abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 9 maart 2013 @ 08:41:17 #101
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_123819652
Upperclass nicht?
Als er iemand volks en plat is, is het Joling wel.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  zaterdag 9 maart 2013 @ 08:46:11 #102
380998 DarkAccountant
Dark numbers, full daylight
pi_123819681
quote:
10s.gif Op zaterdag 9 maart 2013 08:41 schreef Copycat het volgende:
Upperclass nicht?
Als er iemand volks en plat is, is het Joling wel.
Vind je? Dan heb jij een ander idee van "volks" dan ik.

"Plat" is hij wel ja, maar ja, daar is alles dan ook mee gezegd. Bovendien is het nogal een onderschatting van je kijkerspubliek als je denkt dat mensen daar op zitten te wachten.

In Belgiė heeft de publieke omroep het destijds glansrijk gewonnen van de commerciėlen, en dat hebben ze niet gedaan door steeds "plattere" programma's te maken. Wel door "gewone" presentatoren/programmamakers zoals Rob Van Oudenhoven en Bart De Pauw te introduceren - kerels die er ook op het scherm uitzien alsof ze gewoon je buurman konden zijn (maar wel gigantisch grappig waren).
pi_123819703
Ja, zo is Henny Huisman ook ooit 'groot' geworden. Als (destijds) doodnormale knul die gewoon heel goed met mensen om kon gaan. :)

Alleen is dķe inmiddels een beetje over de datum. :P

Bij Jochem Van Gelder heb ik het idee dat het er óók in had kunnen zitten, zo'n carričre, maar ergens is er wat mis gegaan.

[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 09-03-2013 08:53:15 ]
pi_123820174
Met het uitzenden van het stokoude america's funniest home videos geven zij toch ook gewoon niet serieus een pogong te doen er iets van te willen maken?
pi_123821227
quote:
0s.gif Op donderdag 7 maart 2013 22:09 schreef female81 het volgende:
Misschien moeten ze op zulke hoge posities eens wat mensen plaatsen die enige binding met (botweg gezegd) 'het klootjesvolk' hebben, in plaats van in een soortement van ivoren toren te verkeren. :N

Mensen die zich in hun tv-behoeftes kunnen verplaatsen, zeg maar.
"Klootjesvolk" komt al genoeg aan zijn trekken bij RTL4, lijkt me.
RTLBoulevard is hun journaal.
Overigens is de term "klootjesvolk" vrij diffuus geworden, ook dat nog eens.
Mensen zijn niet zo makkelijk in hokjes meer te stoppen als vroeger, toen highbrow en lowbrow gemakkelijk te definiėren waren... adhv opleidingsniveau.
I´m back.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')