quote:Op maandag 11 maart 2013 20:52 schreef bokkepoot het volgende:
M1stral je bent geweldig![]()
Je kennis ongeėvenaard
Episode (9 straatjes gebied) laatste keer dat ik daar was hingen er 10+ of zo.quote:Op maandag 11 maart 2013 21:07 schreef electronique het volgende:
[..]
Welke tweedehands winkels bedoel je dan? Zipper amsterdam heeft wel leuke levi's denim shorts, maar geen denim jasjes.
Acne is duur :p verkopen ze hier in de straat maar is toch net iets boven het budget haha
Oke dan ga ik daar eens kijken!quote:Op maandag 11 maart 2013 21:18 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Episode (9 straatjes gebied) laatste keer dat ik daar was hingen er 10+ of zo.
Moet je ook doen.quote:Op maandag 11 maart 2013 21:19 schreef electronique het volgende:
[..]
Oke dan ga ik daar eens kijken!
Dit topic herinnert me wel altijd dat ik mijn dry denims vaker moet dragen
Binnekort maar eens naar amsterdam danquote:Op maandag 11 maart 2013 21:29 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Moet je ook doen.episode is sowieso wel leuk. Altijd wel wat interessants te vinden. Daarnaast heb je the end nog en die hebben vaak wel wat toffe schoenen.
En eten bij de burgermeester. Is je vriend ook blij.quote:Op maandag 11 maart 2013 21:36 schreef electronique het volgende:
[..]
Binnekort maar eens naar amsterdam dan
Te laat. Ik moet de goede hamburger tent wel promoten natuurlijk.quote:Op maandag 11 maart 2013 21:39 schreef bokkepoot het volgende:
Ik wou nog posten "in before burgermeester"
Ik ga het onthouden!!quote:Op maandag 11 maart 2013 21:38 schreef don-diablo het volgende:
[..]
En eten bij de burgermeester. Is je vriend ook blij.je kunt genoeg leuke winkels vinden in Amsterdam iig.
Episode is super duur, kan je beter naar zipper gaan (ook best duur) of gewoon random door de stad lopen en vintage shops toevallig tegenkomen.quote:Op maandag 11 maart 2013 21:29 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Moet je ook doen.episode is sowieso wel leuk. Altijd wel wat interessants te vinden. Daarnaast heb je the end nog en die hebben vaak wel wat toffe schoenen.
Ik zal de volgende keer wel eens langsgaan. Maar Amsterdam zit er voorlopig niet meer inquote:Op maandag 11 maart 2013 21:42 schreef don-diablo het volgende:
Te laat. Ik moet de goede hamburger tent wel promoten natuurlijk.
Ik vind zipper nog wel meevallen hoor. Heb niet veel gekocht daar maar voor een levi's shortje betaalde ik 25 euro terwijl je die op internet enzo vaak voor 50 zietquote:Op maandag 11 maart 2013 21:47 schreef doo. het volgende:
[..]
Episode is super duur, kan je beter naar zipper gaan (ook best duur) of gewoon random door de stad lopen en vintage shops toevallig tegenkomen.
En burgermeester is aardig overpriced vind ik, aan het begin van de albert cuypmarkt (aan de kant van seventyfive) zit een veel lekkerdere met een soort van 'geheime' club achter. Hij heet the butcher
Spijkerjasjes waren bij episode rond 30 geloof ik.quote:Op maandag 11 maart 2013 21:51 schreef electronique het volgende:
[..]
Ik vind zipper nog wel meevallen hoor. Heb niet veel gekocht daar maar voor een levi's shortje betaalde ik 25 euro terwijl je die op internet enzo vaak voor 50 ziet
Welke heb je allemaal?quote:Op maandag 11 maart 2013 21:19 schreef electronique het volgende:
[..]
Oke dan ga ik daar eens kijken!
Dit topic herinnert me wel altijd dat ik mijn dry denims vaker moet dragen
Een levi's curve id en een g- star (quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 11 maart 2013 22:45 schreef electronique het volgende:
[..]
Een levi's curve id en een g- star (i know )
Al moet ik die levi's nog wat in laten nemen sinds ik afgevallen ben
Heb laatst wat andere dry denim gepast bij een winkel maar vind het voor dames vaak tegen vallen.soms hebben ze wel leuke dingen van g starSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.welk model is het? Heb ook naar de levi curve ids gekeken dacht dat ze alleen geen dry's hadden. Is daarbij een al een beetje fading te zien?
De Firebird serie bedoel jequote:Op maandag 11 maart 2013 22:08 schreef Atta-boy het volgende:
Ik heb er laatst een cool wrangler shirt gekochtmaar ik moet ook toegeven dat ik niet heel veel andere weet.
Wat ik eigenlijk het meest trieste vind aan Superdry, is dat ze doen alsof het Japans isquote:Op maandag 11 maart 2013 14:05 schreef So_Surreal het volgende:
Was eigenlijk meer benieuwd over meningen over het merk namelijk.
Niet zozeer de firebird serie, maar vanaf '96 ongeveer is dat strepen-logo erbij gekomen. Verschil tussen vrijetijdskleding(blad) en sport (streep) en die zie je ook terug op de mouwen. En jacks met die 3 strepen op de mouwen vind ik gaaf, maar dan het liefst de oudste, maar de firebird heeft inderdaad ook toffe jacks.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 08:16 schreef So_Surreal het volgende:
[..]
De Firebird serie bedoel je?
Ik heb dit hele pak
[ afbeelding ]
Daar heb ik ook nooit iets van begrepen. Waar komt het merk eigenlijk vandaan? Gewoon Nederland zekerquote:Op dinsdag 12 maart 2013 09:25 schreef zeedrager het volgende:
[..]
Wat ik eigenlijk het meest trieste vind aan Superdry, is dat ze doen alsof het Japans is
Engeland geloof ik. Asami van Lacebag had wel eens wat van die Japanse texten vertaald die ze op hun hoodies drukten en dat bleek grote onzin te zijnquote:Op dinsdag 12 maart 2013 09:56 schreef Pedroo het volgende:
[..]
Daar heb ik ook nooit iets van begrepen. Waar komt het merk eigenlijk vandaan? Gewoon Nederland zeker
Leuk als je dan met zo'n hoodie in Japan rondloopt met grote onzin erop.quote:Op dinsdag 12 maart 2013 10:01 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Engeland geloof ik. Asami van Lacebag had wel eens wat van die Japanse texten vertaald die ze op hun hoodies drukten en dat bleek grote onzin te zijn
Grappige is ook, in Japan hebben ze volgens mij geen winkelsquote:Op dinsdag 12 maart 2013 10:09 schreef Pedroo het volgende:
Leuk als je dan met zo'n hoodie in Japan rondloopt met grote onzin erop.
quote:Op dinsdag 12 maart 2013 11:36 schreef Modjopower het volgende:
Ik ga dit topic ook maar eens volgen![]()
Ben sinds kort eigenlijk begonnen met het ontdekken van dry denim en ben zeer tevreden over de 2 paar die ik momenteel heb;
• Lee 101 Logger 13.5 oz
• Wrangler Spencer dry
Toch maar eens bijlezen om te leren en kijken naar verschillende merken/modellen.
Hierbij nog snel een foto van mijn Wrangler, wel beetje grote cuff maar ik werk in Eindhoven en daar ligt nogal wat sneeuw
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |