Waarom, dat is precies zoals jouw DNA uit je vaders balzak in je moeders kut schootquote:Op vrijdag 1 maart 2013 22:16 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Heb m'n ouders zo vaak gehoord...![]()
Voelde me vies en wilde douchen.![]()
quote:Op donderdag 11 juni 2015 00:03 schreef Bzzzzt het volgende:
Dit jaar op nieuwjaarsdag zijn wij betrapt door mijn zwager, hij moest een paar stoelen van ons lenen en dacht dat wij laat op de dag terug zouden zijn..
Hij kwam net op het moment binnen dat ik alles over haar kont spoot.. En die avond hadden we de verjaardag van zijn vader en die van m'n vriendin.
Was best apart.
yup, en we hadden onze voordeur niet gehoord.quote:Op donderdag 11 juni 2015 00:04 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Jullie stonden in de woonkamer ofzo?
Waarom zou ik dat nog een keer willen horen dan?quote:Op woensdag 10 juni 2015 23:40 schreef NobodyKerz het volgende:
[..]
Waarom, dat is precies zoals jouw DNA uit je vaders balzak in je moeders kut schoot
Ah, dat had ik ook, vandaar dat die niet in mijn lijst stond. Mijn buurvrouw van een dubbele gipswand verder had iedere dag haar vriend op bezoek... En die gingen tekeer! Mijn ouders waren wel eens op bezoek bij mij toen zij dus van bil gingen... Was best apart.quote:Op donderdag 11 juni 2015 00:01 schreef ems. het volgende:
Ik heb in een huis samengewoond met 20 studenten. Betrappen? Ha. Eerder "negeren".
En had ook nog eens de huissleutelquote:Op donderdag 11 juni 2015 00:04 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Jullie stonden in de woonkamer ofzo?
Of wel kloppen maar dan ook meteen binnen komenquote:Op vrijdag 5 juni 2015 16:19 schreef Opoefiets het volgende:
[..]
Hahaha, gewéldig
Ik lig helemaal dubbel om dit verhaal, omdat ik het helemaal voor me zie!
Ik ben zelf regelmatig betrapt, omdat mijn oude bed letterlijk stuiterde. Vroeg mijn moeder de volgende ochtend: 'Was het lekker?' Ik heb mijn ouders ook regelmatig betrapt, maar daar heb ik nooit iets van gezegd.
Ik durfde in mijn jeugd ook niet te masturberen, omdat ze regelmatig onaangekondigd binnen kwamen vallen.
Hoorde je zeker elke dag wel uit minstens twee kamers tegelijk geneuk komenquote:Op donderdag 11 juni 2015 00:01 schreef ems. het volgende:
Ik heb in een huis samengewoond met 20 studenten. Betrappen? Ha. Eerder "negeren".
Herkenbaar. Ik klopte altijd op de deur en riep dan: 'De laatste stoot is van mij!'quote:Op donderdag 11 juni 2015 00:01 schreef ems. het volgende:
Ik heb in een huis samengewoond met 20 studenten. Betrappen? Ha. Eerder "negeren".
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |