Ja nu weer wel.quote:
HAha, ok beter dan niets toch..quote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:00 schreef Unscrewed het volgende:
[..]
Ja nu weer wel.Had ieeettss teveel gesmoked.
ben benieuwd. stoner ideeen zijn altijd leuk, al slaan ze meestal nergens opquote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:00 schreef Unscrewed het volgende:
Ik begin trouwens alweer nuchter te worden...Sorry voor de overlast
Ik had nog een stoner idee ergens opgeschreven, ik zoek zo wel even. Nog even de misselijkheid kwijtraken.
Het lukt mij nooit echt om teksten vloeiend te lezen als ik stoned ben. Ik doe dan echt 3 minuten over 1 pagina en daarna weet ik niet meer wat ik gelezen heb.quote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:02 schreef tarantism het volgende:
zijn er hier mensen die literatuur lezen na het token?
betere boeken lezen danquote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:03 schreef Studeur het volgende:
[..]
Het lukt mij nooit echt om teksten vloeiend te lezen als ik stoned ben. Ik doe dan echt 3 minuten over 1 pagina en daarna weet ik niet meer wat ik gelezen heb.
wacht maar tot je mijn 'horse' dalijk zietquote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:02 schreef Studeur het volgende:
[..]
ben benieuwd. stoner ideeen zijn altijd leuk, al slaan ze meestal nergens op
ben erg benieuwd wat het isquote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:04 schreef CodeRood het volgende:
[..]
wacht maar tot je mijn 'horse' dalijk ziet
5 joints?quote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:06 schreef CodeRood het volgende:
[..]
moet eerst 5 joints rollen en we zitten zonder grote vloei helaas
Sorry voor de overlast? Ik heb de hele dag lopen zeiken over mijn liefdesproblemenquote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:00 schreef Unscrewed het volgende:
Ik begin trouwens alweer nuchter te worden...Sorry voor de overlast
Ik had nog een stoner idee ergens opgeschreven, ik zoek zo wel even. Nog even de misselijkheid kwijtraken.
Sorryquote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:15 schreef Studeur het volgende:
verdomme nu heb ik weer zin in chips terwijl ik het niet heb
Ja is wel goed, maak er maar wat moois van wat ik kan kopieren voor de OPquote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:29 schreef CodeRood het volgende:
hij is klaar![]()
Ik maak er even een korte handleiding bij (evt. voor de OP???)
haha jaquote:Op dinsdag 19 maart 2013 00:29 schreef CodeRood het volgende:
hij is klaar![]()
Ik maak er even een korte handleiding bij (evt. voor de OP???)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |