abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_124402772
Zwangerschap & geboorte

18 maart: Barbabientje01 & pipo_de_clown
31 maart: LadyBlack (meisje)

10 april: bellelena
14 april: Danic (meisje)
16 april: L0t (meisje)
18 april: _Wolk82_ (meisje)
18 april: Piekie81 (jongetje)
22 april: Tally

02 mei: Suikertante (jongetje)
04 mei: Spirit82 (meisje)
05 mei: Vencodark (jongetje)
06 mei: -mandy- & Djeez
09 mei: twentemeisje (jongetje)
10 mei: Shandaly (meisje)
***30 mei XcUZ_Me & Duvel ***

01 juni: .Sparkling. (meisje)
***07 juni: L-E & fokking.fokker***
17 juni: Twinkly
23 juni: Elmo76 (meisje)
29 juni: winski05 (papa)

31 juli: Suusz

***05 augustus: Juud & Dementor*** (jongetje)
16 augustus: Hilliebillie
16 augustus: Cwen (meisje)
16 augustus: Hilzillah
16 augustus: covie
17 augustus: Laiveneertiekje
18 augustus: Wizzy
21 augustus: Sull

06 september sharpdressedman
13 september: Kleurdoos
24 september: Spewey
27 september: Ymme
28 september: -Bubseltje-

06 oktober: GotC & YUR
16 oktober: Ferrari_rood

07 november: Bla_Bla_Bla
13 november: Limone
18 november: martine1984

----------------------------
***vermeldingen zijn (as) officiële fokbaby's.
(Een fokbaby is een baby geboren uit een relatie waar man en vrouw elkaar hebben leren kennen op/door FOK!)

[ Bericht 0% gewijzigd door Limone op 25-03-2013 10:51:34 ]
pi_124402796
Nog wijzigingen?
pi_124402941
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 11:19 schreef Limone het volgende:

[..]

Tja, mijn VK was dan ook 'gekocht' door de producent van gravitamon. Iedere nieuwe aanmelding kreeg een proefstrip vitamines mee, met de tekst: "nu kan je al je benodigde vitamines in een keer slikken". En in mijn geval helpt dit soort reclame ook nog, dus geef ze eens ongelijk ;)

Overigens ben ik weg bij deze praktijk, maar ik heb nog potjes vol.
Jeetje...

nouja vrije keus enzo haha het is niet verboden om gravitamon te slikken, er zijn bosjes vrouwen die zich beter voelen bij een 'merk' dan bij een goedkope variant, waarom niet. Ik ben er alleen wel altijd voorzichtig mee qua aanraden, voor je het weet raad je mensen van alles aan wat ze zich eigenlijk niet kunnen veroorloven en waardoor ze het gevoel krijgen tekort te schieten enzo.

ik heb het vorig jaar tijdens mn stage enorm aan de stok gehad met een kraamverzorgster :') Bevalling van een allochtoon echtpaar, oost-Europees als ik me goed herinner? Die hadden dus geen rompertje bij zich. Van de kraamverzorgster mocht die mevrouw niet naar huis met dat kind voordat ze een rompertje gekocht hadden via de kraaminstelling of als ze een rompertje van huis zouden laten brengen. Van mij mochten ze wel naar huis. Ze vond het werkelijk onverantwoord dat dat kind geen rompertje droeg.
Dat kindje hield zn temp goed vast, had een dun boxpakje met lange mouwen aan met voetjes eraan, daaroverheen een dik wollig jumpsuit geval met lange mouwen, daaroverheen een dik teddyvest met van die oortjes eraan zeg maar en naar goed allochtoon gebruik was het kind daarna gewikkeld in zo'n wollen en/of synthetische fleece-deken. Something tells me dat dat kind echt geen romper nodig heeft, doe niet zo vreselijk ingewikkeld en zet je oogkleppen even af ofzo. Beetje mensen dwingen op stel en sprong een romper te gaan kopen :')
:)
pi_124403017
Pff, ik had me eerder druk gemaakt over warmtestuwing denk ik :') Kortzichtige tante. :{w

Ik slik braaf Compleet Mama van Davitamon, ik eet slecht en er blijft weinig binnen dus ik hoop dat ik hier
wel wat van opneem en anders maar dure kots :')
pi_124403072
Hier ook de Compleet Mama met visolie van Davitamon. Koop het steeds in de aanbieding, dan is het iets van 14 euro en je doet er 2 maanden mee, vind ik best meevallen :).
pi_124403159
Ik slik die inderdaad ook. Wel fijn, houd ook niet alles binnen en eet soms wat eenzijdig door misselijkheid

Sterkte LE!
  zaterdag 23 maart 2013 @ 11:41:00 #7
171422 LadyBlack
paint it black
pi_124403253
:W

Hier de Kruidvat zwanger(worden) pillen, leek me voor mij wel verstandig om dat gewoon door te blijven slikken, verloskundige was dat met me eens :)
  zaterdag 23 maart 2013 @ 11:42:38 #8
171422 LadyBlack
paint it black
pi_124403286
Ohja ik zag dat LE weer online was, fijn! Baby doet het dus goed opzich, maar dat ze die groei nu checken lijkt me heel terecht ja.

Hopelijk kun je gauw weer lekker naar huis, zonder hoofdpijn en flitsen! :*
pi_124403427
Ik heb ook gewoon de vitamines van de Etos, maar vergeet ze zeer regelmatig te slikken..

Ik denk er nu weer wat meer aan, komt door de antibiotica.
Ik heb nu andere gekregen dan de eerste keer, omdat ik daar zo'n last van mijn maag van kreeg, maar bij deze gaat het niet veel beter jammergenoeg..
pi_124403528
Mignonne, ik heb het aan je reactie te zien wat te radicaal gebracht! :o
Ik vroeg of ik er iets bij zou slikken en toen zei zij dat het alleen maar extra is en dus overbodig. Misschien omdat ik blaak van gezondheid? :D
En ik begin nu ook te twijfelen of ze dat "teveel aan" niet zei over gewone preparaten :@ Dat daar bijv teveel vitamine A in kan zitten.
Ik schreeuw soms iets te snel :')
pi_124403674
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 11:33 schreef L0t.. het volgende:
Hier ook de Compleet Mama met visolie van Davitamon. Koop het steeds in de aanbieding, dan is het iets van 14 euro en je doet er 2 maanden mee, vind ik best meevallen :).
Ik slik ook Compleet Mama, maar is het jou opgevallen dat die capsules met visolie de helft van de overige vitamines bevatten die wel in die zonder visolie zitten?!

Hier net even samen op bed gelegen, blaast vriend (MAN!) op mn buik en dat kind gaat me toch een partij tekeer in mn buik. Zo grappig om te zien O+

Ow en vieze vraag: Ik zie net bij het bed verschonen dat de molton helemaal oranje uitgeslagen is waar ik "lek". Is dat normaal?!
Sarcasme. Herken het.
pi_124403838
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 maart 2013 22:43 schreef Cwen het volgende:
Geen idee, moet nog even goed zoeken. Zelf maken is ook een optie, heb ik met de trouwkaart toen ook gedaan, maar incl enveloppen en postzegels wordt het toch al snel duur, uitgaande van ca 50 adressen.
Dat laten drukken hoeft niet duur te zijn hoor. Als ik kijk heb je 50 kaartjes inclusief enveloppen voor 80 euro.
Wij hebben Renren O+ een kaartje laten tekenen en laten het drukken op www.kaarten-drukken.net
Proefdruk hebben we inmiddels in huis en hij is geweldig O+
Goede kwaliteit ook. Is een site van een drukkerij die het er bij doet.
Nu is ons kaartje extreem duur door de inleg :X maar het kaartje zelf inclusief enveloppe heeft ons niet zo veel gekost. :)
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
  zaterdag 23 maart 2013 @ 12:10:32 #13
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_124403849
Beetje door het slotje heen posten Tal o|O :D
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_124403909
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 12:10 schreef laziness het volgende:
Beetje door het slotje heen posten Tal o|O :D
Sssst ik zat niet op te letten.

In de tussentijd waren ze bezig in mn huiskamer de box in elkaar te zetten en daar ging dus meer aandacht naar toe dan goed was :P
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_124404064
:W vk is geweest, heeft kunnen strippen! Hopelijk pakt mijn lichaam het nu zelf op. Anders maandag nog een strippoging en evt. dinsdag inleiden. Ik zit nu ff met een bak thee op de bank en zometeen even naar de schoonheidsspecialiste.

Sterkte L-E en alle aderen die het kunnen gebruiken. fijn weekend allemaal!
29/10/'10 - 25/03/'13
pi_124404084
De box en wieg staan dus ook! Even de inzet van de new born in de wasmachine gedaan (2de hands gekocht) en dan is eigenlijk alles klaar.

Al hoor ik dus niets meer van de drukker over onze inleg. Gelukkig duurt het nog 3 weken :') Moe word ik er van!

Gister wel wezen baby knuffelen bij een (oud) collega en beetje kijken hoe jaloers mini zou zijn, maar totaal niet! Kwam dr steeds aaien en knuffelen. Voor de rest deed ze lekker dr ding O+
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_124404159
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 11:55 schreef Suikertante het volgende:
Mignonne, ik heb het aan je reactie te zien wat te radicaal gebracht! :o
Ik vroeg of ik er iets bij zou slikken en toen zei zij dat het alleen maar extra is en dus overbodig. Misschien omdat ik blaak van gezondheid? :D
En ik begin nu ook te twijfelen of ze dat "teveel aan" niet zei over gewone preparaten :@ Dat daar bijv teveel vitamine A in kan zitten.
Ik schreeuw soms iets te snel :')
:D
dat klinkt een stuk logischer ja.
Gewone preparaten zijn niet echt een goed plan vanwege oa teveel vit. A en slikken als je verder gezond eet is niet per se nodig.
:)
pi_124404925
quote:
14s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 12:21 schreef mignonne het volgende:

[..]

:D
dat klinkt een stuk logischer ja.
Gewone preparaten zijn niet echt een goed plan vanwege oa teveel vit. A en slikken als je verder gezond eet is niet per se nodig.
Ik heb de hele zwangerschap supradin complex forte geslikt. Ik slik die zooi nu al een 1,5 jaar ofzo. Op de verpakking van het supplement staat dat het geschikt is voor zwangeren of bij borstvoeding. Daarnaast gebruik ik ook extra vitamine D. De kinderen krijgen die druppels en die nemen we hier gewoon allemaal.
Mijn ijzer was ook keurig in orde aan het eind van de zwangerschap.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_124404944
Nu het toch over vitamines gaat. Ik heb braaf foliumzuur geslikt maar dat hoeft maar tot 8wk. Kan het nog kwaad om de verpakking op te maken? Daarna ga ik over op de zwangerschapsvitamines.
pi_124405304
Fr, misschien dat het in juist jouw geval wel goed is om nu met die vitamines te beginnen...
  zaterdag 23 maart 2013 @ 13:03:46 #21
129011 -Bubseltje-
absofuckinglutely!!
pi_124405331
Ja waarom niet eerder? Zeker als je zo moeilijk eet?
  zaterdag 23 maart 2013 @ 13:17:55 #22
378192 -mandy-
I am who I am
pi_124405774
Lijkt me ook wel goed om met die vitamines te beginnen, om zo eventuele tekorten aan te vullen.
Mijn leven begon voor de 2de keer toen ik Djeez ontmoette en werd compleet op 26 april 2013 met de geboorte van onze zoon.
pi_124405797
Ik heb niet eens extra foliumzuur geslikt.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_124406176
Spannend Barbabientje! Lekker nog even genieten bij de schoonheidsspecialist en dan hopen dat je zo lekker ontspannen bent dat het spontaan doorzet!

Over geboortekaartjes, zelfs wij zijn onder de 300 kwijt voor hele speciale dingen (100 kaartjes incl enveloppen, speciaal papier en speciale druktechnieken), dus voor wat meer standaard dingen kun je vast met (minder dan) de helft af!
pi_124406372
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 maart 2013 12:51 schreef ferrari_rood het volgende:
Nu het toch over vitamines gaat. Ik heb braaf foliumzuur geslikt maar dat hoeft maar tot 8wk. Kan het nog kwaad om de verpakking op te maken? Daarna ga ik over op de zwangerschapsvitamines.
Kan geen kwaad, de dosering foliumzuur die je slikt voor je zwangerschap is maar heel laag. In de meeste zwangerschapsvitaminen zit ook foliumzuur toegevoegd volgens mij. Ik slik het in ieder geval al de hele zwangerschap :).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')