Oh nee, ik kreeg ineens zijn loonstrookje voor de geest.quote:Op donderdag 28 februari 2013 23:44 schreef VMSDKR het volgende:
Ik vind het wel zielig voor Manolev eigenlijk.
Hij weet nog niet of er lucht of zand in een bal zit...quote:Op donderdag 28 februari 2013 23:42 schreef DrDentz het volgende:
Zo'n professor doctor meester die denkt dat voetbal wiskunde is en op papier gespeeld wordt, maar zo zit de wereld niet in elkaar.
Idd. Slap gelul met een minimum aan wiskundige onderbouwing.quote:Op donderdag 28 februari 2013 23:44 schreef One_of_the_few het volgende:
Dit soort gasten krijg je als je redactie niks van wetenschap weet en niks van sport.
Ze hadden nog een lul nodig blijkbaar.quote:Op donderdag 28 februari 2013 23:45 schreef DrDentz het volgende:
Tsjongejongejonge, wat een blaaskaak, wat een blaag, een cliché-brakende bijgoochem.
Johan Derksen zegt dat het Frans de Boer is en dan volg ik dat. Die man zit al 43 jaar in de voetballerij.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |