eens zien wat ze over de multiplayer gaan zeggen.
En BF2/2142 had ook een soort van battlelog, alleen dan ingame. Ook vond ik de server browsing beter. Ik vind het principe battlelog niet erg, maar liever ingame en een wat betere server browser die álle servers laat zien die er zijn.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Waarom heb ik bijna geen servers in mijn lijst? Ik ik alle expansions en kan volgens mij nergens een update downloaden ofzo. Iemand enig idee?![]()
Reset je filter eens, gewoon van voor af aan beginnen. Alles leegmaken en dan refreshen. De lijst wordt ook langer naarmate je naar beneden scrollt. Laat niet meteen alles zien.![]()
Hij wordt langer ja, maar als ik vervolgens selecteer op population krijg ik niet alles waar mensen inzitten boven.quote:Op woensdag 27 maart 2013 21:56 schreef JK het volgende:
Reset je filter eens, gewoon van voor af aan beginnen. Alles leegmaken en dan refreshen. De lijst wordt ook langer naarmate je naar beneden scrollt. Laat niet meteen alles zien.AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Misschien zijn er ook wel teveel servers...
Net even gelachen, metro 64, halverwege ingestapt. No explosive server (10x leuker) en dan met een M16 met 6x scope erop, underslung rail en daar een M26 Slug aan gehangen. Die lui werden gek, begonnen zelfs in het Frans op me te schelden. 27-2, niet slecht om halverwege in het spel er mee naar binnen te komen. Moet ik vaker doen, ondanks dat de M26 niets meer voorstelt, is er bijna geen bulletdrop met deze config blijkbaar.![]()
In BF2 liet hij gewoon 3000 servers zien hoorquote:Op woensdag 27 maart 2013 22:26 schreef JK het volgende:
Misschien zijn er ook wel teveel servers...
Net even gelachen, metro 64, halverwege ingestapt. No explosive server (10x leuker) en dan met een M16 met 6x scope erop, underslung rail en daar een M26 Slug aan gehangen. Die lui werden gek, begonnen zelfs in het Frans op me te schelden. 27-2, niet slecht om halverwege in het spel er mee naar binnen te komen. Moet ik vaker doen, ondanks dat de M26 niets meer voorstelt, is er bijna geen bulletdrop met deze config blijkbaar..
AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
maar dat was ingame dit gaat via je browserquote:Op donderdag 28 maart 2013 00:44 schreef Smoofie het volgende:
[..]
In BF2 liet hij gewoon 3000 servers zien hoor.
laad jij maar is een pagina 3000 servers plus lay-out enzo![]()
Jij fokt ook met alle topics volledig doorlopend per subforum?quote:Op donderdag 28 maart 2013 00:44 schreef Smoofie het volgende:
[..]
In BF2 liet hij gewoon 3000 servers zien hoor.
Filter, bitch.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Nu maar hopen dat die lensflare ook wordt weggehaald. En die blauwe filter, een van mijn grootste ergernissen aan BF3volgens mij was NIEMAND er positief over.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.![]()
http://bf3.realmware.co.uk/colour-tweaker/faqquote:Op donderdag 28 maart 2013 12:02 schreef 2Happy4U het volgende:
Nu maar hopen dat die lensflare ook wordt weggehaald. En die blauwe filter, een van mijn grootste ergernissen aan BF3volgens mij was NIEMAND er positief over.
Alstu!
Perry the Platypus, what an unexpected surprise. And by unexpected, I really mean unexpected, what are you doing here, this is my week off.
Origin ID: LatteFragiato
Battlefield 3: [BoF]Robhimself![]()
Daar word je voor gebanned hehquote:
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.![]()
quote:Nee. Ook niet voor FXAA injectors.
Perry the Platypus, what an unexpected surprise. And by unexpected, I really mean unexpected, what are you doing here, this is my week off.
Origin ID: LatteFragiato
Battlefield 3: [BoF]Robhimself![]()
Ah oké, even verder over in gelezenquote:Op donderdag 28 maart 2013 12:15 schreef DoofenSchmirz het volgende:
[..]Nee. Ook niet voor FXAA injectors.
had alleen gehoord over die bans toen ik het niet speelde dus keek er niet verder naar.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.![]()
never mind, werkt al niet meer sinds endgame update. Sorry!
Anders Danoc1's FXAA injector gebruiken.
[ Bericht 49% gewijzigd door DoofenSchmirz op 28-03-2013 12:42:10 ]Perry the Platypus, what an unexpected surprise. And by unexpected, I really mean unexpected, what are you doing here, this is my week off.
Origin ID: LatteFragiato
Battlefield 3: [BoF]Robhimself![]()
Nog mensen hier die later dit jaar wanneer de release daar is als een speer de nieuwe BF4 gaan kopen?
Gezien de trailer krijg ik steeds meer het gevoel dat de MOH/MWA/WOW series of hoe het allemaal heten en de BF series ( de laatsten vooral) steeds meer naar elkaar toe groeien. Ik bedoel daarmee vooral het feit dat er zoveel city maps zijn waar het gebruik van tanks,pantservoertuigen steeds meer naar de achtergrond wordt gedrongen,iets dat je toch veel minder had in bijvoorbeeld BF2.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 28-03-2013 12:40:58 ]![]()
Ik wacht eerst af tot er meer bekend wordt gemaakt, vooral over de multiplayer. Ook doe ik sws geen pre-order zolang ik de systeemeisen niet weet.quote:Op donderdag 28 maart 2013 12:38 schreef Iwanius het volgende:
Nog mensen hier die later dit jaar wanneer de release daar is als een speer de nieuwe BF4 gaan kopen?
Gezien de trailer krijg ik steeds meer het gevoel dat de MOH/MWA/WOW series of hoe het allemaal heten en de BF series ( de laatsten vooral) steeds meer naar elkaar toe groeien. Ik bedoel daarmee vooral het feit dat er zoveel city maps zijn waar het gebruik van tanks,pantservoertuigen steeds meer naar de achtergrond wordt gedrongen,iets dat je toch veel minder had in bijvoorbeeld BF2, en het meer
En dat van die tanks naar de achtergrond enzo kan je nog niet zeggen vind ik. In bf3 zat wat dat betreft een goede balans imo. En over de multiplayer van bf4 is nog nauwelijks wat bekend, dus hier kan je eigenlijk nog geen zinnig woord over zeggen![]()
![]()
Eerst multiplayer zien, dan pas oordelen voor mij.Perry the Platypus, what an unexpected surprise. And by unexpected, I really mean unexpected, what are you doing here, this is my week off.
Origin ID: LatteFragiato
Battlefield 3: [BoF]Robhimself![]()
Maar dat is geen garantie, dat kan nog komen .. je wordt sowieso na verloop van tijd gekicked als je het gaat gebruiken.quote:Op donderdag 28 maart 2013 12:15 schreef DoofenSchmirz het volgende:
[..]Nee. Ook niet voor FXAA injectors.
![]()
Restriction kick ja en daarbij krijg ik die ook niet aan de praat. Heb het simpeler opgelost.quote:Op donderdag 28 maart 2013 12:49 schreef KroodjeBip het volgende:
[..]
Maar dat is geen garantie, dat kan nog komen .. je wordt sowieso na verloop van tijd gekicked als je het gaat gebruiken.
Apart kleurenprofiel in mijn monitor gemaakt. Effe switchen als ik BF start en PRESTO! Niks geen injectors en andere kul.
Perry the Platypus, what an unexpected surprise. And by unexpected, I really mean unexpected, what are you doing here, this is my week off.
Origin ID: LatteFragiato
Battlefield 3: [BoF]Robhimself![]()
Nuh, daar vind ik het net wat te battlefield 3.5 voor. Plus ik heb pas net alle DLC's van 3 gehaald en in combinatie met CS:GO heb ik dan voorlopig genoeg te schieten.quote:Op donderdag 28 maart 2013 12:38 schreef Iwanius het volgende:
Nog mensen hier die later dit jaar wanneer de release daar is als een speer de nieuwe BF4 gaan kopen?
Ik pik hem, met oog op de waarschijnlijke snelheid waarmee ze vanaf nu nieuwe BF's gaan uitpoepen, denk ik pas ergens veel later op als er al wat DLC's uit zijn.Conscience do cost.![]()
M26 is toch nog best dodelijk? Hij is niet meer glitched, maar in CQ veeg ik nog steeds gangen leeg met dat ding, gewoon buckshot.. 1shot kill op romp op normal, mits dichtbij.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:26 schreef JK het volgende:
Moet ik vaker doen, ondanks dat de M26 niets meer voorstelt, is er bijna geen bulletdrop met deze config blijkbaar.
[ Bericht 0% gewijzigd door Jeff89 op 28-03-2013 14:51:44 ]![]()
Ik koop waarschijnlijk wel, als is het maar om de diversiteit van nieuwe levels. Als een nieuw spel even duur is als een verzameling DLC dan is dat even interessant IMO.
Wel ga ik deze keer beter op de koopjes letten.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
720 uurquote:Op donderdag 28 maart 2013 19:39 schreef nodig het volgende:
[..]
Gefeliciteerd!
Hoeveel uur heb je er wel niet inzitten?
![]()
![]()
Zelfs met hele dagen gamen ga ik day niet snel bereiken...quote:I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Blijkbaar. Maar met 6x scope en underslung en dan een sluground er in zonder bulletdrop, heb je de grootste pret. Gewoon snipers op afstand killen, maar meestal heb je wel 2 slugs nodig. Maar die schiet jij sneller af dan een sniper z'n 2e kogel kan laden (tenzij het een semiauto-sniper is)quote:Op donderdag 28 maart 2013 14:31 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
M26 is toch nog best dodelijk? Hij is niet meer glitched, maar in CQ veeg ik nog steeds gangen leeg met dat ding, gewoon buckshot.. 1shot kill op romp op normal, mits dichtbij.![]()
Drone strike is een killstreak net zoals de Swarm in CoD die iedereen dood vermoord.
Op zaterdag 9 maart 2019 17:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Wat voor een mongool ben jij nou weer. Klojo.
[/quote]![]()
neeee niet nog meer richting CoD -___-quote:Op donderdag 28 maart 2013 21:18 schreef Catkiller het volgende:
Drone strike is een killstreak net zoals de Swarm in CoD die iedereen dood vermoord.![]()
HardcoreHardcore no map
![]()
Belonend voor sniperkneuzen en ninja's die toch nooit het objective spelen en zich aftrekken op hun aantal kills.Op zaterdag 9 maart 2019 17:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Wat voor een mongool ben jij nou weer. Klojo.
[/quote]![]()
Vast niet. Zou een heel slechte zet zijn, en ik denk dat DICE dat zelf ook wel kan bedenken.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 09:55 schreef very het volgende:
[..]
Drone strike? WTF?
Geen killstreaks toch zeker?![]()
Denk dat we gewoon de UAV's weer terug gaan zien.. Wel slecht weer: direct uitbreidingen aankondigen..quote:Op vrijdag 29 maart 2013 09:55 schreef very het volgende:
[..]
Drone strike? WTF?
Geen killstreaks toch zeker?![]()
Was met BF3 precies hetzelfde, met Back 2 Karkandquote:Op vrijdag 29 maart 2013 11:15 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Denk dat we gewoon de UAV's weer terug gaan zien.. Wel slecht weer: direct uitbreidingen aankondigen..![]()
![]()
Voordat we ook maar iets gezien hadden had men al aangegeven dat men minstens zoveel DLC in de pijplijn had als met bf3.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 11:15 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Denk dat we gewoon de UAV's weer terug gaan zien.. Wel slecht weer: direct uitbreidingen aankondigen..I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Hardcore is de shit. Normal is poep. Oh ik ren lekker deze straat over, boeie, ik moet toch 23124 geraakt worden. Drop wel een medkit als ik er ben. Kan ik weer met halve godmode rondstruinen.quote:Op donderdag 28 maart 2013 22:40 schreef Catkiller het volgende:
HardcoreHardcore no map
![]()
Belonend voor sniperkneuzen en ninja's die toch nooit het objective spelen en zich aftrekken op hun aantal kills.It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Net zo goed als dat jij precies hetzelfde kan doen en ook zo vaak geraakt moet worden. En een medkit gooien is niet nodig hoor, die health komt vanzelf terug. Liever dat het uit zichzelf terug komt voor iedereen dan dat mensen die assault spelen een nog groter voordeel hebben zoals in hardcore.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 12:08 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Hardcore is de shit. Normal is poep. Oh ik ren lekker deze straat over, boeie, ik moet toch 23124 geraakt worden. Drop wel een medkit als ik er ben. Kan ik weer met halve godmode rondstruinen.
Dat er 10 man op een berg kunnen liggen met hun sniper zonder suppressor en je ze wel kan spotten maar dat het geen fuck uit maakt omdat er geen 3d spotting is en geen minimap heb ik meer problemen mee dan dat iemand 10 kogels kan absorberen. En ondertussen hoeven die clows maar 1 kogel raak te schieten om je uit de weg te helpen, iets wat in normal tenminste skills vereist in de vorm van een heatshot.Op zaterdag 9 maart 2019 17:21 schreef Lospedrosa het volgende:
Wat voor een mongool ben jij nou weer. Klojo.
[/quote]![]()
quote:Op vrijdag 29 maart 2013 12:17 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Net zo goed als dat jij precies hetzelfde kan doen en ook zo vaak geraakt moet worden. En een medkit gooien is niet nodig hoor, die health komt vanzelf terug. Liever dat het uit zichzelf terug komt voor iedereen dan dat mensen die assault spelen een nog groter voordeel hebben zoals in hardcore.
Dat er 10 man op een berg kunnen liggen met hun sniper zonder suppressor en je ze wel kan spotten maar dat het geen fuck uit maakt omdat er geen 3d spotting is en geen minimap heb ik meer problemen mee dan dat iemand 10 kogels kan absorberen. En ondertussen hoeven die clows maar 1 kogel raak te schieten om je uit de weg te helpen, iets wat in normal tenminste skills vereist in de vorm van een heatshot.![]()
non-hardcore is voor noobsPeople assume too much.![]()
You're doing it wrong...quote:Op vrijdag 29 maart 2013 12:17 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Net zo goed als dat jij precies hetzelfde kan doen en ook zo vaak geraakt moet worden. En een medkit gooien is niet nodig hoor, die health komt vanzelf terug. Liever dat het uit zichzelf terug komt voor iedereen dan dat mensen die assault spelen een nog groter voordeel hebben zoals in hardcore.
Dat er 10 man op een berg kunnen liggen met hun sniper zonder suppressor en je ze wel kan spotten maar dat het geen fuck uit maakt omdat er geen 3d spotting is en geen minimap heb ik meer problemen mee dan dat iemand 10 kogels kan absorberen. En ondertussen hoeven die clows maar 1 kogel raak te schieten om je uit de weg te helpen, iets wat in normal tenminste skills vereist in de vorm van een heatshot.
Hoe frustrerend dat ook kan zijn, er bestaat zoiets als chat en teamspeak om dat soort problemen op te ruimen.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Voor de mensen die geïnteresseerd zijn
http://www.greenmangaming(...)ooter/battlefield-4/
BF4 pre-order voor ¤52.77, inclusief DLC bonus![]()
Ik kijk tussen beta en release wel
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Ik ga inderdaad ook eerst sws de bèta spelen, voordat ik eventueel een pre-order plaatsquote:Op vrijdag 29 maart 2013 13:26 schreef Skull-splitter het volgende:
Ik kijk tussen beta en release wel![]()
![]()
Ja een paar nadelen van hardcore opnoemen om zo de hele mode af te kraken. Je kan voor beide zoveel voor- en nadelen opnoemen. Ik vind hardcore realistischer door de damage en dus leuker. Nou is er helemaal niks realistisch aan BF3 natuurlijk, maar ik vind het wel fijn dat ik bijvoorbeeld 3 dudes kan neerhalen als ik van achter kom en niet bij elke vijand moet herladen.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 12:17 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Net zo goed als dat jij precies hetzelfde kan doen en ook zo vaak geraakt moet worden. En een medkit gooien is niet nodig hoor, die health komt vanzelf terug. Liever dat het uit zichzelf terug komt voor iedereen dan dat mensen die assault spelen een nog groter voordeel hebben zoals in hardcore.
Dat er 10 man op een berg kunnen liggen met hun sniper zonder suppressor en je ze wel kan spotten maar dat het geen fuck uit maakt omdat er geen 3d spotting is en geen minimap heb ik meer problemen mee dan dat iemand 10 kogels kan absorberen. En ondertussen hoeven die clows maar 1 kogel raak te schieten om je uit de weg te helpen, iets wat in normal tenminste skills vereist in de vorm van een heatshot.
Afgezien van het feit dat snipers belachelijk makkelijk te spotten zijn door die hele flare van hun scope, ze jou moeilijk kunnen raken als je beweegt in plaats van te campen, er verschillende manieren zijn om te verberen zoals liggen en smokes, je teamspeak hebt of chat en dat je ook gewoon op ze kan schieten als assault of support aangezien wapens belachelijk accuraat zijn op elke afstand, vind ik je klacht nogal overtrokken. Overigens zijn er vaak ook maar een paar snipers in een map en je kan ze makkelijk 'flanken'. Semi-automatische snipers zijn dan weer een ander verhaal. Verschrikkelijke dingen, eerste en enige wat ik zou bannen als ik een eigen server had.It's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Ja vooral om te zien of mijn rigje de boel kan draaien.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 13:26 schreef rubbels het volgende:
[..]
Ik ga inderdaad ook eerst sws de bèta spelen, voordat ik eventueel een pre-order plaatsIt's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Dat ook ja. Ik verwacht dat ik hem wel kan draaien op medium ofzo, maar eerst maar eens testen dan.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 13:28 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Ja vooral om te zien of mijn rigje de boel kan draaien.![]()
Wacht wel tot vlak voor de release, kan je hem waarschijnlijk wel ergens voor ongeveer 35 euri oppikken, net als met bf3.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 13:24 schreef rubbels het volgende:
Voor de mensen die geïnteresseerd zijn
http://www.greenmangaming(...)ooter/battlefield-4/
BF4 pre-order voor ¤52.77, inclusief DLC bonusIt's my life, it's now or never, I ain't gonna live forever.
-
Headstrong to take on anyone.![]()
Vorige zomer een nieuwe bak gebouwd, op sommige dingen vind ie BF3 al zwaar, maar meestal gewoon soepeltjes.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 13:29 schreef rubbels het volgende:
[..]
Dat ook ja. Ik verwacht dat ik hem wel kan draaien op medium ofzo, maar eerst maar eens testen dan.
Ik verwacht eigenlijk incrementele verbeteringen, sommige models kunnen met minimale aanpassing van BF3 naar BF4 gezet worden als ik het zo bekijk.
Wel denk ik dat de performance iets soepeler is door verdere optimalisatie. BC2 had een beroerd lopende beta maar eindproduct liep als boter, BF3 liep ook uitstekend na een haperende beta, maar bleef veel eisen.
Als je kijkt naar die andere grote franchise van EA met grafisch geweld, Crysis, dan zie je wat een nagenoeg zelfde engine met twee jaar technische ontwikkeling kan doen. Crysis 2 liep al soepel voor het geweld wat het bracht tot je alle bellen en lampen aanzette, Crysis 3 loop zo mogelijk nog efficienter.
Ik hoop iig dat het soepel blijft lopen met huidige tophardware want ik mag van mezelf pas in 2015 weer nieuwe onderdelen kopen.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Laten we hopen dat het soepeler gaat lopen allemaal.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 13:41 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Vorige zomer een nieuwe bak gebouwd, op sommige dingen vind ie BF3 al zwaar, maar meestal gewoon soepeltjes.
Ik verwacht eigenlijk incrementele verbeteringen, sommige models kunnen met minimale aanpassing van BF3 naar BF4 gezet worden als ik het zo bekijk.
Wel denk ik dat de performance iets soepeler is door verdere optimalisatie. BC2 had een beroerd lopende beta maar eindproduct liep als boter, BF3 liep ook uitstekend na een haperende beta, maar bleef veel eisen.
Als je kijkt naar die andere grote franchise van EA met grafisch geweld, Crysis, dan zie je wat een nagenoeg zelfde engine met twee jaar technische ontwikkeling kan doen. Crysis 2 liep al soepel voor het geweld wat het bracht tot je alle bellen en lampen aanzette, Crysis 3 loop zo mogelijk nog efficienter.
Ik hoop iig dat het soepel blijft lopen met huidige tophardware want ik mag van mezelf pas in 2015 weer nieuwe onderdelen kopen.
Wat voor CPU en GPU heb je er nu in zitten dan?![]()
Ik vind dat ze juist hier iets missen. Co-op heeft zoveel potentie imo. Helaas hebben ze het echt slecht uitgevoerd in bf3 met name het missen van chatfunctie en save points.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:38 schreef dennis3d het volgende:
Geen co-op.
http://bf4central.com/2013/03/no-co-op-in-battlefield-4/
Premium voor BF4.
http://bf4central.com/2013/03/battlefield-4-premium-subscription/![]()
Ach, leuk voor even. Heb het wel gespeeld maar 1 level was niet te doen als je met randoms moet spelenquote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:53 schreef damirovic het volgende:
[..]
Ik vind dat ze juist hier iets missen. Co-op heeft zoveel potentie imo. Helaas hebben ze het echt slecht uitgevoerd in bf3 met name het missen van chatfunctie en save points.![]()
Laat ze maar lekker werken aan de MP!![]()
quote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:53 schreef damirovic het volgende:
[..]
Ik vind dat ze juist hier iets missen. Co-op heeft zoveel potentie imo. Helaas hebben ze het echt slecht uitgevoerd in bf3 met name het missen van chatfunctie en save points.Co-op vind ik net zo als SP laat het eruit gewoon alleen MP en dan wordt dat een stuk beter.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:54 schreef nodig het volgende:
[..]
Ach, leuk voor even. Heb het wel gespeeld maar 1 level was niet te doen als je met randoms moet spelen![]()
Laat ze maar lekker werken aan de MP!![]()
Ben het wel met je eens, co-op/sp was enorm slecht uitgevoerd, maar het heeft wel potentie. Als je ervoor gaat, moet je het ook goed doen en niet met een klote product aankomen als in bf3.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:56 schreef dennis3d het volgende:
[..]
[..]
Co-op vind ik net zo als SP laat het eruit gewoon alleen MP en dan wordt dat een stuk beter.
Maar, ik denk niet dat sp ooit weg zal gaan, omdat ze gameplay nodig hebben op die conferenties om die mensen op te geilen met hun nieuwe engine. Dat gaat iets lastiger met alleen multiplayer videobeelden denk ik.![]()
Ja inderdaad.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 18:08 schreef damirovic het volgende:
[..]
Ben het wel met je eens, co-op/sp was enorm slecht uitgevoerd, maar het heeft wel potentie. Als je ervoor gaat, moet je het ook goed doen en niet met een klote product aankomen als in bf3.
Maar, ik denk niet dat sp ooit weg zal gaan, omdat ze gameplay nodig hebben op die conferenties om die mensen op te geilen met hun nieuwe engine. Dat gaat iets lastiger met alleen multiplayer videobeelden denk ik.![]()
En toen smeet ik per abuis mijn complete BF3 directory weg.
Effe 28 gig downloaden. brb
Perry the Platypus, what an unexpected surprise. And by unexpected, I really mean unexpected, what are you doing here, this is my week off.
Origin ID: LatteFragiato
Battlefield 3: [BoF]Robhimself![]()
hoe de neuq is dat je gelukt?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 20:20 schreef DoofenSchmirz het volgende:
En toen smeet ik per abuis mijn complete BF3 directory weg.
Effe 28 gig downloaden. brb![]()
![]()
Volgende keer dan maar even dit instellenquote:Op vrijdag 29 maart 2013 20:20 schreef DoofenSchmirz het volgende:
En toen smeet ik per abuis mijn complete BF3 directory weg.
Effe 28 gig downloaden. brb
http://www.instantfundas.(...)rom-deletion-in.html![]()
Nee.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 17:52 schreef nodig het volgende:
Ga ik met ps3 premium ook de beta mogen spelen op PC?I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Gewoon de single-player-story-mode-whatever coop speelbaar maken. Ik kan er nog steeds niet bij waarom ze juist dat aspect hebben genegeerd. Ik denk dat dat alleen maar de leukheid van de 'single player' spekt.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 18:08 schreef damirovic het volgende:
[..]
Ben het wel met je eens, co-op/sp was enorm slecht uitgevoerd, maar het heeft wel potentie.Conscience do cost.![]()
1,5 uur wachten, boeiend.quote:
Perry the Platypus, what an unexpected surprise. And by unexpected, I really mean unexpected, what are you doing here, this is my week off.
Origin ID: LatteFragiato
Battlefield 3: [BoF]Robhimself![]()
Het filteren op volle/niet volle/bepaald aantal spelers heeft hier invloed opquote:Op woensdag 27 maart 2013 21:42 schreef Smoofie het volgende:
[..]
[..]
Maar probleem is, dat de meeste filters gewoon raar zijn. Als ik Hardcore doe 64 en RUSH krijg ik bij elke refresh andere servers en als ik rush wegdoe maar gewoon 64 man krijg ik weer andere servers waar andere rush server bijv.Ik kan met mijn huidige systeem gewoon alt-tabben...quote:En BF2/2142 had ook een soort van battlelog, alleen dan ingame. Ook vond ik de server browsing beter. Ik vind het principe battlelog niet erg, maar liever ingame en een wat betere server browser die álle servers laat zien die er zijn.Je kunt met PS3 premium ook geen PC premium gamen. Jij mag gewoon op je PS3/4 gaan spelen als beta, maar voor die anderhalve dag extra tijd zou ik me geen zorgen maken.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:04 schreef nodig het volgende:
[..]
Heeft u dit uit betrouwbare bron of heeft u het in de glazen bol gezien?i7-3770K met een GF680(GTX).quote:Op vrijdag 29 maart 2013 13:42 schreef rubbels het volgende:
[..]
Laten we hopen dat het soepeler gaat lopen allemaal.
Wat voor CPU en GPU heb je er nu in zitten dan?I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Hoezo anderhalve dag? Beta van BF3 was 12 dagen los?quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:42 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Het filteren op volle/niet volle/bepaald aantal spelers heeft hier invloed op
[..]
Ik kan met mijn huidige systeem gewoon alt-tabben...
[..]
Je kunt met PS3 premium ook geen PC premium gamen. Jij mag gewoon op je PS3/4 gaan spelen als beta, maar voor die anderhalve dag extra tijd zou ik me geen zorgen maken.
[..]
i7-3770K met een GF680(GTX).![]()
Je "voordeel" van Premium, MoH en weet ik het was twee dagen. Stay with me. Pay attention.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:46 schreef nodig het volgende:
[..]
Hoezo anderhalve dag? Beta van BF3 was 12 dagen los?Dat denk ik ook. En ik denk echt dat ie soepeler loopt dan BF3 zelf.quote:Op vrijdag 29 maart 2013 23:50 schreef rubbels het volgende:
[..]
Dan ga je BF4 makkelijk draaien denk ikI'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Dus premium krijgt 2 dagen eerder toegang tot beta dan dat je pre-ordert of MOH hebt? Waar leesde gij dat?quote:Op zaterdag 30 maart 2013 00:09 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Je "voordeel" van Premium, MoH en weet ik het was twee dagen. Stay with me. Pay attention.
[..]
Dat denk ik ook. En ik denk echt dat ie soepeler loopt dan BF3 zelf.![]()
wat de neuk heb je allemaal mee draaien dat hij soms drops heeft... ik met mijn gtx550 ti draai op max probleemloosquote:Op zaterdag 30 maart 2013 00:09 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Je "voordeel" van Premium, MoH en weet ik het was twee dagen. Stay with me. Pay attention.
[..]
Dat denk ik ook. En ik denk echt dat ie soepeler loopt dan BF3 zelf.I dont suffer from insanity, I enjoy every minute of it.![]()
Drops zitten hem vooral in drukke scenes waarin meerdere lagen achter elkaar gerenderd worden (meervoudige beeldvullende explosies ineens. Verder draait hier alles strak 60-70FPS.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 00:53 schreef Convict het volgende:
[..]
wat de neuk heb je allemaal mee draaien dat hij soms drops heeft... ik met mijn gtx550 ti draai op max probleemloosI'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Zo leuk man, jets.Heb nu eindelijk wat dingen unlocked, missles etc. Dat maakt het echt veeeeel leuker. Alleen met de gun is het wel erg moeilijk vind ik. Wat is trouwens de beste manier om een missle te laten raken?
![]()
Ik ben niet zo'n top piloot met muis en tobo, maar locken, wachten, als ie niet zelf flarea kopt 1 raket afvuren, wachten tot zijn counters uit schieten, blijven volgen en dan nummer 2 afvuren, eventueel is nr 1 dan bijgevuld.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 02:56 schreef Anonyappelmous het volgende:
Zo leuk man, jets.Heb nu eindelijk wat dingen unlocked, missles etc. Dat maakt het echt veeeeel leuker. Alleen met de gun is het wel erg moeilijk vind ik. Wat is trouwens de beste manier om een missle te laten raken?
Wel had ik onlangs een rondje waar ik steeds met 90 punten kill assists had maar uiteindelijk maar 2 vliegtuigen echt zelf had gepakt
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Begrijpelijk en logisch alleen ben ik bijvoorbeeld erg benieuwd of ook in BF4 geen commander optie zit,iets dat ik toch miste in BF3.quote:Op donderdag 28 maart 2013 12:42 schreef rubbels het volgende:
[..]
Ik wacht eerst af tot er meer bekend wordt gemaakt, vooral over de multiplayer. Ook doe ik sws geen pre-order zolang ik de systeemeisen niet weet.
En dat van die tanks naar de achtergrond enzo kan je nog niet zeggen vind ik. In bf3 zat wat dat betreft een goede balans imo. En over de multiplayer van bf4 is nog nauwelijks wat bekend, dus hier kan je eigenlijk nog geen zinnig woord over zeggen![]()
Dice zegt dat die 17 min gameplay trailer een pre alpha was en geen demo dus dat het nog verbeterd wordt.
Dan zou het nog beter eruit komen te zien dus![]()
![]()
Als ze de SP nou eens laten zitten.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 10:57 schreef dennis3d het volgende:
Dice zegt dat die 17 min gameplay trailer een pre alpha was en geen demo dus dat het nog verbeterd wordt.
Dan zou het nog beter eruit komen te zien dusI'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
Ja inderdaad heb liever een mp filmpje maarja je ziet toch de graphics van het spel een beetjequote:Op zaterdag 30 maart 2013 11:00 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Als ze de SP nou eens laten zitten.![]()
![]()
Zonde van de tijd idd, ik heb de SP van BF3 nog niet eens gespeeldquote:Op zaterdag 30 maart 2013 11:00 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Als ze de SP nou eens laten zitten.![]()
![]()
eerste paar missies, maar bleek meer een techdemo dan echt boeiend.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 11:59 schreef KroodjeBip het volgende:
[..]
Zonde van de tijd idd, ik heb de SP van BF3 nog niet eens gespeeldI'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter![]()
BF3 staat er weer op en eindelijk werkt fraps mee met capturen.
Daarstraks een mortier spammer ge-executeerd.
Perry the Platypus, what an unexpected surprise. And by unexpected, I really mean unexpected, what are you doing here, this is my week off.
Origin ID: LatteFragiato
Battlefield 3: [BoF]Robhimself![]()
Heeft iemand wat linkjes naar toffe fragmovies trouwens? Even wat inspiratie opdoen voor vanavond
Conscience do cost.![]()
Doe je met muis? Wat onhandig, ik gebruik pijltjestoetsen, voelt heel natuurlijk aan. Maar dat is inderdaad wel een goede tactiek ja! Maar hoelang moet je wachten nadat zijn counters zijn afgeschoten voordat je de 2e moet schieten? Oftewel voor hoelang werken die counters?quote:Op zaterdag 30 maart 2013 08:36 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ik ben niet zo'n top piloot met muis en tobo, maar locken, wachten, als ie niet zelf flarea kopt 1 raket afvuren, wachten tot zijn counters uit schieten, blijven volgen en dan nummer 2 afvuren, eventueel is nr 1 dan bijgevuld.
Wel had ik onlangs een rondje waar ik steeds met 90 punten kill assists had maar uiteindelijk maar 2 vliegtuigen echt zelf had gepakt
Ja, en vaak springen ze eruit, ook heel irritant.![]()
En zo hoort het. Ook leuk om in de buurt te zitten en zelf een mortiergranaat op z'n bakkes laten ontploffen. Jammergenoeg kan je geloof ik niet kniven.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 13:39 schreef DoofenSchmirz het volgende:
BF3 staat er weer op en eindelijk werkt fraps mee met capturen.
Daarstraks een mortier spammer ge-executeerd.![]()
Volgens mij kan je nu wel een mortar-noob kniven.quote:Op zaterdag 30 maart 2013 14:41 schreef JK het volgende:
[..]
En zo hoort het. Ook leuk om in de buurt te zitten en zelf een mortiergranaat op z'n bakkes laten ontploffen. Jammergenoeg kan je geloof ik niet kniven.
Toch niet
[ Bericht 9% gewijzigd door BugWorks op 30-03-2013 15:11:39 ]![]()
Ging je dood?
Ik vind het ook nog steeds stom dat ze in de RU Base bij Metro dat hoekje waar je kan snipen niet hebben aangepakt qua onzichtbare muur. Dit soort foutjes zaten er vanaf de release al in en worden er gewoon niet uitgehaald omdat ze te druk zijn met DLC te verzinnen voor BF4.![]()
Nog niet geprobeerd. Wat proberen te zoeken via Google. Maar nergens iets gevonden dat je een knife-takedown kan doen, maar wel kan schaden (en uiteindelijk doden) door een paar keer te raken met je knife.quote:![]()
Klopt, maar ik doel meer op het dog tag afpakken. Dat lukt helaas niet, lukt misschien in BF4 wel, waar er ook een fatsoenlijke commo rose komt, of een battle recorder... maar achteraf zal dat ook wel weer niet. Of dat je fatsoenlijk kan locken op voertuigen en deze niet steeds verspringt naar andere voertuigen die in de buurt staan waar niemand in zit (dacht trouwens dat dit al eens gefixt was, maar in de laatste patch is het weer terug). Jaja, zeiksnor is weer aanwezig.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |