quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:07 schreef Fascination het volgende:
Ik stel me zo voor dat als je Vas beft je een heel kattenlijkje in haar puni tegenkomt.
Wat moet je?quote:
Wilde me eerst nog gedragen richting Tammie omdat ik begreep dat het vervelend voor je is als je vriendin de hele tijd gebasht wordt, maar dat kun je nu ook wel vergeten.quote:
Fas. Wat.quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:07 schreef Fascination het volgende:
Ik stel me zo voor dat als je Vas beft je een heel kattenlijkje in haar puni tegenkomt.
Lekker aan het soppen op die gedachten? Freak.quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:07 schreef Fascination het volgende:
Ik stel me zo voor dat als je Vas beft je een heel kattenlijkje in haar puni tegenkomt.
He, wat vervelend nou. Daar slaap ik echt een stuk slechter van.quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:09 schreef Chloroform het volgende:
Wilde me eerst nog gedragen richting Tammie omdat ik begreep dat het vervelend voor je is als je vriendin de hele tijd gebasht wordt, maar dat kun je nu ook wel vergeten.
Komt eerder door wat er naast je ligt hoor.quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:10 schreef BobbyB het volgende:
[..]
He, wat vervelend nou. Daar slaap ik echt een stuk slechter van.
quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:11 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Komt eerder door wat er naast je ligt hoor.![]()
![]()
Haha shiit.quote:
moeite met poepen op een andere plek behalve je huisquote:Op woensdag 27 maart 2013 15:13 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik ga zo dadelijk voor de tweede keer hier op stage poepen. Vind het nooit zo leuk tenzij het mijn eigen WC thuis is of in een luxe-WC.
Herkenbaar, ook thuis met de deur op slot. Mijn momentje, fuckoff.quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:13 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik ga zo dadelijk voor de tweede keer hier op stage poepen. Vind het nooit zo leuk tenzij het mijn eigen WC thuis is of in een luxe-WC.
quote:
Poep ook het liefst thuis, maar ja, soms kan het niet anders.quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:14 schreef wise het volgende:
[..]
moeite met poepen op een andere plek behalve je huis![]()
Komt omdat je zo'n schijtwijf bent xDquote:Op woensdag 27 maart 2013 15:15 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Poep ook het liefst thuis, maar ja, soms kan het niet anders.
Oh, ik laat wel altijd de deur openstaan. Heb je nog beetje aanspraak als er iemand langs komt lopen.quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:14 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Herkenbaar, ook thuis met de deur op slot. Mijn momentje, fuckoff.
Too obvious, doe een beetje meer moeite.quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:15 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Komt omdat je zo'n schijtwijf bent xD
Hoezo moeite doen voor iemand die zo makkelijk is?quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:16 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Too obvious, doe een beetje meer moeite.
gezellig, kan diegene dan ook raden wat je gegeten hebt?quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:15 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Oh, ik laat wel altijd de deur openstaan. Heb je nog beetje aanspraak als er iemand langs komt lopen.
Ah, heb je Tammie zo versierd ja?quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:16 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Hoezo moeite doen voor iemand die zo makkelijk is?
Gvd.quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:17 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
gezellig, kan diegene dan ook raden wat je gegeten hebt?
quote:Op woensdag 27 maart 2013 15:17 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ah, heb je Tammie zo versierd ja?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |