Tering... Ik speel het vrijwel nooit meer, maar deed zo nu en dan een potje. Ik zit nu in het buitenland waar ook een datalimiet heb van 20gb per maand...quote:Op dinsdag 6 juni 2017 19:46 schreef Wiebeldak het volgende:
Holy shit. De nieuwe eerste grote update voor Gears is 24 gig. Ik ben hem nu aan het binnenhalen maar echt snel gaat dat uiteraard niet aangezien iedereen dat doet momenteel.
ook benieuwd.....quote:Op woensdag 7 juni 2017 13:08 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
24 gig?? Wat zit er allemaal in die update?
Het is wel zo dat na die update er minder schijfruimte verbruikt wordt in zijn totaal. Er worden bepaalde bestanden overschreven. Voor de update gebruikte je volgens mij 90 gig in totaal na de update 78 gig.quote:Op woensdag 7 juni 2017 13:08 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
24 gig?? Wat zit er allemaal in die update?
Leaderboardquote:Op donderdag 8 juni 2017 19:55 schreef Wiebeldak het volgende:
Oh en nog een speedrun als Soldier. Dit was echt de snelste tot nu toe en ik denk dat het ook niet sneller kan dan dit. Gebruik de hammer pas nadat je granaten af zijn gegaan en je hebt zo goed als iedere tegenstander iedere wave. Als je hem te vroeg gebruikt heb je kans dat ze nog 1 maal spawnen terwijl je hammer al klaar is.
En uiteraard moet iedere andere teammaat op de goede plek staan voordat de wave begint want anders kun je het ook aardig verneuken. Bij wave 48 was ik net iets te vroeg. Maar het was een speedrun dus waarom niet gewoon die hammer spammen als je toch genoeg power in de fabricator hebt.
Vanavond ben ik onlinequote:Op vrijdag 9 juni 2017 11:08 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Leaderboard
http://www.speedrun.com/gow4h
Zin om vanavond een speedrun te doen![]()
Nee, 69,99. Alleen digitaal via Windows Store (win10).quote:Op dinsdag 20 juni 2017 23:14 schreef LethalNinja het volgende:
is dit spel nog steeds 65 euro voor de pc? ik heb vooral zin in de SP mode en beetj eonline.. iemand
wtf wat een absurd hoge prijs voor een al wat ouder pc spelquote:Op dinsdag 20 juni 2017 23:20 schreef 2dope het volgende:
[..]
Nee, 69,99. Alleen digitaal via Windows Store (win10).
Yup, komt door UWP/digital only. Of je moet een Xbox One kopen, kost 'ie maar twee tientjesquote:Op dinsdag 20 juni 2017 23:27 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
wtf wat een absurd hoge prijs voor een al wat ouder pc spel
quote:Op maandag 2 september 2019 22:01 schreef charmed_angel het volgende:
Schopje![]()
Nog paar dagen en dan is het tijd voor Gears 5
Grrrrrr ik moet dagje wachtenquote:Op dinsdag 3 september 2019 06:02 schreef OMG het volgende:
Net maar eens de ultimate edition gepre-ordered om te pre-loaden. Heb zin in 5 september, 9pm.
Waarom is dat (ook alweer) ?quote:Op dinsdag 3 september 2019 08:00 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Grrrrrr ik moet dagje wachten
quote:Op dinsdag 3 september 2019 09:35 schreef Wouter2006 het volgende:
Heerlijk om weer 1000 uur erin te stoppen om alle achievements te halen.
Kan niet wachten![]()
in nl komt hij pas 6-9 uit. Amerika 5-9 volgens mij.quote:
Bij mij staat er dat ik 5-9 om 21:00 al kan spelen in het Nederlands.quote:Op dinsdag 3 september 2019 11:00 schreef charmed_angel het volgende:
in nl komt hij pas 6-9 uit. Amerika 5-9 volgens mij.
Waar staat datquote:Op dinsdag 3 september 2019 11:02 schreef Wouter2006 het volgende:
[..]
Bij mij staat er dat ik 5-9 om 21:00 al kan spelen in het Nederlands.
Hmmmmmquote:Op dinsdag 3 september 2019 11:27 schreef Wouter2006 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ultimate Game Pass that is..
6-9 volgens mijquote:Op dinsdag 3 september 2019 17:38 schreef Scarface88 het volgende:
Als ik t goed begrijp kan ik dit spel met normale gamepass gewoon spelen op 10 sept toch?
Kan niet wachten. Ben al de hele week Gears 1, 2, 3 en 4 aan het herspelen.quote:
Oke. Geeft me nog genoeg tijd om wat andere games uit te spelenquote:Op dinsdag 3 september 2019 18:10 schreef OMG het volgende:
Normale gamepass / game is 10 september, ultimate gamepass / game is 5 september.
Ik kan niet wachten om hem te uninstallenquote:Op woensdag 4 september 2019 13:33 schreef charmed_angel het volgende:
Vanavond even online gears 4 spelen denk ik
Kan nie wachten!quote:Op woensdag 4 september 2019 22:04 schreef PjotterFRL het volgende:
Vanaf morgenavond 21:00 speelbaar via Game Pass Ultimate of met de Ultimate Edition volgens mij.
Pre-load?quote:Op donderdag 5 september 2019 19:17 schreef PjotterFRL het volgende:
Nog minder dan 2 uurtjes. Pre-load klaar. Game Pass Ultimate klaar.
Let's go.
Ja dat snap ikquote:Op donderdag 5 september 2019 20:31 schreef PjotterFRL het volgende:
[..]
Dat het spel geïnstalleerd is, voordat je kunt spelen.
quote:Op donderdag 5 september 2019 20:41 schreef charmed_angel het volgende:
Als ik eerder goed had gekeken, dan had ik over 20 min kunnen spelen. Nu pas over 2 uur en 15 min
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |