Instorten is een groot woord maar zo heb ik weken van ¤0,80-¤1,00 RPM (tussen 30.000 en 40.000 views per dag) en zo is het plots ¤0,40-¤0,50. Dat hakt er best in en een verklaring kan ik niet vindenquote:Op vrijdag 5 april 2013 12:47 schreef Bart-Willem het volgende:
En ineens stort m'n Adsense-inkomen als een kaartenhuis in elkaar (afgelopen 3 dagen). Hebben meer mensen hier last van?
Veelal klanten hebben een actueel overzicht van website's die ik eventueel zou willen verkopen bij een goed bod, hier komen die biedingen dan soms vandaagquote:Op vrijdag 5 april 2013 20:19 schreef WebBeestje het volgende:
Blester krijg je gewoon een bod uit het niets of bied je sites te koop aan?
Het gaat om website's die ik 2 of 3 maanden geleden op heb gezet, verder komt er zoals gezegd ¤150 - ¤170 per maand uit nu, maar stabiel zijn de inkomsten natuurlijk nog zeker niet (dit kun je namelijk niet zeggen als een website 2 of 3 maanden online staat).quote:Op zaterdag 6 april 2013 10:34 schreef JDx het volgende:
Anderhalf jaar ligt net op het randje van verkoop, bij 2 zou ik het zeker doen.
Ik zit nu op zo'n 800-1000/maand met 1 domein, als iemand mij momenteel 15.000 zou bieden, zou ik wel gaan twijfelen, het lijkt zoveel geld en het is easy money
Maar 42% gaat naar de belasting en dan hou je een keer 8000 euro over. Dat is er doorheen voordat je het weet en heb je geen sites meer waar je jaren aan hebt gewerkt.
Van die 800-1000 per maand gaat ook 42% naar de belastingquote:Op zaterdag 6 april 2013 10:34 schreef JDx het volgende:
Maar 42% gaat naar de belasting en dan hou je een keer 8000 euro over. Dat is er doorheen voordat je het weet en heb je geen sites meer waar je jaren aan hebt gewerkt.
Helemaal niets zelfsquote:Op zaterdag 6 april 2013 16:02 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Maar die doen toch weinig met Adsense?
Omdat dat er weinig toedoet. Er zijn 100en onderwerpen te verzinnen voor een website. Als ik het zo hoor hebben de meeste mensen hier statische sites (wat betreft adsense). Ik ook. Blogs heb ik een hekel aan dus dat doe ik nooit. Natuurlijk is het altijd goed voor google als je regelmatig update.quote:Op zaterdag 6 april 2013 11:29 schreef Scrummie het volgende:
Wat voor sites hebben jullie eigenlijk? Blogs over onderwerpen? Wat moet ik me er bij voorstellen? Ik lees dit topic regelmatig even door maar wat jullie precies melden komt bij mij niet over. Nieuws? Actualiteit?
Wat is jouw website dan? Er zijn inderdaad 100en onderwerpen te bedenken, maar ik zit inderdaad te twijfelen tussen blog of statisch, bij blog lijkt het me te veel werk op dag basis, bij statisch weet ik niet wat ik moet melden om het interessant te houden.quote:Op zaterdag 6 april 2013 16:44 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Omdat dat er weinig toedoet. Er zijn 100en onderwerpen te verzinnen voor een website. Als ik het zo hoor hebben de meeste mensen hier statische sites (wat betreft adsense). Ik ook. Blogs heb ik een hekel aan dus dat doe ik nooit. Natuurlijk is het altijd goed voor google als je regelmatig update.
Scrummie, je kunt hier zovaak vragen welke website's iemand heeft maar vrijwel niemand zal hier zijn netwerk prijsgeven.quote:Op zaterdag 6 april 2013 16:46 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat is jouw website dan? Er zijn inderdaad 100en onderwerpen te bedenken, maar ik zit inderdaad te twijfelen tussen blog of statisch, bij blog lijkt het me te veel werk op dag basis, bij statisch weet ik niet wat ik moet melden om het interessant te houden.
Oke, ik snap de reden daar niet van? Zit daar wat achter?quote:Op zaterdag 6 april 2013 19:00 schreef Blester het volgende:
[..]
Scrummie, je kunt hier zovaak vragen welke website's iemand heeft maar vrijwel niemand zal hier zijn netwerk prijsgeven.
quote:Op zaterdag 6 april 2013 21:09 schreef YoshiBignose het volgende:
Of mensen die je site proberen te verkloten door heel vaak op de banners te klikken![]()
Of mensen die je gaan opzoeken met een whois en uiteindelijk op je facebook terechtkomen of misschien wel naaktfoto's van je vriendin vinden
Ik heb gewoon wat hobbysites waar ik de hostingkosten mee terug wil verdienen. Al probeer ik nog wel eens een niche te bedenken die wat meer kan opleverenquote:Op zaterdag 6 april 2013 16:46 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat is jouw website dan? Er zijn inderdaad 100en onderwerpen te bedenken, maar ik zit inderdaad te twijfelen tussen blog of statisch, bij blog lijkt het me te veel werk op dag basis, bij statisch weet ik niet wat ik moet melden om het interessant te houden.
Mijn grootste site zit momenteel op ruim 500 pagina's, maar mijn tweede site qua Adsense zit op iets van 10 of zoquote:Op zaterdag 6 april 2013 22:50 schreef Nezhi het volgende:
Hoeveel pagina's hebben jullie sites gemiddeld?
Ik hoor je alleen maar klagen over Google als de inkomsten tegenvallen, maar als het goed gaat is er zeker niets aan de handquote:Op zaterdag 6 april 2013 22:51 schreef WebBeestje het volgende:
Adsense valt weer flink tegen, bezoekers niet anders dan normaal maar RPM gehalveerd ten opzichte van wat normaal is. De maand begint slecht en Google is sowieso niet helemaal zuiver.
Dan kan ik elke dag wel nuilenquote:Op zondag 7 april 2013 00:31 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Ik hoor je alleen maar klagen over Google als de inkomsten tegenvallen, maar als het goed gaat is er zeker niets aan de hand
Het blijft niet helemaal logisch als je steeds meer bezoekers krijgt maar zo nu en dan weken er tussen hebt die plots 50% lager zijn qua inkomsten.quote:Op zondag 7 april 2013 00:31 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Ik hoor je alleen maar klagen over Google als de inkomsten tegenvallen, maar als het goed gaat is er zeker niets aan de hand
Jezus, jij loopt echt elke dag Google overal de schuld van geven of niet?quote:Op zaterdag 6 april 2013 22:51 schreef WebBeestje het volgende:
Adsense valt weer flink tegen, bezoekers niet anders dan normaal maar RPM gehalveerd ten opzichte van wat normaal is. De maand begint slecht en Google is sowieso niet helemaal zuiver.
Geheel afhankelijk, heb er van 50, heb er van 10, heb er van 300 en ga zo maar even door.quote:Op zaterdag 6 april 2013 22:50 schreef Nezhi het volgende:
Hoeveel pagina's hebben jullie sites gemiddeld?
Je kan alleen niet controleren of er spelvauten in zitten of dat er iets van de zinsbouw klopt.quote:Op zondag 7 april 2013 09:27 schreef nikname het volgende:
Mijn statistieken afgerond over de afgelopen 30 dagen:
Websites: 40
pageviews: 2 miljoen
clicks: 15,000
CPC: ¤0.16
Earnings: ¤2,500
De beste tip die ik kan geven is om niet vast te houden aan websites in het nederlands/engels, maar om aan de slag te gaan met de alle talen die ondersteund worden door adsense:
Arabic, German, Portuguese, Bulgarian, Greek, Romanian, Chinese (simplified), Hebrew, Russian, Chinese (traditional), Hungarian, Serbian, Croatian, Indonesian, Slovak, Czech, Italian, Slovenian *, Danish, Japanese, Spanish, Dutch, Korean, Swedish, English, Latvian, Thai, Estonian *, Lithuanian, Turkish, Finnish, Polish, Ukrainian, French, Norwegian
Vertalers kun je vinden via websites zoals Freelancer.com Odesk etc.
Ik heb geen flauw idee hoeveel mijn belangrijkste site er heeft, aangezien zelfs zoekresultaten en afbeeldingen ondertussen een eigen pagina hebben, dan alle profielen, reacties, nieuws-items, sub-pagina's, filmpjes, afbeeldingen etc. nog en met ruim 80.000 profielen (en daaronder ook weer sub-paginas met vrienden, items, aanpassingsopties etc) en ga zo maar door ...quote:Op zaterdag 6 april 2013 22:50 schreef Nezhi het volgende:
Hoeveel pagina's hebben jullie sites gemiddeld?
Google maakt misbruik van zijn positie. Bij ons is een klant van ~1000 servers naar 400 servers gegaan. Ok, niet slim om bedrijf zijnde van Google afhankelijk te zijn, maar het is overduidelijk dat Google misbruik maakt van hen positie.quote:Op zondag 7 april 2013 10:40 schreef Blester het volgende:
[..]
Jezus, jij loopt echt elke dag Google overal de schuld van geven of niet?Ga je website eens verbeteren in plaats van lopen klagen over 'fouten' die Google zou maken.
[..]
Geheel afhankelijk, heb er van 50, heb er van 10, heb er van 300 en ga zo maar even door.
In de mail viel duidelijk de wanhoop te lezen, een volgende (grotere) aanval kan TransIP wel eens enkele dagen plat gooien. Duur dagje voor TransIP om iedereen op de zondag op te trommelenquote:Op zondag 7 april 2013 15:01 schreef Nezhi het volgende:
Kreeg net een mailtje dat ze al vanaf 24 maart aangevallen worden maar merkte er helemaal niets van tot vandaag. Ik weet niet hoe lang de servers down waren maar ze waren nadat ik die post neerzette weer online.
quote:Inmiddels is de intensiteit van de aanval afgenomen. U heeft door de aanval hoogstens enkele minuten een tragere verbinding gehad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |