Hij is 3 wedstrijden geschorst. Spelen we vier dan? Als dat zo is dsn heb jij gelijk.quote:Op dinsdag 23 april 2013 19:43 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Laatste wedstrijd tegen Newcastle United kan hij toch weer meedoen?
Er moet inderdaad veel kwaliteit bijkomen voor volgend seizoen. Probleem is dat als: Arsenal geen CL haal, dan willen er minder spelers komen. Als Arsenal wel CL haalt, zegt Wenger weer dat dit team wel goed genoeg is enzo.quote:Op dinsdag 23 april 2013 19:40 schreef Djibril het volgende:
Giroud niet meer in actie dit jaar. Niet echt een gemis als je het mij vraagt.
Veel spelers zijn te missen als kiespijn als je het mij vraagt.
Ja, we spelen nog tegen United, QPR, Wigan en Newcastle.quote:Op dinsdag 23 april 2013 19:49 schreef Djibril het volgende:
[..]
Hij is 3 wedstrijden geschorst. Spelen we vier dan? Als dat zo is dsn heb jij gelijk.
Voor de zomer: 'We have zeh money, we can spend zeh money and we will spend zeh money to strengthen zeh team'quote:Op dinsdag 23 april 2013 20:35 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Er moet inderdaad veel kwaliteit bijkomen voor volgend seizoen. Probleem is dat als: Arsenal geen CL haal, dan willen er minder spelers komen. Als Arsenal wel CL haalt, zegt Wenger weer dat dit team wel goed genoeg is enzo.
Zoals Podolski bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 23 april 2013 20:58 schreef Banaanensuiker het volgende:
Niet top quality, maar top top top quality.
Wilshere zie ik nog niet vertrekken. Heeft ook gezegd de Gerrard van Arsenal te willen worden hè.......quote:Op dinsdag 23 april 2013 21:03 schreef tochweerhenk het volgende:
[..]
Zoals Podolski bijvoorbeeld.
Vermaelen zie ik in deze vorm btw niet naar Barca gaan. Als er dan topspelers weg zouden gaan zouden Wilshere en Cazorla weg moeten, maar dat hoop ik toch niet.
Klopt, maar Arsenal verkoopt de laatste seizoenen altijd hun topspelers. Kroenke zal ook wel achter zo'n transfer staan. Ik denk ook niet dat Wilshere zelf weg wil gaan, en het zou dom zijn als Arsenal zijn transfer zou forceren, wat eigenlijk gewoon niet moet en hopelijk waarschijnlijk ook nooit gaat gebeuren. Cazorla zie ik daarentegen wel naar City gaan bijvoorbeeld. Niet omdat hij verkocht moet worden, maar omdat Arsenal dat geld wel graag wil hebben. Maar als je kijkt naar vorige zomer hebben ze ook al het geld V Persie gebruikt, toch een teken dat er nog mensen bij Arsenal zijn die wel willen.quote:Op dinsdag 23 april 2013 21:04 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Wilshere zie ik nog niet vertrekken. Heeft ook gezegd de Gerrard van Arsenal te willen worden hè.......
Arsenal moet aankomende zomer laten zien dat het echt weer prijzen wil gaan winnen, door de beste spelers te behouden en er nog meer goede bij te komen. Als ze dat niet doen zullen de supporters nog bozer worden. De aankomende transferperiode is volgens mij belangrijker dan ooit.quote:Op dinsdag 23 april 2013 21:14 schreef Banaanensuiker het volgende:
Denk niet dat er nog een grote naam verkocht gaat worden. De enige echt grote naam is Wilshere en die vertrekt niet. Tevens hebben ze time and again gezegd dat de financiële situatie van de club beter is dan de jaren hiervoor, dus zou een leegloop van basisspelers onverkoopbaar zijn.
Toch staan ze op de 3e plek.quote:Op dinsdag 23 april 2013 21:25 schreef Djibril het volgende:
Ik snap niet waarom mensen zeggen dat Arsenal moet proberen hen topspelers te houden. Welke topspelers?.
Zet het hele team op de transferslijst behalve Wislhere, Ox en Cazorla niet.
Walcott verdiend 100000 per week en hij wordt met het jaar slechter. Het is toch niet normaal.
Newsflash?quote:Op woensdag 24 april 2013 08:48 schreef Djibril het volgende:
[..]
Dan zijn we blijkbaar toch een subtopper geworden als we niet meer voor de eersteprijs gaan.
Als ik het goed begrepen heb, wel. Middels een nieuw (en gratis) online membership. Ben benieuwd!quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:28 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Dat zou ideaal zijn, dan kan je dus altijd de gehele wedstrijd terugkijken!?
Zie Casillas niet snel komen, en misschien wel zeker niet als Mourinho vertrekt bij Real Madrid. Dat zou dan namelijk betekenen dat hij meer kans maakt om te spelen, want dat zit er nu niet in voor hem.
Dat eerste zou mooi zijnquote:Op donderdag 2 mei 2013 13:23 schreef sylvietjoo het volgende:
Als ik de geruchten op Twitter mag geloven is er een spannende zomer op komst voor Arsenal. Digitale inhoud wordt nu gratis beschikbaar gesteld als ik het goed heb, da's al een hele stap voorwaarts!
Heb ook veel hoop voor transfers. Dat het geld er is, lijkt bevestigd. Nu de toptargets nog zien aan te trekken (CL-kwalificatie is een must)... Het lijken net als vorig jaar misschien mooie woorden, maar dit wordt wel Wengers laatste officiële seizoen (tenzij ie bijtekent) dus zou het zomaar kunnen dat hij helemaal losgaat![]()
Ik zou best Casillas willen zien bij Arsenal, zou dat een optie zijn als Mourinho naar Chelsea vertrekt?
Als Bendtner, Chamack en Park weggaan zouden er wel 2 spitsen kunnen komen, alleen zal Remy niet willen banken natuurlijk.quote:Op donderdag 2 mei 2013 14:19 schreef Banaanensuiker het volgende:
Denk ook niet dat Casillas komt. Te duur en Sczcesny of hij zouden niet op de bank willen zitten.
Als de geruchten over Jovetic enige voeten in de aarde hebben, dan zie ik Remy ook niet komen.
Maar inderdaad; een spannende zomer.
Ik heb hem een paar keer bij QPR zien spelen maar of hij goed genoeg is weet ik niet (4 goals uit 8 wedstrijden geloof ik). Benteke is natuurlijk een stuk duurder (zal 20 miljoen + zijn terwijl Remy dus 4 miljoen zou moeten kosten).quote:Op donderdag 2 mei 2013 14:35 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Is die Remy een topper? Ken hem niet zo goed, maar voor mijn gevoel zou ik dan eerder voor Benteke gaan.
Tsja, 4 miljoen voor 4 goals of 20 miljoen voor 20 goals.quote:Op donderdag 2 mei 2013 14:38 schreef Thorb het volgende:
[..]
Ik heb hem een paar keer bij QPR zien spelen maar of hij goed genoeg is weet ik niet (4 goals uit 8 wedstrijden geloof ik). Benteke is natuurlijk een stuk duurder (zal 20 miljoen + zijn terwijl Remy dus 4 miljoen zou moeten kosten).
Tsja ik zie natuurlijk ook liever Benteke komen, het zal alleen niet gebeurenquote:Op donderdag 2 mei 2013 14:40 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Tsja, 4 miljoen voor 4 goals of 20 miljoen voor 20 goals.
We zullen het wel zien. Ik hoop gewoon dat er een keer écht goed wordt doorgepakt, zeker omdat overal verschijnt dat het geld er is.
waarom? Die spelers zijn nu ook geen deel van het team en we komen in kwantiteit niet te kort op die positie. Tevens beschikt Arsenal ook nog over Campbell.quote:Op donderdag 2 mei 2013 14:26 schreef Thorb het volgende:
[..]
Als Bendtner, Chamack en Park weggaan zouden er wel 2 spitsen kunnen komen, alleen zal Remy niet willen banken natuurlijk.
Podolski, Gervinho, Giroud, Walcott en Ox zijn de enige aanvallers die overblijven. Daar komen Campbell en Gnabry (niet voor de basis lijkt me) dan misschien nog bij (eventueel nog andere jeugd maar die zullen niet veel spelen). Met 5 spelers voor 3 posities heb je niet heel veel, al zou 1 centrumspits dan wel genoeg zijn ja.quote:Op donderdag 2 mei 2013 17:42 schreef Banaanensuiker het volgende:
[..]
waarom? Die spelers zijn nu ook geen deel van het team en we komen in kwantiteit niet te kort op die positie. Tevens beschikt Arsenal ook nog over Campbell.
Ik zou niet willen dat Arsenal Benteke haalt voor die prijs. Zin eerste seizoen dus hij heeft nog heel wat te bewijzen.
Ramsey en Cazorla worden op wel eens geposteerd op de vleugels - alhoewel niet ideaal - en dan heb je ineens 7 spelers voor 3 posities.quote:Op donderdag 2 mei 2013 17:44 schreef Thorb het volgende:
[..]
Podolski, Gervinho, Giroud, Walcott en Ox zijn de enige aanvallers die overblijven. Daar komen Campbell en Gnabry (niet voor de basis lijkt me) dan misschien nog bij (eventueel nog andere jeugd maar die zullen niet veel spelen). Met 5 spelers voor 3 posities heb je niet heel veel, al zou 1 centrumspits dan wel genoeg zijn ja.
Miyaichi en Afobe zie ik ook nog niet echt in de basis staan.
Cazorla op LW zie ik liever niet meer...
quote:Op donderdag 2 mei 2013 18:29 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Volgens mij heeft Adler juist gezegd geen interesse te hebben.
http://metro.co.uk/2013/0(...)e-an-honour-3669113/quote:Hamburg goalkeeper Rene Adler has opened the door to a possible move to Arsenal after admitting it is an ‘honour’ to be linked with the club.
The 28-year-old is rumoured to be one of Arsene Wenger’s top targets at the end of the season, with the Gunners keen to secure a reliable first-choice shot stopper.
And amid growing talk that Wenger is ready to lodge a £5million bid at the end of the season, Adler has hinted he’d be very much interested in the move.
‘For any player it is an honour [to be linked with Arsenal],’ said Adler.
‘It is something that inspires me even more, and it is not distracting me.’
It’s thought that Hamburg would consider selling Adler if the price was right, having picked him up on a free transfer from Bayer Leverkusen last year.
However, Sporting Director Frank Arnesen says he has not had any contact with Arsenal yet over a potential deal.
‘I know Arsenal are looking for a goalkeeper, but we’ve not been contacted,’ Arnesen told Bild.
Hamburg are thought to value Adler at £7million.
quote:Op donderdag 2 mei 2013 13:23 schreef sylvietjoo het volgende:
Ik zou best Casillas willen zien bij Arsenal, zou dat een optie zijn als Mourinho naar Chelsea vertrekt?
Ach, je weet het nooit met de Engelse media. Ontzettend lage standaard hebben ze, maar daarnaast blijft het natuurlijk altijd gissen. Ook voor hen.quote:Op donderdag 2 mei 2013 22:02 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Las ook ergens dat hij niet weer wilde verhuizen met zijn gezin.
http://metro.co.uk/2013/0(...)ms-qpr-exit-3710621/?quote:Julio Cesar is in line for a summer move to Arsenal or AC Milan after his agent revealed the player is set to quit QPR.
Cesar tops a growing list of Rangers players who are set to leave Loftus Road after their relegation to the Championship was confirmed last week.
The 33-year-old has no shortage of admirers from around Europe, and his agent Josias Cardoso has confirmed the player is set for a new challenge.
‘I’m coming to Europe to talk to Julio about the future,’ said Cardoso.
‘He is looking for a new team with potential.
‘Going back to Brazil? I don’t think so – I see him having a future in Europe.’
The news will alert both Arsenal and AC Milan – both of whom are known to be huge admirers. The stopper has been a rare plus point in a terrible season for QPR.
It is thought that Harry Redknapp would be willing to part with Cesar for around £5million.
Fabianski's contract loopt af deze zomer, en de verwachting is dat Mannone ook weggaat. Een keeper is dus wel degelijk nodig.quote:Op vrijdag 3 mei 2013 00:44 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Dat verhuizen verhaal stond in een Duitse krant, maar daar zijn ze net zo makkelijk in ´nieuwtjes´ brengen als in Engeland.
We zullen het wel zien.Vind eerlijk gezegd dat de prioriteit niet eens bij een keeper hoeft te liggen. Szczesny doet het nu weer goed en toen hij uit vorm was pakte Fabianski het prima op.
Zaha was/is Arsenal fan, kijk maar hoe dat eindigdequote:Op donderdag 2 mei 2013 16:21 schreef sylvietjoo het volgende:
Benteke schijnt gezegd te hebben dat ie fan is van Arsenal. Aston Villa zal 'm niet laten gaan, maar mocht het zo zijn... hebben we de voorkeur misschien mee
We hoeven tenminste niet bang te zijn dat ManU voor Benteke gaatquote:Op vrijdag 3 mei 2013 10:09 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
Zaha was/is Arsenal fan, kijk maar hoe dat eindigde
http://www.telegraph.co.u(...)nchester-United.html
Arsenal zit toch met Adidas volgend jaar of was dat een hoax?quote:Op woensdag 8 mei 2013 00:20 schreef alors het volgende:
Nieuwe shirtsponsordeal met Puma als we de Mirror moeten geloven.
http://www.mirror.co.uk/s(...)uma-kit-deal-1874661
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |