slipquote:Op vrijdag 22 februari 2013 13:03 schreef Tearsoftheriver het volgende:
Ik zit ook vast:
Iemand die uitglijdt in de sneeuw
Een schoen op het ijs
Schaarsgeklede vrouw
Schaarsgeklede vrouw
4 letters op de nederlandse versie
TPWIFOESLREZ
plenty?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 17:34 schreef Zonnetje1981 het volgende:
Engelse versie:
Vlaggen van verschillende landen
Lange witte tafel met aan beide kanten een lange rij stoelen
Foto's/diverse plaatjes
Menigte mensen bij een concert/op het strand
6 letters
Aantal bommen al gebruikt, letters die nog over zijn: DTGLNPEFY. De Y is de laatste letter. Kom er echt niet uit.....
lean, gok ik zoquote:Op vrijdag 22 februari 2013 18:50 schreef Zonnetje1981 het volgende:
Loop weer vast, Engelse versie
Man relaxed tegen een boom zittend
Dame op een hoge stoel/barkruk
Dame in ondergoed
Rosbief
4 letters
IIAANOEFLAUI
Veel klinkers....
Wie kan mij helpen???
zo wordt dat genoemd, mager vleesquote:Op vrijdag 22 februari 2013 18:56 schreef Zonnetje1981 het volgende:
[..]
Ja! Wat heeft dat met rosbief te maken???
Jawel!quote:Op vrijdag 22 februari 2013 21:04 schreef skilleye het volgende:
zit ook al een paar dagen vast met deze: [ afbeelding ] (http://twitter.yfrog.com/ocj12efp)
weet iemand die? :p
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 22 februari 2013 21:41 schreef LilDutchPrincess het volgende:
[..]
Jawel!aah dankeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
ik nog niet...is bij mij toch nog wel moeilijk zit nu weer vast bij eentje :s een bord met erop to do list be better. een papier met resultaten een papier met allemaal dingen erop en een man die heel nadenkend kijkt en voor een bord staat met een soort tijdlijn.quote:Op vrijdag 22 februari 2013 21:57 schreef magikmichael het volgende:
Zo..... Uitgespeeld. Was makkelijker dan ik dacht.
Hoeveel letters, en wat zijn de letters?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 22:00 schreef skilleye het volgende:
[..]
ik nog niet...is bij mij toch nog wel moeilijk zit nu weer vast bij eentje :s een bord met erop to do list be better. een papier met resultaten een papier met allemaal dingen erop en een man die heel nadenkend kijkt en voor een bord staat met een soort tijdlijn.
Plan?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 22:00 schreef skilleye het volgende:
[..]
ik nog niet...is bij mij toch nog wel moeilijk zit nu weer vast bij eentje :s een bord met erop to do list be better. een papier met resultaten een papier met allemaal dingen erop en een man die heel nadenkend kijkt en voor een bord staat met een soort tijdlijn.
Haha sukkel! edge natuurlijkquote:Op vrijdag 22 februari 2013 22:33 schreef Ffukkie-slim het volgende:
Engels:
keukenmes
bouwvakker die met een raar gezicht doet alsof hij met zijn hand snijdt (?)
scheermesje (?)
2 bergbeklimmers, waarvan er 1 lijkt te vallen
4 letters
gdjezokecjea
Roast?quote:Op vrijdag 22 februari 2013 22:47 schreef kwiwi het volgende:
Engels, enig idee?
[ afbeelding ]
Meats is het in ieder geval niet
Assemblequote:Op zaterdag 23 februari 2013 14:03 schreef Zonnetje1981 het volgende:
Engelse versie:
Man in weiland leest een kaart?
Groepje schoolkinderen in uniform
Garage/werkplek met auto's/fabriek waar auto's worden gemaakt
Groen bord met 4 witte poppetjes in het midden en in iedere hoek een pijl die wijst naar de poppetjes
Letters: OSELMEABAFSG
8 letters
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |