Al met al is die bus verreweg het makkelijkst als je met het OV gaat (wel vantevoren boeken!)quote:Op zaterdag 23 maart 2013 13:28 schreef lokpokken het volgende:
[..]
Dusseldorf Airport ligt 70/80 KM van Dusseldorf af.
Je kunt op Bahn.de kijken hoe je bijvoorbeeld vanaf Nijmegen naar Weeze Airport met de bus en trein kan gaan. Er is geen verbinding vanaf Nederland met de trein naar Goch, Kleve en Weeze.
Typ in op Bahn.de :
Nijmegen Centraal Station -> Airport Terminal 1, Weeze
Dit kost 4,90 maar duurt wel 2 uur, en je moet 2 keer overstappen.
Je kunt ook vanaf Nijmegen Centraal een rechtstreekse bus nemen naar Weeze Airport, maar dit kost 30 Euro voor een retourtje.
Per bestemming anders. Er staat dat de aanbiedingen alleen van MA-DO beschikbaar zijn. Maar vaak ook gewoon op Vrijdag t/m Zondag.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 15:50 schreef Fifut het volgende:
k zijn er namelijk alleen nog stoelen voor een stuk hogere prijs beschikbaar.
goed zoeken, soms is er nog maar één dag beschikbaar.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 15:50 schreef Fifut het volgende:
Op welke dag (en tijd?) van de week zijn de aanbiedingen voor de prijs die genoemd staat, op dit moment ¤10, beschikbaar. Steeds als ik kijk zijn er namelijk alleen nog stoelen voor een stuk hogere prijs beschikbaar.
Vaak zijn er slechts vijf voor een lage prijs ja... moet je geluk hebben dat volgende week weer een paar goedkoop zijnquote:Op zondag 24 maart 2013 16:00 schreef Gutz het volgende:
Voor 13 man een vliegticket scoren naar Londen, wat een ellende...
Heel erg bedanktquote:Op zaterdag 23 maart 2013 13:28 schreef lokpokken het volgende:
[..]
Dusseldorf Airport ligt 70/80 KM van Dusseldorf af.
Je kunt op Bahn.de kijken hoe je bijvoorbeeld vanaf Nijmegen naar Weeze Airport met de bus en trein kan gaan. Er is geen verbinding vanaf Nederland met de trein naar Goch, Kleve en Weeze.
Typ in op Bahn.de :
Nijmegen Centraal Station -> Airport Terminal 1, Weeze
Dit kost 4,90 maar duurt wel 2 uur, en je moet 2 keer overstappen.
Je kunt ook vanaf Nijmegen Centraal een rechtstreekse bus nemen naar Weeze Airport, maar dit kost 30 Euro voor een retourtje.
Parkeren op Weeze Parkeerplaats 2 kost voor 3 dagen 36 Euro en voor 4 dagen 45 Euro.
Je kunt beter gewoon op P2 parkeren op Weeze Airport. Het scheelt meestal maar enkele euro's dan een Park & Shuttle dienst.quote:Op zondag 24 maart 2013 22:17 schreef ujjain het volgende:
[..]
Heel erg bedanktIk ga dan gewoon met de auto en wellicht zijn er nog leuke park & shuttle diensten. Die hebben mijn ouders regelmatig op Schiphol genomen, scheelt wel redelijk wat geld.
Sommige vliegvelden controleren er strenger op dan andere. Ik zou het voor het gemak in een zakje doen wat je zo uit je koffer/tas kunt halen en kunt tonen. Scheelt een hoop gedoe zoals koffercontrole oid.quote:Op maandag 25 maart 2013 22:21 schreef o.us2.0 het volgende:
Ik ga een kort reisje maken en neem dus alleen mijn handbagage mee. Ik weet dat je vloeistoffen mag meenemen tot een verpakking van 100ml. Maar kan ik ze zo in mijn handbagage laten of moet ik het in een speciaal zakje stoppen? (Ik neem alleen een deobus van 35ml, een klein gelpotje van 75ml en tandpasta mee). Wat is jullie ervaring?
Het is Eindoven - Stansted. Geen idee hoe streng ze zullen zijn, heb alleen ervaring met Schiphol, Heathrow en Eindhoven mét ruimbagagequote:Op maandag 25 maart 2013 22:22 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Sommige vliegvelden controleren er strenger op dan andere. Ik zou het voor het gemak in een zakje doen wat je zo uit je koffer/tas kunt halen en kunt tonen. Scheelt een hoop gedoe zoals koffercontrole oid.
Ja, redelijk veel gereisd met Ryanair en Wizzair met alleen handbagage. De keren op eindhoven vond ik toch altijd vrij streng. Zo heb ik altijd meegemaakt dat mijn koffertje gewogen werd, dat ik mijn schoenen uit moest doen en mijn koffer moest openen voor vloeistoffen. Mijn vriendin moest zelfs een keer een beetje shampoo op haar hand uitsmeren zodat ze konden ruiken of het wel echt shampoo wasquote:Op maandag 25 maart 2013 22:24 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Het is Eindoven - Stansted. Geen idee hoe streng ze zullen zijn, heb alleen ervaring met Schiphol, Heathrow en Eindhoven mét ruimbagage. Heb jij ervaring met alleen handbagage reizen?
Vind ik ook, maar de consument wordt blijkbaar geacht oliedom te zijn en dus overmatig beschermd te moeten worden.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 14:44 schreef werkman1 het volgende:
http://www.consumentenaut(...)iteit-beboet-ryanair
Ik snap hier niks van, ik vind Ryanair juist één van de duidelijkste qua ticketprijzen.
Oké je moet weten wat je niet en wel moet invullen, maar ik kom altijd op dezelfde prijs uit dan de beginprijs. Dus ik ben ook wel nieuwsgierig wie aan het langste eind trekt.
Daarnaast word ik een beetje moe van al dat gezeik over de manier van zaken doen bij Ryanair.
Zoals de meeste hier weten, moet je goed opletten, slim kijken, en kan je goedkoop vliegen.
Dat er dan mensen zijn die dit niet snappen, ja eigen schuld toch?
Zelf heb ik weleens gebeld om een naam te wijzigen. Kost aardig wat per minuut, maar goedkoper dan een nieuw ticket boeken.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 18:49 schreef o.us2.0 het volgende:
Ik heb de tweede naam van een vriend verkeerd ingevuld. (Zelfde letter maar compleet andere naam). Voornaam en achternaam zijn wel goed. Nieuw ticket boeken of kijken ze alleen maar naar jouw voornaam?
Ik lees gemengde reacties over dit, het is heel erg afhankelijk van wie er bij de gate staan. Heb maar een nieuw ticket geboekt. 50 euro is nog altijd goedkoper dan die 160 die ik kan riskeren... Domme fout, zeker voor een ticket van een paar tientjes. Maar ik kan het (gelukkig) nog wel hebben. Wijze les voor de volgende keerquote:Op dinsdag 26 maart 2013 21:56 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Zelf heb ik weleens gebeld om een naam te wijzigen. Kost aardig wat per minuut, maar goedkoper dan een nieuw ticket boeken.
Overigens is de 2e naam niet nodig, de eerste naam zoals vermeld in het paspoort volstaat ten allen tijde.
Die tweede naam is niet eens nodig, dus wat maakt het uit dat ie er staat en wat er staat? Ze kijken er niet eens naar, waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:12 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ik lees gemengde reacties over dit, het is heel erg afhankelijk van wie er bij de gate staan. Heb maar een nieuw ticket geboekt. 50 euro is nog altijd goedkoper dan die 160 die ik kan riskeren... Domme fout, zeker voor een ticket van een paar tientjes. Maar ik kan het (gelukkig) nog wel hebben. Wijze les voor de volgende keer.
Dat wijf wilde dat ik 110 euro af ging tikken. Volgens haar moest alles wat er op jouw paspoort staat overeen komen met wat er jouw ticket staat. Vandaar dat ik eerst vroeg of er vaak naar een voornaam wordt gekeken. Maar heb maar gewoon voor de zekerheid een nieuw ticket geboekt, word een beetje bang van al die gemenge reacties... Voor je weet heb je ook zo'n troela bij de gate staan.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:24 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Die tweede naam is niet eens nodig, dus wat maakt het uit dat ie er staat en wat er staat? Ze kijken er niet eens naar, waarschijnlijk.
En waarom niet eerst even gebeld voor een gratis wijziging?
Het ligt eraan waar je naartoe gaat. Binnen de Schengen-landen letten ze er niet zo goed. Als je naar Groot-Brittanië, Noorwegen, enz gaat, ga je door de paspoortcontrole op en dan hang je als er een foutje in zit.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:26 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Dat wijf wilde dat ik 110 euro af ging tikken. Volgens haar moest alles wat er op jouw paspoort staat overeen komen met wat er jouw ticket staat. Vandaar dat ik eerst vroeg of er vaak naar een voornaam wordt gekeken. Maar heb maar gewoon voor de zekerheid een nieuw ticket geboekt, wordt een beetje bang van al die gemenge reacties... Voor je weet heb je ook zo'n troela bij de gate staan.
Ik heb pas zelfs gehad dat ze bij geen enkele controle op het vliegveld op mijn ID-bewijs hebben gekekenquote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:12 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ik lees gemengde reacties over dit, het is heel erg afhankelijk van wie er bij de gate staan. Heb maar een nieuw ticket geboekt. 50 euro is nog altijd goedkoper dan die 160 die ik kan riskeren... Domme fout, zeker voor een ticket van een paar tientjes. Maar ik kan het (gelukkig) nog wel hebben. Wijze les voor de volgende keer.
Ik ga naar de UK, welke geen Schengenland is. Dus de risico is dan best wel hoog.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:29 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Het ligt eraan waar je naartoe gaat. Binnen de Schengen-landen letten ze er niet zo goed. Als je naar Groot-Brittanië, Noorwegen, enz gaat, ga je door de paspoortcontrole op en dan hang je als er een foutje in zit.
Ze checken bij paspoortcontrole je ticket niet.quote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:29 schreef RolStaart-Beer het volgende:
[..]
Het ligt eraan waar je naartoe gaat. Binnen de Schengen-landen letten ze er niet zo goed. Als je naar Groot-Brittanië, Noorwegen, enz gaat, ga je door de paspoortcontrole op en dan hang je als er een foutje in zit.
In Eindhoven laatst welquote:Op dinsdag 26 maart 2013 22:33 schreef zeebeschuit het volgende:
[..]
Ze checken bij paspoortcontrole je ticket niet.
In Eindhoven hebben ze niet zoveel te doen en wordt er gekeken of je een ticket hebt welke je samen met je paspoort moet overleggen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |