Heerlijk, wel maar één dagje zon en de rest bewolkt. Maar wel veel en goede sneeuw. Goed kunnen oefenen met het boarden. Wel katsveel spierpijn aan over gehouden.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 11:43 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ben je al geweest? Was het lekker?
Ik neem aan van wel. Uiteraard zal ik nog het één en ander laten uitzoeken maar ik heb tijd genoegquote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:34 schreef MissMSX het volgende:
Is dat legal Tally?
Geen idee natuurlijk hoe het traject voorafgaand hieraan is gelopen natuurlijk...
Geluk dat je zwanger bent. Hoeveel van je afdeling gaan eruit?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:37 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik neem aan van wel. Uiteraard zal ik nog het één en ander laten uitzoeken maar ik heb tijd genoeg
"Zomaar" ontslaan kan altijd aangevochten worden, zeker als het geen officiele reorganisatie betreft (die moet je officieel aanvragen). Hebben er hier ook 2 het proces gewonnen. Vraag is of je dat wil.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:34 schreef MissMSX het volgende:
Is dat legal Tally?
Geen idee natuurlijk hoe het traject voorafgaand hieraan is gelopen natuurlijk...
Inderdaad. Altijd handig om een kind te krijgen als je zonder geld zit.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:41 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Geluk dat je zwanger bent. Hoeveel van je afdeling gaan eruit?
Dat houdt driekwart van de pauperwijktokkies ook niet tegen. Die kunnen hun eigen zakgeld bij elkaar gaan roven zodra ze oud genoeg zijn. De Kanaleneiland-way.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 14:25 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Inderdaad. Altijd handig om een kind te krijgen als je zonder geld zit.
Gelukkig zijn er altijd wel wat antikraak-bewoners te vinden die je kunt beroven.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 14:51 schreef Q. het volgende:
[..]
Dat houdt driekwart van de pauperwijktokkies ook niet tegen. Die kunnen hun eigen zakgeld bij elkaar gaan roven zodra ze oud genoeg zijn. De Kanaleneiland-way.
Oliver Twistquote:Op vrijdag 22 februari 2013 14:51 schreef Q. het volgende:
[..]
Dat houdt driekwart van de pauperwijktokkies ook niet tegen. Die kunnen hun eigen zakgeld bij elkaar gaan roven zodra ze oud genoeg zijn. De Kanaleneiland-way.
CherryLipsquote:
van mijn afdeling ben ik de enige.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:41 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Geluk dat je zwanger bent. Hoeveel van je afdeling gaan eruit?
Groot bedrijf? Hoeveel daarvan parttimers / langdurig verlof / zorgverlof etc.?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 15:31 schreef Tally het volgende:
[..]
van mijn afdeling ben ik de enige.
Van het bedrijf ben ik één van de 16.
Nee het is nog niet rond daarom is het vreemd dat ik niet bij mijn mail mag.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:53 schreef rubbereend het volgende:
Economische reden moeten ze vrij hard kunnen maken, je hebt recht op inzage van alles. Maar dat is blijkbaar nog rond?Verder zijn ze natuurlijk enorm dom dat ze alleen aankondigen dat je ontslagen bent. In overleg er samen uitkomen is ten alle tijden goedkoper. Rare gang van zaken, ben je toevallig lid van de vakbond? Want volgens mij mogen ze je sowieso niet zomaar van je mail afsluiten enzo zolang je nog gewoon werknemer bent.
Mja zonder geld zit ik voorlopig nog niet maar het blijft kutquote:Op vrijdag 22 februari 2013 14:25 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Inderdaad. Altijd handig om een kind te krijgen als je zonder geld zit.
Huuuu je wordt oom!quote:Op vrijdag 22 februari 2013 15:27 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Zusje van mrs. stbabylon zwanger
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |