SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 17 december 2014 15:19 schreef fotostarter het volgende:
Zijn er nog note 2 gebruikers?
Gebruik hem nu nog steeds vanaf het begin. Batterij nog steeds perfect gaat 2 dagen mee
Blijft een bazentoestelEn hij is lang zo absurd groot niet meer. Ja even groot als altijd, maar de vergelijking met andere telefoons is nu wat minder. Die jaloerse blikken in het begin mis ik zelfs
Of zijn de andere al overgestapt naar een 3 of 4? of andere telefoon natuurlijkIk ben inmiddels alweer een tijdje overgestapt naar een Note 3. Ik vond de Note 2 ook een heerlijk toestel maar de Note 3 is net wat scherper qua scherm. Maar erg veel plezier van de Note 2 gehad.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 17 december 2014 15:19 schreef fotostarter het volgende:
Zijn er nog note 2 gebruikers?
Gebruik hem nu nog steeds vanaf het begin. Batterij nog steeds perfect gaat 2 dagen mee
Blijft een bazentoestelEn hij is lang zo absurd groot niet meer. Ja even groot als altijd, maar de vergelijking met andere telefoons is nu wat minder. Die jaloerse blikken in het begin mis ik zelfs
Of zijn de andere al overgestapt naar een 3 of 4? of andere telefoon natuurlijkBen na de Note II overgestapt naar de OnePlus One. Lekker hetzelfde formaat maar toch flink wat sneller en 'standaard' Android (SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.). Door mijn Notes heeft mijn vader inmiddels wel een Note 3 -- ook echt een toptelefoon, maar Touchwiz vind ik echt zwaar "meh" onderhand. Alleen het pennetje mis ik nog wel eens af en toe
Heb mijn originele Note wel nog, hoewel de glazen screen protector los begint te laten. Misschien kan ik daar eens CM11 op zetten of zo![]()
Is de note 3 een hele vooruitgang? zitten er features op die je miste bij de 2?quote:Op woensdag 17 december 2014 16:39 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik ben inmiddels alweer een tijdje overgestapt naar een Note 3. Ik vond de Note 2 ook een heerlijk toestel maar de Note 3 is net wat scherper qua scherm. Maar erg veel plezier van de Note 2 gehad.
Touchwizz ben ik ook nooit geen voorstander van geweest, maar werkt tot nu toe nog goedquote:Op woensdag 17 december 2014 17:12 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ben na de Note II overgestapt naar de OnePlus One. Lekker hetzelfde formaat maar toch flink wat sneller en 'standaard' Android (). Door mijn Notes heeft mijn vader inmiddels wel een Note 3 -- ook echt een toptelefoon, maar Touchwiz vind ik echt zwaar "meh" onderhand. Alleen het pennetje mis ik nog wel eens af en toe
Heb mijn originele Note wel nog, hoewel de glazen screen protector los begint te laten. Misschien kan ik daar eens CM11 op zetten of zo
Ok, duidelijkquote:Op woensdag 17 december 2014 18:02 schreef J.Appleseed het volgende:
Als je Note II het nog prima doet zie ik absoluut geen reden om over te stappen. De batterijduur was voor mij helemaal top, camera ditto en met 2GB RAM kun je tegenwoordig nog prima vooruit.
De Note 3 krijgt wel nog Android 5.0 binnenkort maar KitKat is absoluut geen slecht OS. Ik vind 't zelfs wat verfijnder nog, je merkt dat de UI in 5.0 nog wat ruwe kantjes heeft (en nadat Samsung er Touchwiz overheen gooit wordt dat nog een tikkeltje erger).
Hij is een stuk sneller wat je met games vooral merkt. Verder viel me naast de scherpte van het scherm vooral de helderheid van het scherm op in positieve zin.quote:Op woensdag 17 december 2014 17:23 schreef fotostarter het volgende:
Is de note 3 een hele vooruitgang? zitten er features op die je miste bij de 2?
Hij is inderdaad wat sneller, en soepeler en oogt wat strakker
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |