Die die van de lijn werd weggehaald was echt bijna niet te doen. Mini kansje echt. Die tegen de lat was ook een vrij onmogelijke hoek als de keeper er iets van kan.quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:44 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Hij verneukte de mooiste kansen
Hahaquote:Op woensdag 13 februari 2013 22:43 schreef MolFan het volgende:
CR7 moet die beker gewoon shippen rot op met man utd met hun Rafael en Giggs
Die was trouwens niet origineel.quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:45 schreef StraatSoldaat het volgende:
Meest wtf uitdrukking van de avond: "Die bal was zwanger met effect"
quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:45 schreef StraatSoldaat het volgende:
Meest wtf uitdrukking van de avond: "Die bal was zwanger met effect"
Hij heeft helemaal niet zoveel kansen gehad. Van de kansen die hij had heeft ie er één slecht geraaktquote:Op woensdag 13 februari 2013 22:44 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Hij verneukte de mooiste kansen
Goh hij kon hem op zijn minst wel vol rakenquote:Op woensdag 13 februari 2013 22:45 schreef Thas het volgende:
[..]
Die die van de lijn werd weggehaald was echt bijna niet te doen. Mini kansje echt. Die tegen de lat was ook een vrij onmogelijke hoek als de keeper er iets van kan.
echt goed.quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:46 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
nee tering slecht, heb je wel gekeken??
ikkequote:
Ik ben gek van dieren dus laat die laatste k maar zitten.quote:
quote:Op woensdag 13 februari 2013 22:46 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
nee tering slecht, heb je wel gekeken??
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |