Have funquote:Op zaterdag 23 februari 2013 11:34 schreef Copycat het volgende:
Het sneeuwt hier.
Gelukkig ga ik zo naar het zonnige zuiden.
Okay, okay ... Ik kom niet verder dan Antwerpen voor een fotoshoot voor De Standaard met mijnbeste vriendje
in de hoofdrol.
gevoels temperatuur van - 11 las ik net.quote:
en dat zeg je nu pasquote:
Veel plezier !!quote:Op zaterdag 23 februari 2013 10:15 schreef Poezewoes het volgende:
Zijn ook mooi
Maar ik ben weg toedeloe![]()
Het is droog weer en tegen een beetje kou kan je je kledenquote:Op zaterdag 23 februari 2013 11:38 schreef Toverheks het volgende:
meisjes meisjes, gewoon je oorwarmers op, warme jas een paar extra sokken en dan een flinke wandeling maken, wordt je vanzelf warm
ach volgende topic gewoon een andere uil tochquote:Op zaterdag 23 februari 2013 11:44 schreef Toverheks het volgende:
[..]
en dat zeg je nu pasdan had ik hem er niet neergezet als je er van ondersteboven bent, maar hij stond er ook al in vorig topic hoor, heb je hem toen niet gezien,??? spit dat vorige topic ff door, staan ook hele leuke tussen
dat gezeur over de kou, ja het is koud en ja er valt weer sneeuw, maar ga je geheimpje verklappen, we krijgen ook een hele hete zomer, en dan is het ppffftt wat is het warmquote:Op zaterdag 23 februari 2013 11:46 schreef selam het volgende:
[..]
Het is droog weer en tegen een beetje kou kan je je kleden
quote:Op zaterdag 23 februari 2013 11:47 schreef Toverheks het volgende:
[..]
dat gezeur over de kou, ja het is koud en ja er valt weer sneeuw, maar ga je geheimpje verklappen, we krijgen ook een hele hete zomer, en dan is het ppffftt wat is het warm
net op buienradar gekeken, maar ik wordt overgeslagen, krijg geen sneeuwquote:
Ik krijg ook niks , als die buien radar kloptquote:Op zaterdag 23 februari 2013 11:52 schreef Toverheks het volgende:
[..]
net op buienradar gekeken, maar ik wordt overgeslagen, krijg geen sneeuw
quote:Op zaterdag 23 februari 2013 11:52 schreef Toverheks het volgende:
[..]
net op buienradar gekeken, maar ik wordt overgeslagen, krijg geen sneeuw
Ben je nog warm geworden na je bad Jian, \of heb je het nog steeds koudquote:
quote:
Vond het wel mee vallen met de kou netquote:
Lekker makreeltjequote:Op zaterdag 23 februari 2013 13:08 schreef Toverheks het volgende:
tijd voor een bakkie snert, mooie film en heerlijk genieten van het weekend
had gister de Magdalene sisters binnen gehaald, wat Cc had gepost, had hem al keer gezien is met Fiona van Shameless, actrice met grote oren, maar is zo een mooie film dus ga hem maar weer kijkenquote:
Pas maar op dat de ijspegels er niet aangroeienquote:Op zaterdag 23 februari 2013 13:15 schreef Lavenderr het volgende:
He wat een lekker weertje. Straks even een frisse neus halen
Na al dat gebral over het trotseren van de buitentemperatuur verwachtte ik van de ijsheks uit het hoge Noorden toch wel mooie stimulerende verhalen over het van schots naar schots jumpen in de Waddenzee om met de blote tanden een zeehond te bemachtigen voor het avondmaal.quote:Op zaterdag 23 februari 2013 13:08 schreef Toverheks het volgende:
tijd voor een bakkie snert, mooie film en heerlijk genieten van het weekend
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |