Eerst doen, dan denken.quote:Op woensdag 10 april 2013 00:14 schreef hmmmz het volgende:
[..]
Nee, ga er pas 1 kopen als ik het aandurf
19quote:Op donderdag 11 april 2013 16:09 schreef SosuaCafe het volgende:
Ik denk bij 1994 echt nog aan basisschool kinderen, maar jij bent immers ook gewoon 20. Haha.
![]()
Een paar dagen? Een halve dag misschien.quote:Op vrijdag 12 april 2013 22:42 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
Persoonlijk kan ik je Feather aanraden, dan ben je zeker een paar dagen glad.
Het verschilt natuurlijk per persoon, ik ben gegarandeerd een week glad, haha.quote:Op vrijdag 12 april 2013 22:46 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
Een paar dagen? Een halve dag misschien.
Feathers zijn zeker scherper dan de hema mesjes(dan vrijwel alle mesjes). Wel zijn ze minder vergevingsgezind. En kunnen ze sneller voor irritatie zorgen. ATG is bij mij echt no go.
Lord Platinum Class hoor ik goede dingen over.
Astra's ook.
En ben zelf nog aan het twijfelen over permasharps.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ben zelf sowieso wel benieuwd naar vage mesjes... maar ook van de bekendere merken wil ik nog veel proberen..Prijzig dingetje wel... Ze hebben het over een Fatboy clone... maar het is een Slim clone... ze zijn er in meerdere uitvoeringen, heb ze ook gezien met een zwart plastic baseplate..quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:05 schreef Thorical het volgende:
Ik heb mijn [ afbeelding ] een Russische Fat Boy kopie ontvangen.
Daarom wil;de ik jullie vragen hoe in te stellen maar dat laat het plaatje al weten.
Mijn Proraso lijn is compleet crème, scheercrème en aftershave.En het belangrijkste is dat mijn vrouw het lekker vind.
En ik ben er nog niet uit wat ik met DE mesjes wil. Blijf ik bij Hema of Derby mesjes? Ze voldoen best goed en zijn zo te koop. Of is het toch aan te raden om met meer exotische mesjes te gaan experimenteren terwijl ik pas een maand of 3 met klassiek nat scheren bezig ben?
Altijd eerst losdraaien, dan instellen en weer vastdraaien....
Ik zou ff doorzoeken naar verschillende mesjes, ze zijn er beter en goedkoper, (ook duurder en slechter) maar dat is je eigen keuze natuurlijk..quote:Op zaterdag 13 april 2013 01:55 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Mijn Parker schrijnt vrij aggressief te zijn als krabber, al heb ik geen ervaring in andere krabbers. Ik vind hem erg fijn tot nu toe, de 91R. De Feather mesjes kunnen wel, als ik maar niet al wondjes ofzo heb. ATG gaat dan ook best, heb gelukkig een sterke huid, aluin is eigenlijk nooit nodig. Na paar keer scheren merk ik toch dat de huid te strak aanvoelt. Alleen Derby en sharp achtige mesjes, dat wordt hem al helemaal niet.
Ben er nu achter dat de toch wat scherpere voor een zwaardere baard geldende mesjes voor mij het fijnst voelen. Nu is dat opzich ook logisch met een bijna vergelijkbare baardgroei als een van nistelrooy.
Zitten dan een aantal mesjes in mijn sampelpack die ik na 1x nooit weer gebruik, het is wel handig te weten in welke categorie je het fijnst scheert.
Nu dus vooral op zoek naar feather/ supermax stainless achtige mesjes. Van red personnas, Personna Medical Prep en Astra blue Super stainless hoor ik goede verhalen. Zo wil ik ook de BIC Chrome Platinum, Astra SP en Kai proberen. Als iemand toevallig een pakket weet waar ze allemaal inzitten dan hoor ik dat graag!
Hier zitten een aantal mesjes uit je lijst in...Dan zit je wel met prijsverschil per mesje enz.. koopt iedereen de goedkoopste en willen ze tegen de duurste ruilen...quote:Op zaterdag 13 april 2013 07:37 schreef SosuaCafe het volgende:
Of we bestellen samen allemaal 100 mesjes en verdelen deze onderling.
Heb er ook wel over nagedacht, maar kweenie of zoiets goed werkt..
[ Bericht 0% gewijzigd door Snowballed op 13-04-2013 12:55:33 ]One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:31 schreef Snowballed het volgende:
Ik heb gister de Gillette super blue blade uit China geprobeerd....
Dat is dus precies zoals de vintage versie die ik heb... wat een genot..!![]()
Maar moeilijk te krijgen (via Chinese agent bestellen) en niet de goedkoopste, maar daar ga ik dus echt wel 100 van bestellen...
Valt toch wel mee?Ik dus ook niet maar met een man of 5,6 moet het wel te doen zijn als er maar goede afspraken gemaakt worden. Je kan bv afspreken een 10tje aan mesjes voor een 10e aan andere mesjes.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ben zelf sowieso wel benieuwd naar vage mesjes... maar ook van de bekendere merken wil ik nog veel proberen..
[..]
Prijzig dingetje wel... Ze hebben het over een Fatboy clone... maar het is een Slim clone... ze zijn er in meerdere uitvoeringen, heb ze ook gezien met een zwart plastic baseplate..
Ook dat valt wel mee ik heb heb nog geen $ 30,-- betaald.
[ afbeelding ]
Altijd eerst losdraaien, dan instellen en weer vastdraaien....
Ik zou ff doorzoeken naar verschillende mesjes, ze zijn er beter en goedkoper, (ook duurder en slechter) maar dat is je eigen keuze natuurlijk..
[..]
Hier zitten een aantal mesjes uit je lijst in...
[..]
Dan zit je wel met prijsverschil per mesje enz.. koopt iedereen de goedkoopste en willen ze tegen de duurste ruilen...
Heb er ook wel over nagedacht, maar kweenie of zoiets goed werkt..
Is ook wel een goed idee, maar dan blijft er dus iemand zitten met meer mesjes... Ik heb iig nu al Vietnamese Gillette Thins en Supermax Platinum uit India liggen..quote:Op zaterdag 13 april 2013 13:47 schreef Thorical het volgende:
[..]
Valt toch wel mee?
Ik dus ook niet maar met een man of 5,6 moet het wel te doen zijn als er maar goede afspraken gemaakt worden. Je kan bv afspreken een 10tje aan mesjes voor een 10e aan andere mesjes.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door Snowballed op 13-04-2013 14:19:59 ]One good thing about music:
When it hits, you feel no pain,
So hit me with music.. Bob Marley
Teveel druk gezet misschien? Weet niet, eerste keer brandde het echt ziek boven m'n lip maar verder nietquote:Op zaterdag 13 april 2013 14:52 schreef mtchel112 het volgende:
net met een derby mesje geschoren, goed ingezeept met vergulde hand alleen de irritatie is echt erger dan met een fusion, waaraan zou dat kunnen liggen? maakt het ook nog uit welke kant van het scheermesje naar boven wijst als je hem erin legt?
Gebruik je wel een aftershave?quote:Op zaterdag 13 april 2013 14:52 schreef mtchel112 het volgende:
net met een derby mesje geschoren, goed ingezeept met vergulde hand alleen de irritatie is echt erger dan met een fusion, waaraan zou dat kunnen liggen? maakt het ook nog uit welke kant van het scheermesje naar boven wijst als je hem erin legt?
was tijdens het scheren, aftershave brandde als een mallequote:Op zaterdag 13 april 2013 14:55 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
[..]
Gebruik je wel een aftershave?
Hoe vaak heb je nu al met een DE geschoren?quote:Op zaterdag 13 april 2013 14:59 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
was tijdens het scheren, aftershave brandde als een malle
vandaag wel de 3de dag op rij dat ik me scheer.
mn huid is zoweiso wel gevoelig, en stug haar (denk ik) vroeger als ik met de fusion mn kin moest scheren hoorde ik altijd een geluid dat lijkt op klitteband wat loskomt
drie keer, donderdag al mn spulletjes binnen gekregen en toen begonnenquote:Op zaterdag 13 april 2013 15:18 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
[..]
Hoe vaak heb je nu al met een DE geschoren?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |