quote:Op dinsdag 29 januari 2013 21:01 schreef TheFastOne het volgende:
Het was een gure Deense avond, Sejt was voelde zich niet lekker, maar wilde toch iets goeds doen voor de mensheid. Hij kwam op het lumineuze idee om het leven van zijn geliefde Fok!kers een impuls te geven. 20 Januari, 21:06:52 is dan ook een tijdstip wat het leven van velen drastisch heeft veranderd.
Bogdan Drazic was zijn eigen creatie. Vele aanvallers liggen nog huilend in hun bed. Garrus, Petr en Óscar waren ook al vlug aanwezig en waren ook voorbestemd de prachtige wegen van het FM-landschap te bewandelen.
Menig uurtje spendeerde Sejt op zijn zolderkamertje(zoals een echt Fok!ker betaamt) om zijn creatie te perfectioneren. De hulp van Djurres kwam als geroepen en zo ontstond het beruchte forum waar de vorderingen van een ieder werden gepost. Massacreur bleek niet bepaald een charmeur op het voetbalveld, terwijl Thad al blij was wanneer hij een plukje gras zag. Jeboi had aanvankelijk nog flink wat werk te doen in het krachthonk, maar nadat hij hier enigszins in geslaagd was bleek hij een ware vleugelflitser te zijn. Machientje werd een heuse voetbalreiziger, met als hoogtepunt misschien wel zijn transfer naar de Europese topclub FC Porto. Thad trainde nog steeds. Hij werd ongelooflijk sterk, maar speeltijd was nog niet in zicht.
Iedereen houdt zielsveel van de bal, maar er was één ding dat ze allemaal gemeen hadden:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De helden gaan echter over een aantal jaar al met pensioen, en een nieuwe generatie staat al klaar om hen te vervangen. Jeboi Lindgrinaldinaldinhão, Rasmus Kjærgaard, Lee Min-Hyung en Sjaak de Sloper zijn al vanaf jongs af aan aan het trainen om professioneel voetballer te worden. Allemaal hebben ze 1 ding gemeen: Hun liefde voor Sejt
Welkom in het grote Fok! als speler topic. Dit idee is opgedaan op het Managers United forum. Toen vroegen we ons af hoe Fok! users het zouden doen als speler door middel van de FM Editor?!
Word jij de wereldvoetballer van de komende jaren? Of zal je roemloos ten onder gaan in de Jupiler League?
Hou de ontwikkeling van de Fok! spelers in de gaten hier: http://www.forcedinduction.nl/
Ronde 1 is geëindigd op 2 februari 2013. De savegame kan je hier downloaden.
Ronde 2 inschrijvingen zijn gesloten! Deze ronde zal binnenkort starten.
In Football Manager wordt een aparte database aangemaakt met de aangemelde users als speler. Zodra alle spelers ingeladen zijn, gaat de host als werkloze manager op vakantie. Elk half jaar wordt een update gegeven van ons als spelers. Hoe doe je het qua prestaties, je waarde en je carrière?
In de FM Editor word je aangemaakt als speler met een aantal vooraf bepaalde eigenschappen. Denk aan de club die je zelf kan kiezen, een aantal eigenschappen (attributes) en andere details. Zie de rest van deze OP voor de regels en verdelingen.
De database zal de grootste voetballanden in Europa bevatten en starten in Nederland in juli 2012. Het kan dus zijn dat je in Zuid Amerika belandt na een aantal seizoenen, of dat je onderin de Italiaanse serie B bengelt. Dit is afhankelijk van jouw keuzes aan het begin.
We zijn de eerste ronde gestart op 23 januari 2013. Ronde 2 zal kort na 1 februari 2013 starten met een aantal nieuwe regels.
Iedereen krijgt gelijke kansen in dit spel. Elke speler krijgt een vaste waarde voor zijn potentieel.
Elk jaar wordt er een update gegeven van de eigenschappen van elke speler. Al deze screens kan je vinden op ons speciale “Fok! als speler” forum, zoals je hierboven vind.
Elk half jaar ingame laten we een snel overzicht zien van alle spelers, inclusief aantal goals, vorm, waarde en assists.
Tussendoor mag je kleinere updates aanvragen, mits met mate. De spelleider moet het spel wel kunnen laten lopen en niet alleen screens posten.
Hoe zit het met onze abilities dan? PA staat voor Potential Ability (wat je kan halen) en CA staat voor Current Ability. (wat je nu bent)
Ben je 17 jaar, dan is je CA 100.
Ben je 18 jaar, dan is je CA 110.
Ben je 19 jaar, dan is je CA 120.
Ben je 20 jaar, dan is je CA 130.
Ben je 21 jaar, dan is je CA 140.
Dit is vergelijkbaar met de grotere talenten in Europa. Hoe je je als talent ontwikkelt, is echter volledig afhankelijk van je keuze aan het begin. Waar kom je aan spelen toe en ontwikkel je je het beste?
Bekijk de volgende lijst van Preferred Moves voor de vertaling Nederlands-Engels:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inschrijving geschiedt helemaal via http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=5 !! Lees de eerste post daar aandachtig als je je wilt inschrijven.
Maak je inschrijving als geregistreerde user, als je je inschrijving wilt kunnen wijzigen. Een ongeregistreerde user kan zijn topic niet meer wijzigen!
Aan het einde van het seizoen 2019/2020 worden alle carrieres bekeken. Wie heeft de hoogste waarde? Wie speelt bij een wereldclub en wie heeft er een hoofdprijs gewonnen? Wie van ons is een wereldster geworden?
1. Ik speel nooit FM. Mag ik meedoen?
Jazeker. Iedereen is welkom. Vul de gegevens in met een reply en vraag eventueel als iets niet duidelijk is.
2. Ik heb de deadline gemist! Kan ik nog meedoen?
Helaas, de database wordt aangemaakt aan het begin van het spel. Je zult moeten wachten op de volgende keer dat iemand een game aanmaakt.
3. Moet ik mijn eigen naam invullen?
Nee. Voor mijn part speel je als Kees Koekenbakker. Als je jezelf maar kunt herkennen!
4. Hoe werkt de PA (Potential Ability) in FM?
Dit was mij ook lang niet duidelijk. Maar deze site (http://games-footballmana(...)tential-ability.html) geeft een goede uitleg.
5. Waarom mag mijn speler niet ouder zijn dan 21?
Onder de 21 is het makkelijker spelen door het verdelen van de PA. Ook zou de speler wat oud worden als we tot 2020 spelen. Dus praktisch leek mij dit het beste.
6. Waar meten we mee aan het einde?
Een voetballer kan niet op 1 eigenschap of resultaat beoordeelt worden, dus zullen we naar het totaalplaatje moeten kijken.
7. Deze OP is saai!
Als je een expert bent in Paint / Photoshop zie ik graag wat illustraties tegemoet! Daarnaast is alle feedback welkom.
8. Iedereen kiest dezelfde club! Wat nu?
Dit is tricky. Het wordt één database, waar men dus samen kan komen te spelen. Tot de deadline mag je wel je speler aanpassen en dus ook de club. Als je aanpast, gaarne de hele inschrijving opnieuw plaatsen voor overzicht.
9. Mijn speler heeft ineens mindere attributes! Hoe kan dit?
Ook al vult de host je opgegeven waardes voor attributes in, dan nog kan het zo zijn, dat Football Manager het wat aanpast. Dit naar aanleiding van je CA en/of PA. Dit is niet te voorkomen; het gebeurt echter voor iedereen en wordt daardoor niet als oneerlijk gezien.
Ronde 1: Gesloten (archief)
Ronde 2: Actief
Ronde 3: Inschrijving geopend
GEZOCHT:
Computer, windows, die FM13 aan kan. Mooiste zou zijn als deze iig tot ongeveer 12 uur snachts aan zou blijven, dus 's ochtends aan, en dan 's nachts om 12:00 uit.
Natuurlijk zijn we wel opzoek naar een computer die eigenlijk niet gebruikt wordt. Waarom? Dan kunnen we teamviewen, zonder ineens te schrikken van de porno op t scherm :p
Mja, VPS is dus geen succes, want FM13 wil dus niet op een virtualized computer werken.
Ik hoor het wel,
iig alvast bedankt voor eventuele hulp!
Dit inderdaad. Of minstens CL-voetbal.quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:03 schreef Typisch het volgende:
Hoe staat het in de Eredivisie nu? Feyenoord mag wel eens kampioen worden met die FOK!'ers erin.
Einde van het seizoen moet die transfer toch wel lukkenquote:Op donderdag 28 februari 2013 17:35 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
krijg je zo een berichtje over, zit een transfer aan te komen...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kan bijna een eigen topic beginnenquote:Op donderdag 28 februari 2013 17:58 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Faas Faas en nog eens Faas
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Klopt van de 70 berichten in mijn inbox gingen er zeker 20 over hemquote:Op donderdag 28 februari 2013 18:19 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Kan bijna een eigen topic beginnen
Heb dus weer een mooie speler gemaakt deze rondequote:Op donderdag 28 februari 2013 18:20 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Klopt van de 70 berichten in mijn inbox gingen er zeker 20 over hem
quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:18 schreef ado98 het volgende:
Leuk bij Derbyvan de npowerleague 1 naar championship
mag ik misschien een screen van de stand in de Championship?
quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:22 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Prijs en bonus voor Patat!
[ afbeelding ][ afbeelding ]
quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:26 schreef truedestiny het volgende:
Heb je ook een tussenstand van de Bundesliga? bijvoorbaatdank
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Messie breekt zijn eigen record.quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:43 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
En heeft een record te pakken![]()
[ afbeelding ]
Hij is nog niet helemaal fitquote:Op donderdag 28 februari 2013 18:46 schreef Hobbel_Rob het volgende:
Speelt Vidar alles of is hij nog geblesseerd?
En hoeveel interlands heeft hij al gespeeld?
wel fit, maar nauwelijks speeltijd...quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:48 schreef xminator het volgende:
Kralex al weer speelfit? Speelt ie wat wedstrijdjes?
Nominatie voor pechvogel van de ronde?quote:Op donderdag 28 februari 2013 19:09 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Tasman 8 maanden geblesseerd met gebroken been en aflopend contract over 3 maanden![]()
[ afbeelding ]
Het is frietquote:Op donderdag 28 februari 2013 19:12 schreef xminator het volgende:
Door Henk Patat heb ik zin gekregen in patat, even langs de snackbar
Maak volgende ronde maar een speler genaamd Henk Friet en laat het ze uitvechten. Beste speler beslist of het patat of friet is.quote:
Haha goeiequote:Op donderdag 28 februari 2013 19:16 schreef xminator het volgende:
[..]
Maak volgende ronde maar een speler genaamd Henk Friet en laat het ze uitvechten. Beste speler beslist of het patat of friet is.
Argh, niet de Duitse middenmoot.quote:Op donderdag 28 februari 2013 18:50 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
En HSV heeft interesse!
[ afbeelding ]
Bedankt voor de updates, benieuwd naar morgen!quote:Op donderdag 28 februari 2013 19:34 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
En het is alweer 2 mei, bijna een seizoen gedaan vandaag. Morgen de ontknoping van dit seizoen, transfers, spelersupdate en nog heel veel meer!
Ik schat Bayern toch wat hoger in dan HSV.quote:Op donderdag 28 februari 2013 19:57 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Ging de vorige keer toch ook goed in Duitsland
Neeeee begint hij eindelijk een beetje wat van zijn leven te maken krijgen we dit. Straks gaat hij nog in nieuw zeeland revalideren, raakt verslaafd en gaat spelen bij vitessequote:Op donderdag 28 februari 2013 19:09 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Tasman 8 maanden geblesseerd met gebroken been en aflopend contract over 3 maanden![]()
[ afbeelding ]
Hej ik zie dat ik iig aan het spelen ben bij Twentequote:Op donderdag 28 februari 2013 18:30 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Bla weer geblesseerd!![]()
[ afbeelding ]
quote:
hahaquote:Op donderdag 28 februari 2013 19:12 schreef xminator het volgende:
Door Henk Patat heb ik zin gekregen in patat, even langs de snackbar
quote:
Rotterdam gaat ongetwijfeld binnenkort een Solus standbeeld krijgen.quote:Op donderdag 28 februari 2013 17:56 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Solus, 3 doelpunten en een 10!
[ afbeelding ]
Naast Coenquote:Op donderdag 28 februari 2013 20:51 schreef Racerblade het volgende:
[..]
[..]
Rotterdam gaat ongetwijfeld binnenkort een Solus standbeeld krijgen.
Edit: Solus houdt wel van het noorden zo te zien.
Ik heb het idee dat Gunnar ook nauwelijks wat uitvoertquote:Op vrijdag 1 maart 2013 13:08 schreef leoon. het volgende:
En Leon komt weer niet in het sprookje voor. Jammer dit
Mag ik een update van mijn speler? Is er überhaupt iets te melden? Verhuur, verkoop, stoppen met voetbal?
Ga over een uurtje voor je kijken, heb het spel net aan het simuleren gezet en ben nog ff druk met andere dingenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 13:08 schreef leoon. het volgende:
En Leon komt weer niet in het sprookje voor. Jammer dit
Mag ik een update van mijn speler? Is er überhaupt iets te melden? Verhuur, verkoop, stoppen met voetbal?
Super, no stress! Tot straks.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 13:30 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Ga over een uurtje voor je kijken, heb het spel net aan het simuleren gezet en ben nog ff druk met andere dingen
Wel veel gespeeld, maar erg weinig gescoordquote:Op vrijdag 1 maart 2013 13:08 schreef leoon. het volgende:
En Leon komt weer niet in het sprookje voor. Jammer dit
Mag ik een update van mijn speler? Is er überhaupt iets te melden? Verhuur, verkoop, stoppen met voetbal?
Voor FM hoeft dat niet speel het vanaf meerdere computers.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:36 schreef Katth het volgende:
Dat je verplicht online moet zijn voor games...
Tja, ben ook geen fan van steam. Maar hij lijkt het weer te doen. Gelukkig is alles opgeslagenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:36 schreef Katth het volgende:
Dat je verplicht online moet zijn voor games...
Doe eens check integrity gamecache via steam. Dat lost het op.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:39 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
En toen ging het op precies dezelfde plek weer fout![]()
[ afbeelding ]
Probeer het nog maar een keer. Zou flink kut zijn als de save niet meer werkt
Blijkbaar wel dus... Als Steam het niet doet, kan je geen FM spelen.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:37 schreef xminator het volgende:
[..]
Voor FM hoeft dat niet speel het vanaf meerdere computers.
Indien je op offline modus zit niet..quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:41 schreef Katth het volgende:
[..]
Blijkbaar wel dus... Als Steam het niet doet, kan je geen FM spelen.
Trouwens Steam is een cloud service, dus nogal logisch dat je het op meerdere systemen kan spelen.
Ik ga eens even kijken of dat gaat lukken, bedankt voor de tipquote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:41 schreef xminator het volgende:
[..]
Doe eens check integrity gamecache via steam. Dat lost het op.
Steam doet het weer, ga even kijken of het weer werkt met de tip van xminator. Anders is dat inderdaad het handigste lijkt me...quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:44 schreef SiebeJ het volgende:
Ik wil anders wel even kijken of ik het spel verder kan simuleren, misschien dat je dan voorbij die error komt
Na welke handeling loopt het spel nu vast?quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:45 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Steam doet het weer, ga even kijken of het weer werkt met de tip van xminator. Anders is dat inderdaad het handigste lijkt me...
Als ik het volgende nieuwsbericht wil lezen. Niet eens nadat ik een stukje verder wil simuleren ofzo...quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:46 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Na welke handeling loopt het spel nu vast?
http://www.fm-base.co.uk/(...)-other-problems.htmlquote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:47 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Als ik het volgende nieuwsbericht wil lezen. Niet eens nadat ik een stukje verder wil simuleren ofzo...
Oke kun je mijn bio aanpassen? Doe mij maar als ik 23 jaar ben met pensioenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:25 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Wel veel gespeeld, maar erg weinig gescoord![]()
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
LEON FOR PRESIDENTquote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:31 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Leon scoort wel voor zijn land!
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eerste versie van FM waar ik zoveel errors tegen kom, heb er zelf ook al last van gehadquote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:56 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
FM wordt opnieuw geinstalleerd![]()
[ afbeelding ]
Als ik dit zo zie ga ik FM niet kopenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:01 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Weer dezelfde foutmelding![]()
[ afbeelding ]
Hier ook, mijn tofste game (met West Ham) crasht bij iedere wedstrijd, begin er ook maar niet meer aan. (die savegame dus)quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:59 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Eerste versie van FM waar ik zoveel errors tegen kom, heb er zelf ook al last van gehad
Kan ik je de game opsturen, zodat jij hem een stukje verder simuleert? Misschien dat het daarna weer werkt??quote:Op vrijdag 1 maart 2013 14:59 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Eerste versie van FM waar ik zoveel errors tegen kom, heb er zelf ook al last van gehad
Je kan hem ook hierheen sturen, draai ik hem even kort door..quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:02 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Kan ik je de game opsturen, zodat jij hem een stukje verder simuleert? Misschien dat het daarna weer werkt??
Is eigenlijk ook de eerste keer dat het bij mij niet werktquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:05 schreef PierreTT het volgende:
Ik heb nog nooit crashes gehad met FM13, lucky me
ook primaquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:06 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Je kan hem ook hierheen sturen, draai ik hem even kort door..
Is goed, zet je hem ergens online zodat ik hem kan downloaden? Zie wel een pm'tje verschijnenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:02 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Kan ik je de game opsturen, zodat jij hem een stukje verder simuleert? Misschien dat het daarna weer werkt??
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:06 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
ook prima![]()
zal je zo een linkje sturen
Ah jammer.. Bij mij lost het mijn problemen meestal op.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:01 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Weer dezelfde foutmelding![]()
[ afbeelding ]
Alles is wel opgeslagen, geen paniekquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:08 schreef truedestiny het volgende:
Neeeeeeee net nadat we de oce cup(wat?) hebben gewonnen.
Heb je geen dropbox oid?quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:09 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Alles is wel opgeslagen, geen paniek
wetransfer.com, moet je alleen ff mail adres weten.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:08 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
kent iemand een site waarbij ik het bestand kan uploaden zonder dat ik een acoount etc moet aanmaken? Krijg al genoeg spam in mijn mail zo...
wetransferquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:08 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
kent iemand een site waarbij ik het bestand kan uploaden zonder dat ik een acoount etc moet aanmaken? Krijg al genoeg spam in mijn mail zo...
donequote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:12 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Wie wil me even een DM sturen met zijn mailadres? (zal je niet spammen met porno:P) Dan kan ik de game opsturen
Hij komt eraan, duurt even omdat de file 133 mb is. Wist niet dat savegames zo groot waren bij FMquote:
Denk niet dat mn huidige mailbox dat aankan, ik dm je even een anderequote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:16 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Hij komt eraan, duurt even omdat de file 133 mb is. Wist niet dat savegames zo groot waren bij FM
Prima, had ook een kleiner bestand verwachtquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:17 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Denk niet dat mn huidige mailbox dat aankan, ik dm je even een andere
39 minutenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:19 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Het is een kwestie van geduld....
[ afbeelding ]
Nope, huisbaas deelt de internetverbinding met meerdere huizenquote:
Mooie herinneringen aan die tijdquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:27 schreef leoon. het volgende:
Haha ik hoor dat gekraak en gepiep van die inbelverbinding nu alweer in mijn hoofd.
Hahahahah dat jaquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:29 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Mooie herinneringen aan die tijd![]()
Ik ken het nog steeds uit mijn hoofd, wat een nostalgiequote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:29 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Mooie herinneringen aan die tijd![]()
Inderdaad en dan ging je maar weer Fifa 97 spelenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:34 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ik ken het nog steeds uit mijn hoofd, wat een nostalgieNa een uur weer moeten stoppen met internet omdat de telefoon onbereikbaar was
In de zaalquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:36 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Inderdaad en dan ging je maar weer Fifa 97 spelen
Nou, niet als je Deuk heetquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:38 schreef Katth het volgende:
20 minuten om 1 liedje te downloaden. Nu heb je in die tijd 3 1080p films binnen
YIFY rips van 1,8 GB zeker?quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:38 schreef Katth het volgende:
20 minuten om 1 liedje te downloaden. Nu heb je in die tijd 3 1080p films binnen
Die pak ik meestal wel ja, al is het alleen maar omdat ik weet dat die goed zijnquote:
Dat valt te betwisten natuurlijkquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:42 schreef Katth het volgende:
[..]
Die pak ik meestal wel ja, al is het alleen maar omdat ik weet dat die goed zijn
Met goed bedoel ik meer geluid/beeld synchroon. Daar kan ik me meer aan ergeren dan beeldkwaliteit.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:43 schreef Divje het volgende:
[..]
Dat valt te betwisten natuurlijk, maar nemen wel weinig ruimte in
Dat is ook belangrijk natuurlijkquote:Op vrijdag 1 maart 2013 15:46 schreef Katth het volgende:
[..]
Met goed bedoel ik meer geluid/beeld synchroon. Daar kan ik me meer aan ergeren dan beeldkwaliteit.
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:02 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
Einde is in zicht!![]()
[ afbeelding ]
Lijkt wel op corrupte database, niet zo goed.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:07 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
Bij mij kwam er steeds een foutmelding wanneer ik de berichten van 10 juni probeerde te lezen
Het lijkt er op dat 'ie bij mij ook crasht. Even kijken of het slechts op 1 bericht is of op meerderequote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:08 schreef Katth het volgende:
[..]
Lijkt wel op corrupte database, niet zo goed.
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:16 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Het lijkt er op dat 'ie bij mij ook crasht. Even kijken of het slechts op 1 bericht is of op meerdere
Die van Messi lukt nog wel, die daarna niet. Kijk nu even naar de rest van de berichtenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:17 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]![]()
![]()
Dat zou echt kut zijn. Crasht ie bij jou ook bij de berichten van 10 juni?
Het spel loopt vast op 1 nieuwsbericht zoals ik het nu zie. Even kijken of die te verwijderen is en of er dan gesimuleerd kan worden zonder vastlopersquote:Op vrijdag 1 maart 2013 16:19 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Die van Messi lukt nog wel, die daarna niet. Kijk nu even naar de rest van de berichten
Zo lang er niet op het corrupte nieuwsbericht gedrukt wordt wel. Althans, zo lijkt het nu.quote:
Niet naar Feyenoord gaan Badr.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 17:45 schreef SiebeJ het volgende:
Hari op zoek naar een nieuwe ring
[ afbeelding ]
Kan best zijn dat het zo nog komtquote:Op vrijdag 1 maart 2013 18:00 schreef BankAardappel het volgende:
Ka mate z'n contract liep ook af bij Burton toch? Vreemd dat hij niet gereleased is.
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 17:51 schreef Dudeweiser het volgende:
Waarom komen Albanië en Quirino nooit in het nieuws?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, misschien lopen die contract onderhandelingen nog wel ofzo. We zullen zien waar hij eindigt.quote:
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 18:04 schreef SiebeJ het volgende:
[..]die josti's laten hem niet eens spelenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.godver
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zal zo even kijkenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:05 schreef Wrijfhout het volgende:
Speel ik nog ergens? Contract was voorbij geloof ik
En weer MoMquote:Op vrijdag 1 maart 2013 17:41 schreef SiebeJ het volgende:
IJsland speelt een goede pot op het EK
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 17:43 schreef SiebeJ het volgende:
Nieuw IJslands record gevestigd!
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 18:50 schreef SiebeJ het volgende:
Feyenoord speelt gelijk ondanks goed spelende Aergirsson
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:33 schreef SiebeJ het volgende:
Björk GuðmundsdóttirSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
History will be made, history will be red - Russian Machine Never Breaks
Die heb ik wel, maar daar staan bijna geen wedstrijdoverzichten bij omdat het nieuwe seizoen daar al begonnen isquote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:34 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
SiebeJ![]()
Zo te zien werkt alles weer gewoon![]()
Heb alleen geen eerdere savegame, maar een shortlist gaat dus niet lukken?
echt? Heb het dus te lang laten simulerenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:36 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Die heb ik wel, maar daar staan bijna geen wedstrijdoverzichten bij omdat het nieuwe seizoen daar al begonnen is
Of geen shortlist en in december weer eentjequote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:38 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
echt? Heb het dus te lang laten simulerenKan iedereen zo wel een spelersupdate geven, daar zullen die statistieken nog wel in staan denk ik. Dan krijgt iedereen een update van eind Juni i.p.v 2 september.
zou ook kunnen, weet niet wat men liever wil? De update wat vroeger en wel statistieken over het afgelopen seizoen of de update gewoon van 2 september en geen info over vorig seizoen?quote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:39 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Of geen shortlist en in december weer eentje
Ik kan geen statistieken uploaden op forced, heb geen permissiequote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:41 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
zou ook kunnen, weet niet wat men liever wil? De update wat vroeger en wel statistieken over het afgelopen seizoen of de update gewoon van 2 september en geen info over vorig seizoen?
Maakt qua werk niets uit, ga alleen niet beide doen...
kan ik zo wel doen en dat jij dan nog ff verder gaat met de updates? Daar hoef ik toch niets voor te simuleren en FM lijkt hier ook te werken zolang ik geen berichten openquote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:43 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Ik kan geen statistieken uploaden op forced, heb geen permissie
Ik heb van alle spelers op 2 september al een screenshot gemaakt. Misschien dat één van de admins even de rechten kan wijzigen. Sejt, djurresquote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:45 schreef deuk.in.een.pakje.boter het volgende:
[..]
kan ik zo wel doen en dat jij dan nog ff verder gaat met de updates? Daar hoef ik toch niets voor te simuleren en FM lijkt hier ook te werken zolang ik geen berichten open
Done.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:49 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Ik heb van alle spelers op 2 september al een screenshot gemaakt. Misschien dat één van de admins even de rechten kan wijzigen. Sejt, djurres?
In dat geval wordt het gewoon een 2 september updatequote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:49 schreef SiebeJ het volgende:
[..]
Ik heb van alle spelers op 2 september al een screenshot gemaakt. Misschien dat één van de admins even de rechten kan wijzigen. Sejt, djurres?
Verder zijn nu alle updates klaar tot en met 2 september 2016. Ik ga nu even sporten, ben vanavond weer terug (met updates en/of de database richting deuk)
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:28 schreef SiebeJ het volgende:
Thorgal ondanks twee tegendoelpunten toch MotM
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 19:30 schreef SiebeJ het volgende:
Aegirsson alweer uitgeroepen tot MotM
[ afbeelding ]
Hij is te lief geworden. Maar nu kan hij Zwitserse knietjes verrot schoppenquote:Op vrijdag 1 maart 2013 22:22 schreef CarlosJacques het volgende:
Wat is deze? Hari domme kneus, in Zwitserland spelen geen andere Fokkers om kapot te schoppen.
Badr bij Basel is te triest voor woorden. Zo triest dat ik er een UI van gemaakt heb.quote:Op vrijdag 1 maart 2013 22:27 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Hij is te lief geworden. Maar nu kan hij Zwitserse knietjes verrot schoppen
Had ik in ronde 1 ook. Uiteindelijk bij Wolfsburg terechtgekomen dus er is nog hoop op het slopen van mede-Fokkersquote:Op vrijdag 1 maart 2013 22:47 schreef CarlosJacques het volgende:
[..]
Badr bij Basel is te triest voor woorden. Zo triest dat ik er een UI van gemaakt heb.![]()
Niemand doet mee behalve Faasquote:Op vrijdag 1 maart 2013 22:53 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Gunnar doet zo te zien nog steeds niks bijzonders
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 22:47 schreef CarlosJacques het volgende:
[..]
Badr bij Basel is te triest voor woorden. Zo triest dat ik er een UI van gemaakt heb.![]()
Trainen + kroeg. Nu even kijken wat er binnen gekomen is, daarna kindjes makenquote:Op zaterdag 2 maart 2013 00:20 schreef DeHovenier het volgende:
Nog nieuws? Of is SiebeJ kindjes aan het maken
Geen interesse tot nu toe. Je speelt wel regelmatig een wedstijdquote:Op vrijdag 1 maart 2013 20:00 schreef truedestiny het volgende:
Welkom in Keulen Schaap.
Nog wat interesse voor Beone?
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 21:47 schreef Aguero het volgende:
Scoort Ngubencuka nog een beetje in Spanje?
quote:Op vrijdag 1 maart 2013 22:53 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Gunnar doet zo te zien nog steeds niks bijzonders
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |