quote:
Op woensdag 27 maart 2013 22:49 schreef de_boswachter het volgende:Nou mijn eerste twee uur FM 2013 met PSV erop zitten. Eerst maar eens wat fora doorgelezen over taktieken enzo, maar er blijven toch nog dingen die ik nog niet begrijp. Echter vallen de resultaten met nog enigszins mee met PSV, 2 overwinningen in de competitie en een gelijkspel uit bij ADO. Veroverde de JC schaal door Ajax te verslaan met 3-0. Valt me alleen op dat ik zo gemakkelijk tegendoelpunten om de oren krijg. Verder vind ik de trainingen erg lastig. Je hebt een algemeen stuk en een individueel stuk. Algemeen altijd op gemiddeld zetten en individueel op zwaar?
Verder nog goede tips waar ik op mpet letten in mijn game?
Ik heb er 200+ uren opzitten, maar ik ben nog steeds een newbie

Voor het seizoen begint, dus als je oefenwedstrijden speelt, is het handig om Automatismen Inslijpen te trainen zodat je team wat beter op elkaar ingespeeld raakt. Meestal haal je dan ook versterkingen enzo, dus dat is wel nodig. Conditie is ook wel handig, en als je veel sterkere tegenstanders achterelkaar krijgt train ik verdedigen, en andersom aanvallen. Weektrainingen wissel ik afhangt van de tegenstander af.
Je kan ook spelers individueel laten trainen idd, ik zou om te beginnen elke speler laten trainen op z'n eigen positie (Vleugelverdediger, Balafpakker, Hangende Vleugelspits enz), naar gelang je hoe je die spelers wil gaan gebruiken. Je kan ook spelers op stats laten trainen, ik heb bijv. een spits aangetrokken (vrije transfer) die 10 heeft in Afwerken maar voor de rest goede stats heeft, dus ik laat hem trainen op Afwerken zodat dat weer een beetje in balans komt. Overigens leren de spelers meer als ze veel wedstrijden spelen, dus je kan ze in de basis zetten of verhuren aan andere clubs. Dan is het wel handig als ze daar in de basis gaan spelen, want als je een speler verhuurt en hij speelt uiteindelijk maar 5 wedstrijden (2x meegemaakt), dan schiet het ook niet op. En tot hun 24e jaar steken ze het meeste op van persoonlijke trainingen. En ik train altijd Gemiddeld, als ik net een nieuwe tactiek heb dan Zwaar.
Van tactieken en opstellingen snap ik ook nog niet zoveel van, ik krijg ook veel tegendoelpunten. Ik speel nu met een 3-2-1-3-1 formatie.
[ Bericht 2% gewijzigd door DeHovenier op 27-03-2013 23:01:48 ]
Children of the night. What music they make.