Leuk!!! Welke dagdelen ga je doen en waar gaat ze heen?quote:Op dinsdag 26 februari 2013 10:53 schreef Rixtje het volgende:
Oh ja dat kletsen die mond staat bijna geen moment stilHier ook brood eten om het leven en verder eet ze alleen als we witlof of pizza eten
![]()
Veel die net een weekje ouder zijn dan haar hebben bericht gehad van de PSZ ben benieuwd wanneer wij iets horen
Hier ligt ook weer een natte broek bij de achterdeur hoorquote:Op dinsdag 26 februari 2013 17:30 schreef octopussy het volgende:
Luierbroekjes kopen staat hier ook op de planning. Vandaag ben ik simpelweg niet de deur uitgeweest omdat mevrouw zo vreselijk aan het kloten was met broeken nat maken en toen ik de meiden eindelijk eens schoenen en jassen aanhad moest ze een luier om te poepen.Eindelijk zover gekregen om het op het potje te proberen en met succes (dus een sticker plakken en een lolly krijgen).
Alleen moest ze nog meer en dat moest toch in een luier. 3 kwartier later was ze eindelijk klaar![]()
Ondertussen had de andere dame een pakje yoghurtdrink over de vloer uitgesproeid.![]()
De volgende doornatte broek is zojuist uitgepeld, met natte sokken en nat hemd. En de schone broek heeft het welgeteld 3 minuten uitgehouden en is nu ook weer nat (terwijl ik een paar keer vroeg of ze nog even moest plassen).
Ik heb het opgegeven. Het wordt pannenkoeken vanavond want dat heb ik nog in huis.
//slechte moeder
Het is maar goed dat mijn liefde voor mijn kinderen onvoorwaardelijk is
https://www.facebook.com/(...)53216&type=2&theaterquote:Op dinsdag 26 februari 2013 19:05 schreef _NIKKI_ het volgende:
Rixtje, het komt vanzelf hoor, onze dame zat ook nooit stil en ze is in één dag van niet zindelijk naar helemaal plaszindelijk gegaan, een soort van uit zichzelf, ze wilde opeens op de pot. Kwam door een zindelijkheidsthema op het kdv.Een maand later was ze poepzindelijk. En nu, vijf maanden later is ze 's nachts ook 9 van de 10 keer droog.
Bar, wat leuk dat Roy de loopwagen door heeft!
Lief dat je het vraagt. Hier is het ervaren als een belevenis. Als hij speelt met zijn ambulance auto of er 1 ziet, zegt hij dat hij er in heeft gezeten. Vind het helemaal super. Van het wegraken zelf heeft hij niets gemerkt en merk je verder ook niet meer aan hem.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 16:50 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Leuk!!! Welke dagdelen ga je doen en waar gaat ze heen?
Vanmiddag gaat de brief op de post dat Rienk ook een derde dagdeel gaat. Hij vind het zo leuk daar en de extra sturing die ze kunnen bieden is heel fijn.
Mijn zus gaat in de zomer trouwen en onze jongens worden bruidjonkertjes![]()
![]()
![]()
AS en Pessie, wat een schrik voor jullie! Hoop dat alles goed geneest Pessie en hoe is het nu met beide jongens?
Rienk is nog steeds niet zindelijk trouwens. In de blote kont gaat het prima, maar zodra hij een onderbroek aankrijgt gaat het mis. zomerprojectje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.:)
Nou hij mag van ons mee hoor en van de opvang ook, het is ook niet zo heel gek ver hiervandaan dus mocht het echt niet gaan, dan zijn wij er zo om hem op te halen.quote:Op donderdag 28 februari 2013 22:05 schreef Troeta het volgende:
Spannend bar!! leuk als dat mag en hij zou willen! ook voor jou misschien eens lekker om even bij te komen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |