Op dit moment is het voornamelijk beter eten. Zo nu en dan wel meer bewegen (met name meer lopen naar dingen, zo pak je toch een aantal kilometer per week mee), maar sporten wil ik binnenkort weer op gaan pakken. Meestal doe ik twee dingen tegelijk en dan faal ik, dus daarom nu eens één voor één proberen. En toen ik ergens las dat afvallen 80% voeding en 20% beweging is (i.p.v. andersom, zoals het in mijn hoofd zat), ben ik maar begonnen met voeding.quote:Op maandag 25 maart 2013 12:04 schreef Oognip het volgende:
(even verder gelezen) Je bent goed bezig m_d! Probeer je daarnaast ook nog wat te bewegen of val je nu puur af vanwege het beter eten?
Slim! Klinkt inderdaad allemaal super verantwoordquote:Op maandag 25 maart 2013 12:11 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Op dit moment is het voornamelijk beter eten. Zo nu en dan wel meer bewegen (met name meer lopen naar dingen, zo pak je toch een aantal kilometer per week mee), maar sporten wil ik binnenkort weer op gaan pakken. Meestal doe ik twee dingen tegelijk en dan faal ik, dus daarom nu eens één voor één proberen. En toen ik ergens las dat afvallen 80% voeding en 20% beweging is (i.p.v. andersom, zoals het in mijn hoofd zat), ben ik maar begonnen met voeding.
Bedankt voor jullie enthousiasme allemaal
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En weer lekker thuis Laysa!Straks D_K nog, en dan zijn jullie weer compleet!
Wauw !!!quote:Op maandag 25 maart 2013 11:09 schreef miss_dynastie het volgende:
Even jompelen: ik heb een cijfer op de weegschaal gezien dat ik in geen jaren heb gezien. Ik weet niet in hoeveel jaren, maar ik denk in ieder geval een jaar of vijf![]()
![]()
True, true. Ik heb geen idee wanneer de plannen al gemaakt zijn hoor, maar gelukkig is er veel protest. (via internet dus, en via de postduif waren er vorige week ook al meer dan 30 bezwaarschriften ingediend.) En ik las net dat die 1340 bomen gekapt worden in slechts drie delen van de plaats staan; het gebied waar ik nu woon, de (prachtig groene) wijk waar ik eerst woonde, die de toepasselijke naam ( ;') ) Groenvliet draagt, en nog ergens bij de binnenstad. De rest moet nog....en daaronder valt ook het zgn "Zenderpark', een nieuwbouwwijk die eindelijk wat meer kleur begon te krijgen. (Het was toen ik nog postbode was, een van de minst populaire wijken om te lopen, omdat er zo gruwelijk kaal en sfeerloos was.)quote:
Oh, ik gooi dat balletje eens op. Er zitten heus wel wat nestjes in bomen gok ik zo! Goede!quote:Op maandag 25 maart 2013 14:54 schreef Takaiki het volgende:
Hee Candaasje:
Waarom ze jullie park nu sowieso met rust moeten laten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..Sometimes you're the windshield
Sometimes you're the bug
Jeetje, wat ongelooflijk van die gemeenteraadquote:Op maandag 25 maart 2013 16:29 schreef Candaasje het volgende:
gemeenteraad heeft het huidige plan ook al goedgekeurd.
En wat denk je dat je huisarts daar aan kan doen dan?quote:Op maandag 25 maart 2013 17:22 schreef sararaats het volgende:
ik heb straks een afspraak bij de huisarts omdat ik nog steeds hoofdpijn heb
Veel plezier en eetsmakelijkquote:Op maandag 25 maart 2013 17:45 schreef miss_dynastie het volgende:
Op naar de sushi
Hoop dat ik straks goed nieuws lees van Indaha
Ja, ik ben wel heel benieuwd hoe het gaat met haar man.quote:Op maandag 25 maart 2013 17:45 schreef miss_dynastie het volgende:
Op naar de sushi
Hoop dat ik straks goed nieuws lees van Indaha
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |