Als alles goed gaat.quote:
Daar is nog weinig over bekend.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 15:22 schreef Gezicht het volgende:
Vorige week ergens stonden in een nieuwsbericht op Fok!games trouwens wel een paar foto's van hoe de console zou moeten uitzien, maar dat zal dan ook wel nep zijn geweest neem ik aan?
Nou ja, als je hoi wil zeggen kan datquote:
Die is toch gewoon heel krachtig? Maja bij de WiiU klagen ze ook weer over de CPU maar die is sowieso minder belangrijk dan de GPU toch? Nu snap ik sowieso niet echt het verschil tussen de 2quote:Op vrijdag 22 februari 2013 14:08 schreef Aether het volgende:
[..]
Drie PowerPC cores vs. 8 x86-cores die efficienter zijn idd.
De XBOX3 lijkt -- als de lekken kloppen -- eenzelfde soort (8-core) processor als de PS4 te krijgen.
De hosselaarquote:Op vrijdag 22 februari 2013 16:31 schreef Pheno het volgende:
[..]
Nou ja, als je hoi wil zeggen kan dat
Really? Who the fuck cares wat 2 jongetjes vinden van Sony's nieuwe console.quote:
Mm, ff nagechecked. Klopt wel, ik had namelijk ook twijfels met mijn vorige bericht want de Jaguar is zwaar klote en de GPU aardig goed dus iets klopte er niet.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 11:47 schreef chibibo het volgende:
[..]
Dat werd door Mark Cerny aangegeven op de persconferentie.
Wat is dit voor een autisme dan?quote:
twitter:KazHiraiCEO twitterde op vrijdag 22-02-2013 om 18:43:38Here is a photo of me holding a PS4: http://t.co/7MzQUj1rGW reageer retweet
quote:Op vrijdag 22 februari 2013 19:19 schreef Notorious_Roy het volgende:
twitter:KazHiraiCEO twitterde op vrijdag 22-02-2013 om 18:43:38Here is a photo of me holding a PS4: http://t.co/7MzQUj1rGW reageer retweet
Rustig! Dit is EmarWii met zijn show DGVF en hij heeft ook al 2 lange films op zijn naam staan. En ik moet zeggen dat hij er wel verstand van heeft@!quote:Op vrijdag 22 februari 2013 18:30 schreef kilozout het volgende:
[..]
Really? Who the fuck cares wat 2 jongetjes vinden van Sony's nieuwe console.
Dat fucking accent alleen al.![]()
Ik heb die film! (gekregen van hemquote:Op vrijdag 22 februari 2013 18:52 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Mm, ff nagechecked. Klopt wel, ik had namelijk ook twijfels met mijn vorige bericht want de Jaguar is zwaar klote en de GPU aardig goed dus iets klopte er niet.
Ben benieuwd wat ze met die integrated gpu gaan doen.
[..]
Wat is dit voor een autisme dan?
Edit: ze hebben ook een film. Kost ¤6,-
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Funnyquote:
Donder op.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 19:22 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Rustig! Dit is EmarWii met zijn show DGVF en hij heeft ook al 2 lange films op zijn naam staan. En ik moet zeggen dat hij er wel verstand van heeft@!
Interessant stukje!quote:Op vrijdag 22 februari 2013 19:05 schreef Aether het volgende:
AMDs blog PS4: http://blogs.amd.com/fusion/2013/02/21/amd/
Eh ik zie alleen twee autisten op een slecht opgenomen filmpje met een vaag accent vooringestudeerde tekstjes oplezen.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 19:22 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Rustig! Dit is EmarWii met zijn show DGVF en hij heeft ook al 2 lange films op zijn naam staan. En ik moet zeggen dat hij er wel verstand van heeft@!
MS kwam met 8 GB maar dan DDR3 dus feitelijk maakt dat verschil niet zo veel uit zeg je?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 19:38 schreef Rivalo het volgende:
Het is trouwens bevestigd dat de PS4 volledig op GDDR5 draait dus niet een hybride versie met nog wat DDR3 ofzoiets.
Slechte zaak. Qua graphics wel oke, ookal is de 8GB een zware overkill aangezien het alleen maar gebruikt wordt met textures en shadows en particles allemaal door de GPU worden gedaan.
De CPU kan niet overweg met de latency van de GDDR5 module waardoor de CPU kracht dus weer minder wordt. Is mooi allemaal voor de graphics maar de Gameplay (AI is afhankelijk van de CPU) gaat hiermee achteruit.
Gast je weet helemaal niet waar je over praat.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 19:44 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
MS kwam met 8 GB maar dan DDR3 dus feitelijk maakt dat verschil niet zo veel uit zeg je?
Daarom vraag ik het toch ook aan jouquote:Op vrijdag 22 februari 2013 19:45 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Gast je weet helemaal niet waar je over praat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |