nicequote:Op maandag 25 maart 2013 10:13 schreef promisionxexposed het volgende:
2 april salaris en 10 april salarisverhoging, kan het nog beter
Komt een maand laterquote:Op maandag 25 maart 2013 10:13 schreef supersof het volgende:
[..]
nice
op mijn salarisstrookje stond nog oude salaris terwijl ik die maand 18 ben geworden
ah oke. gelukkig maar.quote:
ja maar dat komt omdat het samen wordt gevoegdquote:Op maandag 25 maart 2013 10:13 schreef supersof het volgende:
[..]
nice
op mijn salarisstrookje stond nog oude salaris terwijl ik die maand 18 ben geworden
In de meeste gevallen wel. Maar ik ken hier 3 mensen die zo makkelijk aan begeleid wonen zijn gekomen dat het mij ook wel easy moet lukkenquote:Op maandag 25 maart 2013 10:03 schreef arachide. het volgende:
[..]
No offense, maar begeleid wonen is voor mensen die het leven niet aankunnen.
Mensen kijken altijd neerbuigend tegenover een baantje in de horecaquote:Op maandag 25 maart 2013 10:16 schreef arachide. het volgende:
Ik werk bij de mac en werk me daar de schompes voor mijn centen. Als mensen dan doen alsof het makkelijk is, vind ik het altijd zo oneerlijk.
Omdat het meestal die mensen zijn die hun neus ophalen voor een baantje bij de mac.
Je bent 18 toch? Of daar iig in de buurt. Maar soms zie je 40 jaar oude mensen daar achter de kassa staan en denk je ook bij jezelf, je kan vast iets beters.quote:Op maandag 25 maart 2013 10:16 schreef arachide. het volgende:
Ik werk bij de mac en werk me daar de schompes voor mijn centen. Als mensen dan doen alsof het makkelijk is, vind ik het altijd zo oneerlijk.
Omdat het meestal die mensen zijn die hun neus ophalen voor een baantje bij de mac.
Why? Is toch best leuk? Tenminste als je niet te erge klanten hebtquote:Op maandag 25 maart 2013 10:18 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Mensen kijken altijd neerbuigend tegenover een baantje in de horeca
Ik ken iemand die bij ons als vakkenvuller ontslagen was omdat ie te langzaam was. Maar dan ook echt heel HEEL langzaam.quote:Op maandag 25 maart 2013 10:22 schreef Dromenvangertje het volgende:
Mensen die ontslagen worden bij de mac, dan doe je iets fout
Meis, jij kan het ook wel zonder begeleid wonen. Want begeleid wonen betekent gesprekken met begeleiders, vreemden die regels voor je verzinnen, niet uitgaan, geen vrijheid. Dat wil je toch niet?quote:Op maandag 25 maart 2013 10:17 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
In de meeste gevallen wel. Maar ik ken hier 3 mensen die zo makkelijk aan begeleid wonen zijn gekomen dat het mij ook wel easy moet lukken
Bij de kassa worden er ook genoeg ontslagenquote:Op maandag 25 maart 2013 10:23 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Ik ken iemand die bij ons als vakkenvuller ontslagen was omdat ie te langzaam was. Maar dan ook echt heel HEEL langzaam.
Van die types waarvan je je afvraagt waarom ze ooit aangenomen zijnquote:Op maandag 25 maart 2013 10:26 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
Bij de kassa worden er ook genoeg ontslagen
precies jaquote:Op maandag 25 maart 2013 10:28 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Van die types waarvan je je afvraagt waarom ze ooit aangenomen zijn
Ik ben het echt zat hierquote:Op maandag 25 maart 2013 10:25 schreef arachide. het volgende:
[..]
Meis, jij kan het ook wel zonder begeleid wonen. Want begeleid wonen betekent gesprekken met begeleiders, vreemden die regels voor je verzinnen, niet uitgaan, geen vrijheid. Dat wil je toch niet?
Als je nu al begint met zoeken vast wel. Met het nieuwe schooljaar heb je vast wel iets. Er gaan toch mensen weg danquote:Op maandag 25 maart 2013 10:33 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Ik ben het echt zat hiermijn nood optie als ik voor augustus nog geen kamer kan vinden is begeleid wonen.
Hope soquote:Op maandag 25 maart 2013 10:34 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Als je nu al begint met zoeken vast wel. Met het nieuwe schooljaar heb je vast wel iets. Er gaan toch mensen weg dan
Ik heb nu sindd aug/sept denk wel over de 80 brieven gestuurdquote:Op maandag 25 maart 2013 10:01 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
Hm ja je moet inderdaad wat geluk hebben. Ik zal deze week extra mn best doen wat betreft solliciteren
haha wauw! ik heb nu al wel 20 emails verstuurd in 3 dagen en nog maar 2 reacties waarvan 1 afwijzing.quote:Op maandag 25 maart 2013 10:34 schreef Taexon het volgende:
[..]
Ik heb nu sindd aug/sept denk wel over de 80 brieven gestuurdsucces!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |