Tuurlijk, politie staat klaar.quote:Op zaterdag 9 maart 2013 18:14 schreef 2Happy4U het volgende:
Mijn broertje is een idioot die Minecraft speelt, schijnbaar is je IP altijd zichtbaar en een paar andere idioten vonden het nodig om ons IP te DDOS'en. Zou ik er Juridisch wat aan kunnen doen?
mail sturen naar abuse@ziggo.nl of andere providers van de betreffende IP's waarvan het komt.quote:Op zaterdag 9 maart 2013 18:14 schreef 2Happy4U het volgende:
Mijn broertje is een idioot die Minecraft speelt, schijnbaar is je IP altijd zichtbaar en een paar andere idioten vonden het nodig om ons IP te DDOS'en. Zou ik er Juridisch wat aan kunnen doen?
Wat is met jou dan. Je modem resetten, nee dat zal hem worden.quote:
Mijn ip werd ook geddost en ik had provider gebeld, ze zeiden me reset eens de modem gedaan en toen geen problemen gekregenquote:Op zaterdag 9 maart 2013 18:46 schreef einschtein het volgende:
[..]
Wat is met jou dan. Je modem resetten, nee dat zal hem worden.
@TS: nee, kun je niets aan doen. Al doe je aangifte, de politie doet er geen donder mee. Ze zitten hier niet op te wachten, heb je enig idee hoeveel moeite het kost om uberhaupt die mensen te vinden die het uitvoeren?
Contact opnemen met jouw provider voor de ontvangen pakketten (eventueel gerechterlijk bevel), waar ze vandaan komen. En daarna contact opnemen (eventueel gerechterlijk bevel) met de slachtoffers hun providers voor adresgegevens van de verdachten.
En dat allemaal voor een paar kiddo's die voor de fun wat pakketten naar je broertje sturen?
Nee, trust me. Not worth the trouble.
Dan heb jij geluk (gehad), de meeste providers geven niet meer zo simpel een ander IP uit.quote:Op zaterdag 9 maart 2013 18:46 schreef Keskin58 het volgende:
[..]
Mijn ip werd ook geddost en ik had provider gebeld, ze zeiden me reset eens de modem gedaan en toen geen problemen gekregen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |