quote:
ondertussen is die vent er dus uitgetrapt en is er een nieuwe eigenaar, die vrouw werkt er nog wel, maar alsnogquote:Deze morgen bericht De Telegraaf dat bestuurslid Erwin de K. van het Quality of Life Gala, 600 duizend euro heeft ontvreemd uit de kas van dit kinder kankerfonds. Hij gebruikte het geld om zijn eigen schulden af te lossen, zo meldt de krant en om te investeren in het bedrijf van zijn vrouw Bianca de Kruiff, die in 2011 de licentie kreeg om in de Benelux Inglot Cosmetics winkels te open.
die vrouw is toch net zo schuldig manquote:Op donderdag 14 februari 2013 19:18 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
[..]
ondertussen is die vent er dus uitgetrapt en is er een nieuwe eigenaar, die vrouw werkt er nog wel, maar alsnog
Yeah, ik geloof er echt geen pleur van dat die vrouw van niets wistquote:Op donderdag 14 februari 2013 19:24 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
die vrouw is toch net zo schuldig man
Een creme die je rimpels weg haalt? Bestaat niet.quote:Op donderdag 14 februari 2013 19:11 schreef Meloewa het volgende:
Ik weet niet of hier mag, maar heb een vraagje..... heb ineens best veel lijntjes onder mijn ogen waarschijnlijk soort van rimpeltjes/droogte lijntjes... alleen ze lijken niet weg te gaan ook al gebruik ik soms de douglas oogcreme. weet Iemand een goede creme die het wel verhelpt?
LOLquote:
Je kan MAC prep & prime line filler proberen. Alleen gebruik je dit in combinatie met make-up.quote:Op donderdag 14 februari 2013 19:11 schreef Meloewa het volgende:
Ik weet niet of hier mag, maar heb een vraagje..... heb ineens best veel lijntjes onder mijn ogen waarschijnlijk soort van rimpeltjes/droogte lijntjes... alleen ze lijken niet weg te gaan ook al gebruik ik soms de douglas oogcreme. weet Iemand een goede creme die het wel verhelpt?
+ dat is camoufleren, als je ze weg wil hebben moet je aan de botoxquote:Op donderdag 14 februari 2013 20:01 schreef Mylene het volgende:
[..]
Je kan MAC prep & prime line filler proberen. Alleen gebruik je dit in combinatie met make-up.
of fillersquote:Op donderdag 14 februari 2013 20:02 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
+ dat is camoufleren, als je ze weg wil hebben moet je aan de botox
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
ik ook!quote:Op donderdag 14 februari 2013 20:05 schreef BBQ-kip het volgende:
Maar goed, ik werd laatst 45 geschat terwijl ik 30 ben dusssss.......
we have so much in commonquote:
Was 1 malloot bij mij (en bij SQ ook weet ik toevalligquote:Op donderdag 14 februari 2013 22:40 schreef Cheerful het volgende:
Voortaan inderdaad nog maar iets erbij bestellen, ja. Voor nu is het in elk geval opgelost![]()
Ik heb juist het omgekeerde, ik ben 24 en word nooit ouder geschat dan 17
Dat zou er bij mij ook wel mee te maken kunnen hebben, mijn huid is ook vrij onrustig. De laatste dagen gaat het weer wat beter, maar het wisselt nogal onder invloed van allerlei dingen (huidverzorging, stress, hormonen, slaaptekort, suiker, vitaminen...). Ik denk dat ik gewoon een heel gevoelige huid heb.quote:Op donderdag 14 februari 2013 23:52 schreef Hitomi het volgende:
Bij mij ligt de leeftijd waarop ik word geschat op de conditie van m'n huid. Vorige paar jaar - geen probleem. Iedereen schatte me mijn leeftijd of iets ouder (22).
Sinds ik geloof driekwart jaar heb ik (waarschijnlijk door stress) weer last van puistjes
(vlieg op, ondingen! ga een puber lastig vallen!)....
Tegenwoordig kom ik dus de supermarkt niet eens meer uit met een fles wijn zonder m'n ID te showen, tenzij ik een dikke laag foundation en concealer heb opgesmeerd.
Ach, ik weet het (schijnbaar) tenminste te verbergen wanneer het nodig is. Vond het allang knap dat ik een studente visagie om de tuin heb weten te leiden met kerst.Ze kwam er pas achter dat ik een probleemhuid had nadat we samen in de badkamer onze gezichten stonden te poetsen.
Dat vond ik een goed compliment voor een newbie-make-upper.
Mooiquote:Op vrijdag 15 februari 2013 10:57 schreef Stormqueen het volgende:
De swatches die ik van dit palette zag vond ik veelbelovend:
http://www.muastore.co.uk/index.php/undress-me-too-palette
[ afbeelding ]
Een dupe van UD Naked2 voor 4 pond...
Ik heb naked2 zelf al, dus ik koop dit niet, maar wellicht iets voor de mensen hier?
Hier ook, en volgens mij was dat zelfs de manager van de shopquote:Op vrijdag 15 februari 2013 11:41 schreef Mylene het volgende:
Ik had Sephora gemaild of er plannen zijn voor een gewoon filiaal, dus geen shop-in-shop, maar die hebben ze momenteel niet.
De Sephora in Parijs is echt super. Zo'n mooi rode loper, geurtjes rechts, potpourri die je samen kon stellen in verschillen soorten mandjes en verder naar achter heel veel soorten (on)bekende soorten make-up.
Ik vroeg hier bij Sephora Utrecht een keer of ze ook merken als NARS, Laura Mercier, en Bobbi Brown zouden gaan verkopen. Toen keek ze me toch raar aan en antwoordde ze dat ze er echt nog nooit van gehoord had. Ik heb een paar keer van dat personeel gehad. Die het meer interessant vonden om daar te werken dan er voor de klant te zijn.
Sephora Nederland is wel leuk voor af en toe ding, maar om nou te spreken dat het echt tof is, nee. Ik vind bijvoorbeeld de huismerk oogschaduw niet echt goed.
de verpakkingquote:Op vrijdag 15 februari 2013 17:37 schreef clumsy_clown het volgende:
Na veel twijfelen toch maar de UD Naked 2 gekocht. Ze worden hier zo de hemel in geprezen dat ik ze wel moet proberen. Stond wel erg lang te twijfelen tussen de gewone Naked en 2. Zitten daar nog essentiële verschillen tussen, behalve kleur?
ik vind de sephora nog wel meevallen als je het vergelijkt met ICI paris of douglasquote:Op vrijdag 15 februari 2013 12:45 schreef megamandy het volgende:
[..]
Hier ook, en volgens mij was dat zelfs de manager van de shop![]()
Hadden ze dus net UD binnen dus ik stond daar bij te kijken, zegt ze "Ja mooi merk he! En nu hebben we dit en dan gaan de mensen alweer naar een anders merk vragen. Nars (?) Of zoiets?"
Naked 2 heeft een stevigere verpakking (metaal-achtig waar Naked 1 karton-achtig is) en 2 heeft ook wat koelere tinten dan 1.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 17:37 schreef clumsy_clown het volgende:
Na veel twijfelen toch maar de UD Naked 2 gekocht. Ze worden hier zo de hemel in geprezen dat ik ze wel moet proberen. Stond wel erg lang te twijfelen tussen de gewone Naked en 2. Zitten daar nog essentiële verschillen tussen, behalve kleur?
quote:Op vrijdag 15 februari 2013 17:43 schreef electronique het volgende:
[..]
ik vind de sephora nog wel meevallen als je het vergelijkt met ICI paris of douglasbij ICI paris vroeg ik ooit of ik een blush mocht proberen en toen het meisje het aan ging brengen wist ze niet eens welke kwast ze het best kon gebruiken:')
ik heb overigens vorige week een lipstick van de lentecollectie van chanel gekocht. beetje een paarsige, donkerdere kleur. echt prachtig
Dat ze niet eens wist welke kwast te gebruikenquote:Op vrijdag 15 februari 2013 21:07 schreef electronique het volgende:
[..]
bedoel Je dit nu positief of negatief?
ik heb dat oogpotlood in bruin gekocht, en vervolgens issie uit mijn tasje gevallen toen ik naar mijn auto liepquote:Op vrijdag 15 februari 2013 20:43 schreef Cheerful het volgende:
Vandaag de Rimmel Apocalyps in de nude-kleur en een nieuw Essence oogpotlood in zwart gekocht. Essence 'beautyblenders' waren op
Was dat ook dat 'Stays no matter what' potlood? Want ze hebben er meerdere.quote:Op vrijdag 15 februari 2013 22:20 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
ik heb dat oogpotlood in bruin gekocht, en vervolgens issie uit mijn tasje gevallen toen ik naar mijn auto liep
wel de bb-cream gekocht van Essence en zo'n nieuwe duo-oogschaduw, in de kleur chocolate-nog-iets
morgen eens uitproberen. Toffe van die bruine duo-oogschaduw vind ik dat er een koele kleur bruin in zit, vaak zijn het warme tinten, maar koele staan mij beter.
quote:Op zaterdag 16 februari 2013 09:24 schreef Cheerful het volgende:
[..]
Was dat ook dat 'Stays no matter what' potlood? Want ze hebben er meerdere.
Dan heb je vast ook Naked 2? Daar zitten ook een paar koele bruintinten in.
Ik heb ook staan twijfelen bij die duo's van Essence (die met zo'n mooi patroontje, toch?) maar aangezien ik net Glinda had besteld, maar niet gedaan
Haha, ik had de laatste pagina's van het vorige topic niet meer doorgelezen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |