Wij houden het bij een hotelkamer, met een bed en als het even kan een zithoekje. Dat leek ons namelijk wel een leuke plek voor een eerste erotische shoot. Geen pottekijkers, juiste entourage en alle tijd van de wereld.quote:Op donderdag 14 maart 2013 22:51 schreef Azreal het volgende:
[..]
Cool, wat kost zoiets ongeveer?
Misschien ook een leuke voor TS: cafe's kun je vaak ook voor 150 euro een ochtendje afhuren.
Eigenlijk wil je dan ook zo'n on-suite whirlpool en een gigantische spiegel hebbenquote:Op donderdag 14 maart 2013 23:34 schreef Tom_Joad het volgende:
Wij houden het bij een hotelkamer, met een bed en als het even kan een zithoekje. Dat leek ons namelijk wel een leuke plek voor een eerste erotische shoot. Geen pottekijkers, juiste entourage en alle tijd van de wereld.
http://www.hotelakersloot.nl/nl/kamers/hollywood-suite/quote:Op vrijdag 15 maart 2013 00:55 schreef Azreal het volgende:
[..]
Eigenlijk wil je dan ook zo'n on-suite whirlpool en een gigantische spiegel hebben. Maar dan zit je weer richting een bruidssuite, geen flauw idee of dat binnen de 250 euro blijft.
En is die 250 euro budget voor de kamer alleen of inclusief de fotograaf?quote:Op zaterdag 16 maart 2013 10:15 schreef Tom_Joad het volgende:
Het model is mijn vrouw, de fotograaf ben ik niet maar is een professionele fotograaf.
Ik heb nooit een budget genoemd.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 10:18 schreef Stefan het volgende:
[..]
En is die 250 euro budget voor de kamer alleen of inclusief de fotograaf?
quote:
quote:Op maandag 11 maart 2013 14:57 schreef Tom_Joad het volgende:
Budget, geen 5 sterren maar ook geen budgethotel. Een mooie kamer van 150,- tot 250,- p/n is mogelijk.
quote:Op maandag 11 maart 2013 17:22 schreef Tom_Joad het volgende:
[..]
Zie bovenstaande posts waarom ik niet op een hotelsite wil kijken. Bovendien leek het me makkelijker om het aan mensen te vragen die door hun interesse in fotografie, weten wat er komt kijken bij een shoot, weten hoeveel afstand je nodig hebt tussen model en camera en het leek me makkelijker omdat gebruikerservaring zoveel meer zegt dan een foto, gemaakt met een groothoeklens en veel minder tijd zou moeten kosten dan het bekijken van honderden foto's op vakantiesites.
Hoe goed jullie reacties ook bedoeld zijn. Bedankt voor de moeite van het reageren maar ik zoek iemand die me een hotel aan kan raden met kamer waar je een fotoshoot in kan doen.
wat wordt de sfeer van de foto's, lijkt me essenstieel voor adviesquote:Op zaterdag 9 maart 2013 13:56 schreef Tom_Joad het volgende:
Wie weet een mooie, ruime hotelkamer geschikt voor een fotoshoot?
Doe eens een wilde gokquote:Op zaterdag 16 maart 2013 10:28 schreef Stefan het volgende:
.
[..]
wat wordt de sfeer van de foto's, lijkt me essenstieel voor advies
Bruidsreportagequote:
preciesquote:Op zaterdag 16 maart 2013 10:38 schreef Stefan het volgende:
[..]
Bruidsreportage
Fotoserie van een in scene gezette getrashte kamer na wild feest
Reclamefoto voor een nieuwe alcoholische drank
reclamefoto voor chocolade
Geensceneerde foto van een
verdrietige vrouw
Dronken vrouw
Blije vrouw
in hotelkamer vermoorde vrouw
Fotoshoot met erotische inslag
Reclamefoto voor een nieuw soort badschuim
Je kan alle kanten op in een hotelkamer
Dus al naar gelang de richting die jullie opgaan kun je beter advies geven.quote:
Uitzicht is idd niet belangrijk. Belangrijk is dat de kamers ruim en modern zijn zonder tierelantijntjes. Kurhaus valt derhalve dus af.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 11:12 schreef Stefan het volgende:
Hmmm, even op je posthistorie gekeken, het is wel duidelijk welke richting je shoot op gaat. Ik neem aan dat uitzicht niet belangrijk is en dat de gordijnen dichtgaat
Hilton Den Haag dan.quote:Op zaterdag 16 maart 2013 11:17 schreef Tom_Joad het volgende:
[..]
Uitzicht is idd niet belangrijk. Belangrijk is dat de kamers ruim en modern zijn zonder tierelantijntjes. Kurhaus valt derhalve dus af.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |