quote:
Top 15 lopende series van de grootste zenders die momenteel de meeste kans hebben om gecanceld te worden (kans van hoog naar laag)
01(12). Cult (CW)
02(05). Zero Hour (ABC)
03(10). 1600 Penn (NBC)
04(01). Happy Endings (ABC)
05(02). Smash (NBC)
06(04). Touch (FOX)
07(06). The New Normal (NBC)
08(13). Body of Proof (ABC)
09(11). Vegas (CBS)
10(07). The Good Wife (CBS)
11(08). The Cleveland Show (FOX)
12(09). Guys With Kids (NBC)
---------------------------------------------
13(---). CSI: NY (CBS)
14(15). Go On (NBC)
15(14). Whitney (NBC)
Nummer 1 t/m 12 worden zo goed als zeker gecanceld
Nummer 13 t/m 15 hebben een zeer grote kans om gecanceld te worden
Deception, Up All Night, Nashville vallen net buiten de top 15
Nu 90210 officieel is gecanceld hebben we weer een plek extra in de lijst, deze heb ik dan ook gelijk toebedeeld aan CSI: NY. Voor de rest is er aardig wat omgegooid.
1) Cult neemt de toppositie over van Happy Endings, nadat ze al na 2 afleveringen werden verplaatst naar de vrijdag. Ik verwacht niet dat ze lang de 0.3 rating gaan vasthouden en als ze dat toch doen dan verwacht ik nog geen tweede seizoen, ook al scoort Nikita op vrijdag dezelfde cijfers.
2) Zero Hour had gisteren geen echte concurrentie van CBS en The CW en toch wisten ze weer niet hoger te scoren dan een 1.0 rating. Zulke momenten laten dan ook gelijk goed zien dat ze niet kunnen profiteren van de situatie en niet op de tv horen.
3) 1600 Penn had in hun tijdslot totaal geen concurrentie van de grotere zenders en ook zij deden het geen haar beter. Een 0.9 rating is het uiteindelijke resultaat, een tiende lager als vorige week.
4) Happy Endings komt pas 29 maart terug dus zij hebben hun positie de afgelopen tijd niet kunnen versterken, ondanks een verplaatsing naar de vrijdag.
5) Smash blijft op NBC onder de 1.0 rating scoren en aangezien ik de grens voor NBC series tussen de 1.0 en 1.1 rating heb gelegd ga ik er vanuit dat ze geen derde seizoen krijgen.
6) Touch blijft op een 0.7 rating hangen en aangezien voor FOX een 1.0 rating toch wel een minimale vereiste is voor de vrijdag zal dit seizoen de laatste zijn.
7) The Normal Normal scoort al tijden onder de NBC grens voor een annulering, dus hier hoef ik geen woorden meer aan vuil te maken.
8) Body of Proof stond vorig seizoen al in mijn lijstje om definitief gecanceld te worden en toch kregen ze een kans voor een derde seizoen. Het werd al snel duidelijk dat dit een foute beslissing was en begonnen gelijk al een stuk slechter dan het tweede seizoen.
9) Het licht is nu wel uit voor Vegas die in de afgelopen maanden niet in de ratings heeft kunnen uitblinken. Inmiddels heeft Golden Boy het tijdslot overgenomen en doet het al minder dan de eerste aflevering van Vegas.
10) De meningen blijven verdeeld over The Good Wife, maar als een serie rond een 1.4 rating blijft scoren op de zondag om 21.00 op CBS, dan zou het mij verbazen als CBS instemt met een vijfde seizoen.
[ Bericht 0% gewijzigd door Mr.Silencer op 02-03-2013 00:44:17 ]