ligt het aan mij?quote:Mijn vriendin en ik zijn allebei 28 jaar en hebben al dik 8 jaar een relatie. Vanaf ons 19e jaar.
Nee, dan had hij wel meer gezoend.quote:Op maandag 18 februari 2013 09:22 schreef Scorpie het volgende:
Stel je niet zo aan man, je bent toch geen wijf
Volgens mij is TS homo en daarom jaloers op z'n vriendinquote:Op maandag 18 februari 2013 09:22 schreef Scorpie het volgende:
Stel je niet zo aan man, je bent toch geen wijf
quote:Hiervoor heb ik een korte relatie gehad van enkele maanden en toen ook voor het eerst iets aan seks gedaan enkele keren, maar technisch was ik nog maagd toen ik met mijn huidige vriendin een relatie kreeg.
In mijn ogen wel. Iedereen is jong geweest.quote:- Stel ik mij nu echt enorm aan?
Neem het je vriendin niet kwalijk dat je zelf te bescheiden was. Kan zij niets aan doen .De een feest zich los, de ander is wat minder uitbundig, ieder z'n eigen leven.quote:- Soms denk ik dat zelf te weinig uit mijn stapleven heb gehaald( was altijd veel te bescheiden om op een meisje af te stappen e.d.
Praat er over met haar, en vergeet niet, dit is alles meer dan 8 jaar geleden. Je hebt zelf ook je lolletjes gehad, al was het wat minder dan haar, maar je hebt het ook gehad.quote:- Ik ben bang dat dit nu opeens vanuit het niets tussen mij en mijn vriendin komt in te staan, omdat ik niet met dit gevoel/jaloersheid om kan gaan.
Denk daarna aan het beeld dat je haar al 8 jaar voor jezelf hebt en alle hoeken van eventuele kamers, bedden, banken, auto's... vul maar in, hebt laten zien. Ze is van jou.quote:- Ik haal ook de hele tijd beelden in mijn hoofd hoe ze dan vroeger in de disco stond met zo'n jongen.
Yep. Behoorlijk. Het is niet vreemd om eens na te gaan en even jaloers te worden, maar zet je er over heen. Lang geleden, ieder z'n ding.quote:- Ben ik helemaal lijp geworden?
Wat is er aan veranderd dan? Niet veel imho, ze is nog het zelfde alleen heeft ze wat gefeest voordat ze zich met jou (al 8 jaar ! naar jouw woorden gelukkig heeft gesettled)quote:Ik wil van dit gevoel af en gewoon weer trots zijn op mij zelf dat ik zo'n knappe vriendin heb en met het leven wat we hebben opgebouwd.
Praat TS nou niet van die onzin aanquote:Op maandag 18 februari 2013 09:30 schreef Tja..1986 het volgende:
Is er trouwens niet gewoon sprake van bindingsangst hier?
Wonen jullie al samen? Misschien hint je vriendin regelmatig over trouwen/kinderen?
Zoek je een reden om het stuk te laten lopen?
Na 8 jaar terwijl hij het eigenlijk al wist?quote:Op maandag 18 februari 2013 09:31 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Praat TS nou niet van die onzin aanhij heeft gewoon opgemerkt dat hij niet de enige vunzigaard die met z'n lans in z'n vriendin heeft gezeten is. That's it.
Laat hem het even een plekje geven en verder kruipen op z'n mokkel
Gigantisch. maar gevoel is gevoel, dus je zal er wat mee moeten.quote:- Stel ik mij nu echt enorm aan?
Klopt hij stelt zich aan of er speelt meer na 8 jaar. Bang dat ze aan het vreemgaan is TS vertel?quote:Op maandag 18 februari 2013 09:34 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Na 8 jaar terwijl hij het eigenlijk al wist?
Hij is zich gewoon enorm aan het aanstellen en daar zit iets achter.
quote:Op maandag 18 februari 2013 09:24 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Neuken is neuken, maagd is niet neuken ergo jij was niet meer maagd. Ook niet technisch, of je moet nog nooit een schroevendraaier vast hebben gehad.
Verder, stel je niet zo aan
[..]
In mijn ogen wel. Iedereen is jong geweest.
[..]
Neem het je vriendin niet kwalijk dat je zelf te bescheiden was. Kan zij niets aan doen .De een feest zich los, de ander is wat minder uitbundig, ieder z'n eigen leven.
[..]
Praat er over met haar, en vergeet niet, dit is alles meer dan 8 jaar geleden. Je hebt zelf ook je lolletjes gehad, al was het wat minder dan haar, maar je hebt het ook gehad.
[..]
Denk daarna aan het beeld dat je haar al 8 jaar voor jezelf hebt en alle hoeken van eventuele kamers, bedden, banken, auto's... vul maar in, hebt laten zien. Ze is van jou.
[..]
Yep. Behoorlijk. Het is niet vreemd om eens na te gaan en even jaloers te worden, maar zet je er over heen. Lang geleden, ieder z'n ding.
[..]
Wat is er aan veranderd dan? Niet veel imho, ze is nog het zelfde alleen heeft ze wat gefeest voordat ze zich met jou (al 8 jaar ! naar jouw woorden gelukkig heeft gesettled)
Ergo, stel je niet aan
Als je de OP gelezen had, is het pas sinds kort bekend bij TSquote:Op maandag 18 februari 2013 09:34 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Na 8 jaar terwijl hij het eigenlijk al wist?
Hij is zich gewoon enorm aan het aanstellen en daar zit iets achter.
In de 2de alinea zegt hij dit:quote:Op maandag 18 februari 2013 09:41 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Als je de OP gelezen had, is het pas sinds kort bekend bij TSna zien van partypics en vragen van pasgeleden.
Ik neem aan dat hij daarmee aangeeft dat hij het al wist.quote:Mijn huidige vriendin had toen nog nooit echt een relatie gehad, maar wel enkele keren seks gehad met 2 jongens.
Alleen dat van die 10-15 jongens zoenen wist hij niet. Misschien moet je zelf de OP wat beter lezenquote:Eigenlijk kreeg ik te horen wat ik al ongeveer wist. Zij dus 1 a 2 keer seks gehad met 2 jongens. Ten opzichte van mij misschien net iets meer gedaan maar niet schokkend.
Mja, je hebt gelijk, my badquote:Op maandag 18 februari 2013 09:43 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
In de 2de alinea zegt hij dit:
[..]
Ik neem aan dat hij daarmee aangeeft dat hij het al wist.
Sterker nog, even later zegt hij dit:
[..]
Alleen dat van die 10-15 jongens zoenen wist hij niet. Misschien moet je zelf de OP wat beter lezen
Jawel, dat bestaat wel. Als je nog nooit een schroevendraaier vast hebt gehad of iets dergelijks, ben je technisch maagdquote:Op maandag 18 februari 2013 09:55 schreef Re het volgende:
zeikert
en technisch maagd (hoe kom je er op) bestaat niet dus.. knap van je vriendin dat ze je niet borderlined op je eerste relatie
Good boy. En zoetsappig had je hier niet moeten verwachten, en ook niet nodig. Dit werkt het beste.quote:Op maandag 18 februari 2013 09:58 schreef mrchief het volgende:
Even een opsomming maar. Om nou iedereen weer apart te quoten....
- Geen gevoelens voor ex
- We wonen al 6 jaar samen. Hebben ook samen een huis gekocht 2 jaar geleden.
- Ik zoek geen reden om vreemd te gaan.
Maar ik stel me dus inderdaad gigantisch aan. Haha, de reacties hier zijn wel direct zeg.
Ik heb er wel wat aan gehad. Ik zal het even een plek moeten geven en ik zal d'r vanavond even eens goede beurt geven.
Thx!
Topic kan dicht wat mij betreft.
Olie verversen? Luchtfilter? Distributieriem? Kleppen stellen?quote:Op maandag 18 februari 2013 09:58 schreef mrchief het volgende:
Even een opsomming maar. Om nou iedereen weer apart te quoten....
- Geen gevoelens voor ex
- We wonen al 6 jaar samen. Hebben ook samen een huis gekocht 2 jaar geleden.
- Ik zoek geen reden om vreemd te gaan.
Maar ik stel me dus inderdaad gigantisch aan. Haha, de reacties hier zijn wel direct zeg.
Ik heb er wel wat aan gehad. Ik zal het even een plek moeten geven en ik zal d'r vanavond even eens goede beurt geven.
Thx!
Topic kan dicht wat mij betreft.
Wat ben jij een pussy zeg...quote:Op maandag 18 februari 2013 09:17 schreef mrchief het volgende:
Hi,
Ik heb de laatste paar dagen een vreemd probleem. Mijn vriendin en ik zijn allebei 28 jaar en hebben al dik 8 jaar een relatie. Vanaf ons 19e jaar.
Hiervoor heb ik een korte relatie gehad van enkele maanden en toen ook voor het eerst iets aan seks gedaan enkele keren, maar technisch was ik nog maagd toen ik met mijn huidige vriendin een relatie kreeg.
Mijn huidige vriendin had toen nog nooit echt een relatie gehad, maar wel enkele keren seks gehad met 2 jongens.( niet tegelijk, voor de grappenmakers)
Dit heb altijd al een beetje moeilijk gevonden.
Nou heb ik enige tijd geleden enkele partyfoto's van een bepaalde discotheek gezien, waarin ik en mijn vriendin vroeger kwamen en waar ik haar ook ontmoet heb. Ik heb dus ook uitgaanfoto's van haar gezien in een tijd waarin ik haar nog niet kon.(geen rare foto's, maar gewone gezellige groepsfoto's). Toch door het zien van deze foto's kreeg ik opeens een heel jaloers gevoel over het verleden van mijn vriendin voordat ze met mij ging. Na enkele dagen met dit gevoel te hebben rondgelopen heb ik het aangedurfd om eens wat meer over dat verleden te vragen.
Eigenlijk kreeg ik te horen wat ik al ongeveer wist. Zij dus 1 a 2 keer seks gehad met 2 jongens. Ten opzichte van mij misschien net iets meer gedaan maar niet schokkend. Tenminste het voelde niet schokkend voor mij dat zij al veel meer had gedaan dan mij toen we elkaar ontmoette.
Maar ze vertelde mij ook dat ze tijdens het uitgaan tussen de 10 en 15 jongens heeft gezoend. Toen ze mij dit vertelde schoot er echt een soort van messteek door m'n hart. Ten opzichte van mij ( 3 meisjes gezoend inclusief huidige vriendin) is dit behoorlijk meer. Ik weet dat ik ook wel erg laag zit met het aantal gezoende meisjes. Ik ben ook niet continu aan het vergelijken of zij nu meer heeft gedaan dan mij.......
Wat ik nu vreemd vind, is dat ik nu na dik 8 jaar (geweldige jaren) opeens met een behoorlijk rotgevoel zit. Het lijkt wel een gevoel of ze is vreemd gegaan. Ik weet echt niet hoe ik dit gevoel moet plaatsen.
- Stel ik mij nu echt enorm aan?
- Soms denk ik dat zelf te weinig uit mijn stapleven heb gehaald( was altijd veel te bescheiden om op een meisje af te stappen e.d.
- Ik ben bang dat dit nu opeens vanuit het niets tussen mij en mijn vriendin komt in te staan, omdat ik niet met dit gevoel/jaloersheid om kan gaan.
- Ik haal ook de hele tijd beelden in mijn hoofd hoe ze dan vroeger in de disco stond met zo'n jongen.
- Ben ik helemaal lijp geworden? Ik wil van dit gevoel af en gewoon weer trots zijn op mij zelf dat ik zo'n knappe vriendin heb en met het leven wat we hebben opgebouwd.
Weet niet wat ik voor reacties zoek, maar ik dacht ik het schrijf het eens op zo'n forum.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |