quote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:17 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Nee ok, dit was een grapje..
Maar stel je voor
Ja, chill en dodelijk zoals altijdquote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:17 schreef LittleBrownie het volgende:
Dientje hoe was t in mn hometown vandaag?
quote:
Die categorie heb ik nog nooit zien staanquote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:17 schreef Fok-it het volgende:
[..]___
Ligt er meer aan welk genre je bekijkt. Tentakelseks enzo, nee hoeft niet op facebook te staan.
Geen idee eigenlijk of dat binnen DC zo was. Wel grappig dat ik geen idee heb wie die ander is trouwensquote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:17 schreef JRRY het volgende:
[..]
ghehe klopt. maar Beyonce was binnen DC toch al veel groter natuurlijk
Wat mist aan Kelly Rowland is een identiteit, een reden om een horde fans achter je te hebben, zoals Beyonce, Lady Gaga en Rihanna dat hebben.
Michelle Williams. En dan niet die actricequote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:18 schreef Stuart het volgende:
[..]
Geen idee eigenlijk of dat binnen DC zo was. Wel grappig dat ik geen idee heb wie die ander is trouwens
Jaquote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:18 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Die categorie heb ik nog nooit zien staan
Klinkt als iets wat japanners doen
Doet die eigenlijk nog iets dan?quote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:19 schreef JRRY het volgende:
[..]
Michelle Williams. En dan niet die actrice
Mij eigenlijk ook wel. Had niet zo gek veel tijd vandaagquote:
quote:
Vooral op FOK! zoeken naar seks-contactenquote:
Jaquote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:21 schreef Stuart het volgende:
En dan zo kijken van wat doe jij nou stomme trut
Nooit gewetenquote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:23 schreef JRRY het volgende:
[..]
Maarja weet je, Beyonce was natuurlijk dochter van de manager, altijd voorgetrokken. Terecht, ze is vocaal etc. wel de beste
[ afbeelding ]
die middelste 2 zijn weggegaan uit zichzelf, en nu gaat B. niet meer met haar vader om
Toen ik je voor het eerst zagquote:
Beyonce's vader deed zowat alles bij album 1-3 en d'r 4e album in 2011 heeft ze helemaal zelf gemanagerdquote:
Jij wordt later zo'n Beyoncé-kenner bij RTL Boulevardquote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:26 schreef JRRY het volgende:
[..]
Beyonce's vader deed zowat alles bij album 1-3 en d'r 4e album in 2011 heeft ze helemaal zelf gemanagerd
Ze was 'm zat.
Toch ergens wel jammer als je relatie met je vader zo aflooptquote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:26 schreef JRRY het volgende:
[..]
Beyonce's vader deed zowat alles bij album 1-3 en d'r 4e album in 2011 heeft ze helemaal zelf gemanagerd
Ze was 'm zat.
quote:Op dinsdag 5 maart 2013 00:26 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Jij wordt later zo'n Beyoncé-kenner bij RTL Boulevard![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |