Ik zou er uiteraard foto's van maken en een KLB topic over openen.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 11:11 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
Het is nu moeilijk voor te stellen maar het mooie weer komt er toch echt een keer weer aan.
Wie doet/heeft gedaan/ is van plan om buiten seks te hebben?
En wat ik mij dan afvraag:
*Op welke plekken doe je het?
* Denk je erbij na dat je betrapt kan worden door mensen die er absoluut niet op zitten te wachten?
* Hoe zou jij zelf reageren als je een stel bezig ziet? Hou er rekening mee dat het ook een stel kan zijn á sjonnie en anita met een kort en pittig kapsel die 120 kg wegen.
Het valt mij namelijk op dat er mensen zijn die aangeven absoluut wel eens aan buiten seks te doen ( of seks op vreemde plekken), maar het dan een vervelende gedachte vinden dat er net op het bankje waar hun op zitten onzettend hard geneukt is.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hoe bedoel je dat? Een stelletje refo's dat voorbij loopt die je gelijk in elkaar rossen?quote:Op vrijdag 15 februari 2013 11:11 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
....
* Denk je erbij na dat je betrapt kan worden door mensen die er absoluut niet op zitten te wachten?
....
Nou er zijn zat mensen die bijvoorbeeld de hond uit laten en dan een stel bezig zien in een bos.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 11:57 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat? Een stelletje refo's dat voorbij loopt die je gelijk in elkaar rossen?
en dit dusquote:Op vrijdag 15 februari 2013 11:41 schreef sinepedraap het volgende:
Wel een geil idee, dat je elk moment betrapt kan worden![]()
Maar ja voor het zelfde geld lopen er net kleine kinderen langs, dat is ook weer zo iets..
Ik zag een keer buiten twee dikke homoseksuele mannen vrijen en het was wel verontrustend.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 12:00 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
Nou er zijn zat mensen die bijvoorbeeld de hond uit laten en dan een stel bezig zien in een bos.
Zij zitten er niet altijd op te wachten.
Zou jij wel altijd een batsend stelletje tegen willen komen? zullen toch ook momenten zijn dat jij denkt.. meh..moet dat nou?!
ik heb geen idee maar lijkt me een verzinselquote:Op vrijdag 15 februari 2013 14:20 schreef GekkeGerrit489 het volgende:
Het schijnt dat het vondelpark in Amsterdam de enige plek is waar je legaal buiten seks mag hebben. Of is dat maar een verzinsel?
porno kijken telt niet hequote:[b]Op vrijdag 15 februari 2013 19:47 schreef m1st1g het volgende:[/b
* Hoe zou jij zelf reageren als je een stel bezig ziet?
geen problemen mee, zie het bijna wekelijks.
porno zie ik dagelijks.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 19:57 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
porno kijken telt niet he
op een hoogtepunt naar een hoogtepunt brengenquote:Op vrijdag 15 februari 2013 20:05 schreef Seven. het volgende:
Ik heb mijn vriend vorig jaar gepijpt op een bergtop. Leuke ervaring
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |