Echt?quote:Op maandag 18 maart 2013 21:27 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Precies; had het laatst met een paar schoolkindjes in de taxi over geld; en toen zei ik iet sover Guldens, wat een aantal ??? opleverde..
het is echt gewoon een briljant gevonden nummer en clipquote:
Hier zit in een deurpost nog een 5,- munt.. Had ik ooit gekregen van oma omdat ik mee had geholpen een kar te laden en lossen, en toen zat ik er mee te spelen en liet ik hem vallen, zo de deurpost in.quote:Op maandag 18 maart 2013 21:33 schreef essnhills het volgende:
[..]
Echt?Ik ben denk ik nog net oud genoeg om nog bewust de gulden te hebben meegemaakt, ik zat in groep 8 dat iedereen die euro-kit kreeg..
Thuis laatst een hele discussie, volgens mijn moeder bestonden er geen 5 gulden munten, maar waren dat briefjes, volgens mijn broertje en mij bestonden er alleen 5 gulden munten, en geen briefjes, en volgens m'n vader waren ze er allebei.. Toen ging ik een 5 gulden munt pakken (ik heb alle guldenmunten nog) en m'n vader een briefje.. Echt supertof dat geld joh!
Ah!quote:Op maandag 18 maart 2013 21:35 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Hier zit in een deurpost nog een 5,- munt.. Had ik ooit gekregen van oma omdat ik mee had geholpen een kar te laden en lossen, en toen zat ik er mee te spelen en liet ik hem vallen, zo de deurpost in.
Ik heb zelfs nog wel eens dat ik zeg 2 euro en een kwartje.quote:Op maandag 18 maart 2013 21:34 schreef essnhills het volgende:
Maar ook trouwens bij de kassa hoor, als ik kassa moet draaien.. Dan komen er oudere mensen betalen, en die hebben het dan over kwartjes, dubbeltjes en stuivers 'Eh ohnee, ik bedoel 10 cent'
"Ik ben oud genoeg om me de gulden nog te herinneren hoor mevrouw, ik weet nog wat dubbeltjes zijn.."
Jaquote:Op maandag 18 maart 2013 21:34 schreef essnhills het volgende:
[..]
het is echt gewoon een briljant gevonden nummer en clip
Ik zeg het zelf nietquote:Op maandag 18 maart 2013 21:36 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Ik heb zelfs nog wel eens dat ik zeg 2 euro en een kwartje.
It was 99 cents!quote:
Ik vond het in het begin een beetje vaag nummer moet ik toegevenquote:
Ik had de eerste paar keer niet echt in de gaten waar het nou overging, maar toen dat opeens tot me doordrong vond ik het geweldig!quote:Op maandag 18 maart 2013 21:43 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ik vond het in het begin een beetje vaag nummer moet ik toegeven
Het is erg goed gedaanquote:Op maandag 18 maart 2013 21:45 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik had de eerste paar keer niet echt in de gaten waar het nou overging, maar toen dat opeens tot me doordrong vond ik het geweldig!
Al dacht ik eigenlijk dat het een stel negers waren die het zongen
Doe dat maar even dan jongenquote:Op maandag 18 maart 2013 22:17 schreef Bos81 het volgende:
Even douchen en goed mijn haren wassen, zodat alle gel er goed uit is. Morgen jaarlijks medisch onderzoek (MRI-scan van de hersenen/wervelkolom)
Vindt je die wel aantrekkelijk?quote:
Oh waarom heb je dat? Iets in de familie of gewoon ivm je werk?quote:Op maandag 18 maart 2013 22:17 schreef Bos81 het volgende:
Even douchen en goed mijn haren wassen, zodat alle gel er goed uit is. Morgen jaarlijks medisch onderzoek (MRI-scan van de hersenen/wervelkolom)
Erfelijke aandoening idd. Bij die aandoening is de kans op een hersentumor in principe niet groot, maar mijn moeder is (mede door die aandoening) overleden aan een hersentumor, dus wordt er bij mij geen risico genomen en mag ik ieder jaar de scan in...quote:Op maandag 18 maart 2013 22:32 schreef essnhills het volgende:
[..]
Oh waarom heb je dat? Iets in de familie of gewoon ivm je werk?
Better safe than sorryquote:Op maandag 18 maart 2013 22:35 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Erfelijke aandoening idd. Bij die aandoening is de kans op een hersentumor in principe niet groot, maar mijn moeder is (mede door die aandoening) overleden aan een hersentumor, dus wordt er bij mij geen risico genomen en mag ik ieder jaar de scan in...
Wat naarquote:Op maandag 18 maart 2013 22:35 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Erfelijke aandoening idd. Bij die aandoening is de kans op een hersentumor in principe niet groot, maar mijn moeder is (mede door die aandoening) overleden aan een hersentumor, dus wordt er bij mij geen risico genomen en mag ik ieder jaar de scan in...
Nachtwerk prachtwerkquote:Op maandag 18 maart 2013 22:33 schreef essnhills het volgende:
Pff.. ik heb geen zin meer..Maar ik wil het vanavond/vannacht af hebben, dan kan ik het nog naar een studiegenootje sturen, die leest het morgenochtend dan nog even door en dan kan ik 's middags nog even wat verbeteren waar nodig..
![]()
Zekersquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |