Heb nog nooit een keeper league gehad, omdat het moeilijk te organiseren is, maar het lijkt mij wel erg tof. Bij Fantasy Hockey zitten we bijv. met maar 5 a 6 terugkerende leden. Als hier echter 12 van de 13 ook vorig jaar meegespeeld heeft is dat wel een optie, tenzij a) niemand daar trek in heeft en (uiteraard) b) men van mij verwacht halverwege te stoppen (net als de vorige lid waarvan ik de plek inneem). Wat ik overigens niet van plan ben.quote:Op woensdag 27 maart 2013 13:11 schreef BusterPosey het volgende:
[..]
Je kunt zelf natuurlijk ook een league aanmaken, met jouw ideale settings. Dan kun je hem ook public maken, zodat iedereen zich daar voor aan kan melden.
Indien de tijd van draften mij past, doe ik misschien nog wel in een league mee.
Eerder heb ik hier ook aangegeven best een (keeper) auction draft te willen organiseren, maar daar was niet echt veel animo voor, en ik moet eerlijk bekennen dat ik niet uit heb gepakt met creatieve wervingsacties
Ik zou ook zeker meedoen. We kunnen Fok gebruiken om trades te bespreken dus dat maakt het communiceren makkelijker dan andere keeper leagues. Daar doen we veel via e-mail en de Yahoo message board.quote:Op woensdag 27 maart 2013 20:08 schreef Chase_Utley het volgende:
Ik vind een keeper of een dynasty league ook wel heel erg tof en ik zou zeker mee willen doen mocht hij er ooit komen.
* BusterPosey meldt zich vast aan...quote:Op woensdag 27 maart 2013 20:25 schreef Chase_Utley het volgende:
Maar ik wil niet in het vaarwater van popo zitten. En ik weet niet hoeveel mensen er nog een 2e league bij willen.Als popo er geen problemen mee heeft dan wil ik best wel een league opzetten.
Heb popo een DM gestuurd.
Ik weet dat bijvoorbeeld Almighty2010 en Version2 niet dagelijks op Fok zitten. Daarom is het misschien handiger ze via Rounders een e-mail te versturen. Het is maar een voorstel.quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:34 schreef Chase_Utley het volgende:
Ik heb al die mensen al een DM op Fok gestuurd.
Ik ga dat voorstel ook gebruiken!quote:Op woensdag 27 maart 2013 22:37 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
Ik weet dat bijvoorbeeld Almighty2010 en Version2 niet dagelijks op Fok zitten. Daarom is het misschien handiger ze via Rounders een e-mail te versturen. Het is maar een voorstel.
Popo vroeg het:quote:Op dinsdag 26 maart 2013 08:02 schreef Guard het volgende:
[..]
Is dat iets dat iemand wil dan?
Ik probeer het ieder jaar wel, een prospect (soms long shot) te draften, maar meestal moet ik hem weer droppen voor de call-up plaatsvindt, om de onvermijdelijke slumps (die meestal minstens per twee komen
) op te vangen.
In mijn geval zal een NA spot wel leuk zijn, maar ik ben het met je eens dat die niet in een 1year league thuishoort.
Die NA spots zie je volgens mij alleen als je een NA speler op je roster hebt staan. Dus Guard, kan jij Zack Wheeler naar een NA spot slepen?quote:Op zondag 24 maart 2013 22:41 schreef popolon het volgende:
Kom er ook achter dat Yahoo nu NA spots heeft.Wat doen we? Toevoegen (1 of 2) of niet?
-edit-
Net even 2 toegevoegd om te testen maar ze verschijnen niet.Kan waarschijnlijk alleen bij het aanmaken vd league.
Doordat je iemand hebt die je naar de DL kunt slepen bijvoorbeeld. Dat opent een roster spot.quote:Op donderdag 28 maart 2013 10:49 schreef emokid het volgende:
Hoe add je überhaupt een NA zonder een roster spot te overschrijden?
Ik zit ook nog te wachten op het moment dat Eaton naar de DL gaat.quote:Op donderdag 28 maart 2013 10:36 schreef BusterPosey het volgende:
Hmz, helemaal fair gaat het zo natuurlijk niet, maar goed, ik geef de spelers die de NA spots gevuld hebben ook wel gelijk dat ze het doen. (Maar aan de smileys achter de reacties kun je wel zien dat ze dit zelf ook wel een grijs gebied vinden, volgens mij)...
Ik kan bijvoorbeeld Lawrie nog niet naar de DL slepen terwijl zijn team al lang bekend heeft gemaakt dat hij het seizoen start op de DL, waardoor ik geen kans maak op de NA spots zonder daarvoor een speler te droppen.
Van andere spelers (zoals bijv. Freese) wordt een dag later bekend dat ze het seizoen op de DL starten, en hij kan wel direct vervangen worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |