Het is meer een slag om de arm houden zou ik zo denken, aangezien David Bowie al enige tijd heeft aangegeven geen optredens meer te willen geven. Nou zijn er wat lichte aanwijzingen dat hij overweegt om daar op terug te komen, maar voorlopig maar eens rustig afwachten.quote:Op maandag 8 juli 2013 17:49 schreef Spezza19 het volgende:
Mja, er wordt steeds gezegd; geen concerten DIT JAAR.. dat dit jaar heeft geen toegevoegde waarde als er helemaal geen concerten zouden komen.
NICEquote:Op dinsdag 6 augustus 2013 17:01 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
http://www.oogtv.nl/2013/(...)positie-david-bowie/
Expositie komt naar Groningen.
Hopelijk komt er dan een box zoals voor StS maar dan met minder live meuk en meer outtakes en demos.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 00:46 schreef Spezza19 het volgende:
Ik heb vernomen dat er gewerkt wordt aan een remaster van Lodger
Doe maar niet, want dan gaat ie over de 300,- euro kosten ofzoquote:Op woensdag 7 augustus 2013 18:22 schreef PimD het volgende:
Boxen![]()
Doe mij gewoon een super deluxe box van Low/Heroes/Lodger
Hier een blog over de de subtiele verwijzingen naar de Amerikaanse wapenwet in de video.quote:Op dinsdag 16 juli 2013 08:50 schreef Deckard het volgende:
De laatste video; Heel erg jaren negentig zeg.
Haha, dan heb je nog even te gaan.quote:Op zaterdag 7 september 2013 02:35 schreef Psijic het volgende:
Op dit moment helemaal gek op "be my wife"....kan niet wachten tot Groningen!!
2013: nieuw Bowie album, nieuw Arcade Fire album, single van Arcade Fire met Bowie... wat een jaar!quote:The Thin White Duke, whos been an uncommonly reclusive figure himself since The Next Day was issued in March, acknowledged via his official Facebook account on Monday that he was indeed the man dropping some dramatic down, down, downs on the cut.
Wacht maar op volgend jaar.... Live shows....quote:Op dinsdag 10 september 2013 11:01 schreef Sequencial het volgende:
[..]
2013: nieuw Bowie album, nieuw Arcade Fire album, single van Arcade Fire met Bowie... wat een jaar!![]()
[ afbeelding ]
Weer zo'n 500 stuks editie van MOV?quote:Op dinsdag 10 september 2013 16:20 schreef Spezza19 het volgende:
Earthling komt op groen vinyl
21 oktober...
2000 stuksquote:Op dinsdag 10 september 2013 19:17 schreef RonB79 het volgende:
[..]
Weer zo'n 500 stuks editie van MOV?
Niet uitverkocht. Tijdelijk verkoop stop gezet ivm hoge vraag. Ik heb er 82 besteld en er zijn er ongeveer 40 verkocht en betaald. Vanochtend nog laatste exemplaren bij kunnen bestellen.quote:Op woensdag 11 september 2013 10:08 schreef RonB79 het volgende:
Ik zie dat hij ondertussen is uitverkocht bij jou?
Het was best leuk om te zien eigenlijk.quote:Op zaterdag 21 september 2013 20:09 schreef Psijic het volgende:
vanavond: David Bowie Five Years documentaire uit 2013 op Ned.3 om 21:35 h. !
Leuk! Hoe kom je zo dicht bij?quote:Op zondag 22 september 2013 15:51 schreef Spezza19 het volgende:
Niet echt bowie naar wel gerelateerd. Dit weekend de art director van Moon (film van zoon van) ontmoet. Bijna 2 uur mee staan praten. Krijg je toch weer een hoop info mee.
De studio waar hij nu zit had een Open Huis... En aangezien ik in Engeland was kon ik makkelijk even langs. Hij maakt ook erg gave kunst. Zal vanavond wel even foto's toevoegen.quote:Op maandag 23 september 2013 00:29 schreef Psijic het volgende:
[..]
Leuk! Hoe kom je zo dicht bij?
Vond de docu wel leuk maar had voor mij veel langer mogen zijn :-)
Ik krijg 21 oktober de groene, 25 oktober de blauwe en na het weekend de zwarte...quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 20:46 schreef PimD het volgende:
Komt er nou zowel een blauwe, als een zwarte, als een groene? Dan moet ik die zwarte eigenlijk ook nog. Terwijl ik het maar een matige plaat vind
Niets gaat boven een eerste persing van Earthlingquote:Op vrijdag 4 oktober 2013 21:23 schreef PimD het volgende:
Pfff dan moet ik mijn bestelling maar uitbreiden vrees ik. Als ik het nu niet meteen koop komt het er nooit meer van
Dat weet je niet... Misschien is deze persing wel beterquote:Op zaterdag 5 oktober 2013 10:14 schreef RonB79 het volgende:
[..]
Niets gaat boven een eerste persing van Earthling
Meh, ik heb altijd liever een eerste persing.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 10:16 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Dat weet je niet... Misschien is deze persing wel beter
quote:David Bowie krijgt radiokanaal
De Britse zanger David Bowie krijgt twee weken lang een eigen radiokanaal waarop al zijn nummers worden gedraaid.
David Bowie krijgt twee weken lang een eigen kanaal op de satellietradiozender Sirius XM Radio, zo meldt de zender.
Naast de oude nummers zal het kanaal tot de releasedatum op 5 november van zijn nieuwe cd 'The Next Day Extra' exclusief vijf tracks van het album laten horen.
Ook draait Sirius demo’s en zeldzame nummers van de Britse zanger, net als muziek van andere artiesten die Bowie-nummers hebben gecoverd.
quote:
Origineel of re-issue? of maakt dat niet uit?quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 11:49 schreef RonB79 het volgende:
Earthling heb ik toen nieuw gekocht, Outside (origineel) 2 jaar geleden. Heathen wil ik nog wel eens.
Liefst het origineel. De herpersing van enige tijd geleden liever niet mits het die op gekleurd vinyl is (voor een normale prijs).quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 15:07 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Origineel of re-issue? of maakt dat niet uit?
Weinig mis met herpersingen hoor....quote:Op vrijdag 25 oktober 2013 19:56 schreef RonB79 het volgende:
[..]
Liefst het origineel. De herpersing van enige tijd geleden liever niet mits het die op gekleurd vinyl is (voor een normale prijs).
Ik heb het normaal niet zo met herpersingen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |