was ook bijna kale auto en ze kwamen hem halen, rest heb ik nog liggen of in een andere auto zittenquote:Op maandag 11 februari 2013 23:54 schreef -niemand- het volgende:
[..]
seat ibiza. Interieur eruit motorblok eruit en een vastgelopen blok achterin. Zat niks bruikbaars meer aan.
Was wel van een stagebedrijf.
(of het was voor 3 hokken tegelijk maar ik meen van niet)
20 euro is wel erg karig.
Adds zijn advertenties, komt van het Engelse woord 'advertisement',quote:Op maandag 11 februari 2013 21:20 schreef Daffodil31LE het volgende:
Wat zijn adds eigenlijk? Toevoegingen?
En waar staat die dubbele d dan? Het zijn Ads. Net zoals je een AdBlocker hebt.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 00:14 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
[..]
Adds zijn advertenties, komt van het Engelse woord 'advertisement',
Dat is dus helemaal niet waar he.quote:Op maandag 11 februari 2013 16:45 schreef Gummiebeer het volgende:
[..]
Tis een Cuore, die rotten behoorlijk
Daar heb je wel een punt. Toch maar even bellen naar de dealer.quote:Op dinsdag 12 februari 2013 07:20 schreef RaymondK het volgende:
[..]
Dat is dus helemaal niet waar he.
Daihatsu's roesten juist helemaal niet zo gauw. Als Cuore's gaan roesten dan idd. kokerbalken vaak idd.
Maar goed. Het zou best eens kunnen dat ze dat blokje nog willen hebben bij de dealer. Je kan ze op z'n minst ff bellen.
Ik ken een Daihatsu dealer hier in het westen die heeft zo 6 van die blokjes op de plank liggen waaronder een met 210000km op de teller. Klaar om in te bouwen voor als moeders weer eens een maand met het olielampje aan is blijven rijden
Rest In Piecesquote:Op dinsdag 12 februari 2013 14:04 schreef Gummiebeer het volgende:
Hoogste bod ¤110
Ophalen en terplekke vrijwaring. Bye bye Cuore, het waren 2 leuke jaren.
Kan zomaar, ik denk dat de geboden prijs meer beinvloed wordt door de bruikbaarheid van de onderdelen en de vraag daarnaar.. de ene auto is couranter als de andere natuurlijkquote:Op dinsdag 12 februari 2013 14:38 schreef Deskjet het volgende:
Heb wel eens gehoord dat ze voor iedere auto die ze slopen een vergoeding van pak en beet ¤150 krijgen uit de pot van ARN(?). Dit om een auto op een correcte wijze te slopen. Zou dat de reden zijn waarom ze altijd wel iets bieden op je wrak?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |