Ze maken wel elke week wel mot over wat anders, maar dit keer is eindelijk dat wapenstilstand gebeuren geschrapt.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 11:17 schreef 3-voud het volgende:
Gaan we weer: beetje interessant doen, blaten en spierballen tonen.
Over 2 weken is er weer wat anders.
Ondertussen maakt fok zich druk om er serieus over te discussiëren alsof het zo goed als zeker uit de hand loopt.
*zucht*
het niet-aanvalsverdrag met je buurland verbreken is 1 stap van een oorlogsverklaringquote:Op vrijdag 8 maart 2013 11:17 schreef 3-voud het volgende:
Gaan we weer: beetje interessant doen, blaten en spierballen tonen.
Over 2 weken is er weer wat anders.
Ondertussen maakt fok zich druk om er serieus over te discussiëren alsof het zo goed als zeker uit de hand loopt.
*zucht*
Ja oeh, dus de bommen gaan ze nu wel gooien want dat overeenkomstje zorgde ervoor dat ze het voorheen niet durfden.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 11:18 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ze maken wel elke week wel mot over wat anders, maar dit keer is eindelijk dat wapenstilstand gebeuren geschrapt.
Technisch gesproken is de door oorlog zelf nog gestopt. Het wapenstilstand zorgde al die tijd voor 'pauze'. Het conflict liep dus wel door.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 11:19 schreef Aldo-MC het volgende:
[..]
het niet-aanvalsverdrag met je buurland verbreken is 1 stap van een oorlogsverklaring
zou dit niet scharen onder het rijtje "we will crush the west" en ander geblaat
quote:Op vrijdag 8 maart 2013 11:20 schreef PBateman1978 het volgende:
In 2009 deden ze dit ook al.
http://www.mcclatchydc.co(...)-non-aggression.html
quote:It declared void a 1992 agreement that recognizes a U.N.-set boundary line in the Yellow Sea as the maritime border between the two nations.
Read more here: http://www.mcclatchydc.co(...)n.html#storylink=cpy
Ik vraag mij af of deze noodle-neukert niet toch nog een tikje meer gestoord is dan zijn voorgangers.quote:
Die oogkleppen kun je ze ook moeilijk verwijten. Lees voor de gein anders eens 1984 of - iets makkelijker - Animal Farm. Zo werkt het in Noord Korea ook.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 10:06 schreef Montagui het volgende:
[..]
Een heel volk met oogkleppen en hoogmoedswaanzin? Ik ben bang dat ze het niet in de gaten hebben....
jup in feite zijn ze nu gewoon weer in oorlog.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 11:20 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Technisch gesproken is de door oorlog zelf nog gestopt. Het wapenstilstand zorgde al die tijd voor 'pauze'. Het conflict liep dus wel door.
Nee in oorlog waren ze al. Ze mogen nu weer op elkaar schieten zoals het hoort.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 11:30 schreef theguyver het volgende:
[..]
jup in feite zijn ze nu gewoon weer in oorlog.
Geen bondgenootschap nee. Maar juist vanwege de Chinese claims op Russisch gebied, zal Rusland er natuurlijk wel voor willen zorgen dat zij daar duidelijk militair aanwezig zijn. En zullen we niet zitten te wachten op een NK als chinese provincie.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 10:48 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Rusland zie ik niet snel een 'gemeend' millitair bondgenootschap aangaan met China... zeker niet in die regio (waar bv de chinezen eigenlijk het gebied rondom Vladivostok als hún grondgebied en invloedsfeer zien.. wat het ook tot begin 20e eeuw was).
China en Rusland zullen elkaar meer wantrouwen dan bv de Chinezen de Amerikanen wantrouwen (eigenlijk zijn de contacten tussen Amerika en China al sinds de jaren zeventig redelijk goed en erg stabiel.. juist ook gebaseerd op een gedeelde afkeer van de russische bemoeienis, zeker in Azie)
NK is allang een chinese vazalstaat en zal dat vanuit Chinees zicht gewoon blijven... daar zie ik de Chinezen geen enkele concessie doen..quote:Op vrijdag 8 maart 2013 11:41 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Geen bondgenootschap nee. Maar juist vanwege de Chinese claims op Russisch gebied, zal Rusland er natuurlijk wel voor willen zorgen dat zij daar duidelijk militair aanwezig zijn. En zullen we niet zitten te wachten op een NK als chinese provincie.
dat bedoelde ik, ze hebben gewoon een lunch break van 60 jaar gehad.quote:Op vrijdag 8 maart 2013 11:30 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Nee in oorlog waren ze al. Ze mogen nu weer op elkaar schieten zoals het hoort.
[ afbeelding ]
Update: de oorlog is al sinds 1953 gaande.quote:
quote:Op vrijdag 8 maart 2013 11:59 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Update: de oorlog is al sinds 1953 gaande.
quote:Op vrijdag 8 maart 2013 12:03 schreef Pietverdriet het volgende:
: de oorlog is al sinds 1953 gaande.
quote:De Koreaanse Oorlog of Koreaoorlog begon in juni 1950 met een aanval van communistisch Noord- op Zuid-Korea. Hij eindigde in juli 1953 met een wapenstilstand. Er is echter nooit een officieel vredesverdrag ondertekend. Het conflict duurt formeel nog steeds voort.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Koreaanse_Oorlog
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |