abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_122630963
Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:

http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

Voel je vrij om daar je eigen gegevens aan te passen
Venus in pocketformaat
© loveli
  vrijdag 8 februari 2013 @ 10:59:06 #2
195169 Enfermera
I'm k-kinda busy.
pi_122631244
Achgos arme Faye :* heeft ze vandaag een betere dag Marjolijntje? Zwaar is dat he..

Oh Kyara wat een goed nieuws O+

PE wat fijn!! Geen idee wat de cijfers betekenen maar goed nieuws dus? :D *G*

KJ wat een vrolijkerd!! :D O+

Zoë spannend weer werken :*

Jammer net de foto's van Cathmar gemist ;(

Ohh Coco wat een lieve foto O+

Tico :D Herkenbaar!! Hier slaapt ze ook beter als de stofzuiger aan staat overdag :') Of in ieder geval, als er herrie is. Laatst wilde ze ook niet slapen overdag in dr bedje. Ik dr deur open en de wasmachine stond aan (staat op zolder), ze was zo weg :')

Hier weer een raar nachtje, maar ze is vandaag ook weer echt niet lekker. Als ik enthousiast doe als ze iets vastpakt moet ze keihard huilen :') (vanochtend) whaha. Dus nu lekker ff in dr autostoeltje tukken, boven wilde ook echt niet..
Straks als ze dr voeding heeft gehad lekker ff de stad in met z'n 3en :)
I never look back, darling. It distracts from the now.
  vrijdag 8 februari 2013 @ 11:01:29 #3
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_122631314
Mogguh!

Mijn kids vonden hetgeluid van de stofzuiger ook heerlijk, of van de föhn....Jordy valt nu nog om als ik de föhn aanzet :P

Maar wat ik wou zeggen...ik heb van de week bij de action cd's gekocht van VOF de Kunst. 0,99 per stuk, zijn er 6 van


Cristel vind ze helemaal geweldig :)
pi_122631509
Wat doe je als je baby een echte buikslaper blijkt te zijn? Ze slaapt meteen als ze op haar buik op mijn buik ligt. Vervolgens leg ik haar op haar rug: wakker en gaat niet slapen wat ik ook probeer. Laat ik haar op haar buik tukt ze zo twee uur verder. Blijf er nu als een soort havik naast zitten. Volgens mij was dat met de oudste ook zo, maar toen moest je baby's nog op hun zij laten slapen en dat pikte hij ook wel. (Klink nu net als mijn moeder hè: 'vroeger... Lag je los op de achterbank')
Op haar rug gaat ze echt nie slape nie. :(
ti amo più di ieri ma meno di domani
pi_122631616
Estrys wij hadden dat ook met Lisa. Boven lieten wij haar inslapen op haar buik en draaide haar dan voorzihtig op haar zij met eenr olletje tegen het doorrollen. Beneden legde wij haar gewoon op haar buik neer ze begraafde haar gezichtje ook niet in het matrasje ofzo dus wij durfde dat persoonlijk zelf wel aan. Kijk naar je eigen gevoel en als jij denkt dat je kindje op haar buik kan slapen dan kan je dat gerust doen
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_122631626
coco die foto O+
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_122631650
Mijne sliep om die reden dus op haar buik.
Op de rug sliep ze niet. Op de zij sliep ze 5 a 10 minuten en op de buik sliep ze een half uur per keer ongeveer. Eieren voor je geld enzo, afwegen van twee kwaden want helemaal niet slapen zoals mijnes deed is ook echt niet goed voor een kind. Was overigens wel in samenspraak met de kinderarts en pas daarna durfde ik het voor mezelf ook een beetje los te laten want ik vond t in t begin ook eng.
:)
  vrijdag 8 februari 2013 @ 11:16:45 #8
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_122631767
Cathmar en Coco O+. Wat een lieve foto's!

Coco, hoe is het nu met je?

Twinkle, leuk, zwemmen! Ik wil ook graag een x zwemmen met E. maar we zijn al sinds half december af en aan verkouden :'). Binnenkort, als mijn man een dagje vrij is, maar eens gaan. Ben benieuwd!

Estrys, slaapt ze ook niet op haar zij dan, net als haar broer?

Oh, wij hebben ook zeker de eerste 3 weken denk ik 's nachts de wekker gezet. Het was niet nodig want ze werd zelf wakker en ze was al met een week boven haar geboortegewicht (van 3530 naar 3300 op dag 3 naar 3600 op dag 7 :Y)). Maar toch. Ik had ook gewoon het gevoel dat ze het echt wel nodig had. Ook voor de bv was het goed uiteraard.

Ze ligt nu heel lief in de box 'ta-ta-ta' te roepen O+ en af en toe tussen de spijlen door naar mij te lachen :D.
pi_122631789
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:13 schreef mignonne het volgende:
Mijne sliep om die reden dus op haar buik.
Op de rug sliep ze niet. Op de zij sliep ze 5 a 10 minuten en op de buik sliep ze een half uur per keer ongeveer. Eieren voor je geld enzo, afwegen van twee kwaden want helemaal niet slapen zoals mijnes deed is ook echt niet goed voor een kind. Was overigens wel in samenspraak met de kinderarts en pas daarna durfde ik het voor mezelf ook een beetje los te laten want ik vond t in t begin ook eng.
Ja dat dus. Herkenning! Gelukkig :)

Op haar zij pikt ze snachts ook maar kort. Overdag durf ik het wel aan op haar buik.
ti amo più di ieri ma meno di domani
pi_122631823
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:17 schreef Estrys het volgende:
Ja dat dus. Herkenning! Gelukkig :)
Wij hadden het ook. :).
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_122631824
Phaidra, wat fijn dat het slapen zo goed ging! Hopelijk nu dus een methode gevonden die werkt :Y
En M. is inderdaad ontzettend lief, dat valt nu weer even extra goed op O+

Saartje slaapt overdag ook op haar buik. Wij hebben we een babyfoon met camera, dus dan kunnen we checken of ze haar hoofdje niet in het matras heeft begraven. Bovendien heeft ze al vanaf haar geboorte een ontzettend sterk nekje (ze tilde haar hoofde al op toen ze net een paar uur oud was), dus daarom waren we ook niet echt bang dat dat mis zou gaan. Maar 's nachts laten we haar overigens op haar rugje liggen, gelukkig vindt ze dat dan ook prima. Het is inderdaad ook een beetje op je eigen gevoel afgaan.

PE, leuke cd's :D

Skoap, ja he? Ik smelt iedere morgen weer als ik ze zo samen in bed zie liggen *;
pi_122631981
Als ze wakker wordt probeert ze op het matras een tepel te vinden geloof ik :D en dat gaat gepaard met heel veel frustrerende geluiden. Dus ik denk dat ik haar wel hoor. Ze ligt vlak naast me.

Ik volg bijna in alles mijn gevoel, maar hierin vind ik dat toch erg lastig.
ti amo più di ieri ma meno di domani
pi_122632106
Zolang ze op je eigen slaapkamer ligt, jij geen medicijnen gebruikt die je slaperig maken, de kamer goed geventileerd wordt, je niet rookt of tijdens je zwangerschap gerookt hebt. Dat was wat de kinderarts tegen mij zei.

Je kunt eventueel nog proberen of ze inbakeren fijn vindt op haar rug, maar ik ben daar persoonlijk niet heel erg een fan van.
:)
pi_122632215
Phff even voor de duidelijkheid Liné krijgt om de 3 uur voeding, ook 's nachts. We vallen 1 keer perongeluk in slaap en dan zulke reacties. Leuk zeg. Alsof we het zelf leuk vinden!!
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_122632349
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:30 schreef MeNicole2 het volgende:
Phff even voor de duidelijkheid Liné krijgt om de 3 uur voeding, ook 's nachts. We vallen 1 keer perongeluk in slaap en dan zulke reacties. Leuk zeg. Alsof we het zelf leuk vinden!!
Ohja ga de beledigdheid uithangen :')

"we vallen 1 keer per ongeluk in slaap" je doet daar onwijs luchtig over maar besef je niet hoe ontzettend gevaarlijk dat had kunnen zijn?

Jouw verhalen klinken altijd heel eh, bijzonder. Ik hoop dat je ergens iets overdreven, aangedikt of weggelaten hebt want als het is zoals je alles tot nu toe verteld gaat er iets echt niet goed en zou k aan de bel trekken.

De meeste kinderen met haar gewichtsverlies liggen in t ziekenhuis aan een sonde, dat is niet voor niks. Maar doe er vooral luchtig over en voel je beledigd omdat mensen zich zorgen maken over je kind.
:)
pi_122632535
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:30 schreef MeNicole2 het volgende:
Phff even voor de duidelijkheid Liné krijgt om de 3 uur voeding, ook 's nachts. We vallen 1 keer perongeluk in slaap en dan zulke reacties. Leuk zeg. Alsof we het zelf leuk vinden!!
Omdat mensen vaak het negatieve onthouden, helaas. Ik ken de situatie niet, dus ik ga hier niet met een vinger zitten wijzen :) :*
pi_122632647
Cathmar wat lekker dat je een half jaar verlof hebt.

Coco wat een lieve foto. O+

Herkenbaar Estrys. Die van mij is ook niet een rugslaper. Haha. Maar ik durf haar niet op haar buik of zij te leggen.

Twinkle veel plezier met het zwemmen.
  Moderator vrijdag 8 februari 2013 @ 11:44:15 #18
5428 crew  miss_sly
pi_122632652
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:30 schreef MeNicole2 het volgende:
Phff even voor de duidelijkheid Liné krijgt om de 3 uur voeding, ook 's nachts. We vallen 1 keer perongeluk in slaap en dan zulke reacties. Leuk zeg. Alsof we het zelf leuk vinden!!
Je zal het niet leuk vinden, hoop ik, maar wellicht ben je niet echt goed geinformeerd en zou je daar eens even wat tijd in kunnen stoppen.

Als het zo niet goed gaat met je heel jonge baby, kun je bepaalde risico's niet lopen. Ook niet per ongeluk.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_122632681
Hier zijn jullie *O*
Even bijlezen
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_122632713
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:16 schreef Tante_Soesa het volgende:
Coco, hoe is het nu met je?
Op zich wel aardig :Y Het is nog wel vol te houden hier, en M. zorgt goed voor Saartje. Kan haar ook iedere dag zien nu ik op een eenpersoonskamertje lig, en M. stuurt me dus geregeld fotootjes door O+ Het langere verhaal even in de spoiler gegooid :)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_122632733
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:16 schreef Tante_Soesa het volgende:
Ze ligt nu heel lief in de box 'ta-ta-ta' te roepen O+ en af en toe tussen de spijlen door naar mij te lachen :D.
Lachende kindjes O+ O+ En dat roepen! Ik vind het al geweldig als Saartje tegen me aan zit te kletsen laat staan naar me roepen :D *;
pi_122632785
jammer, net de foto van cathmar gemist.
pi_122632790
Bram slaapt op z'n buik als hij beneden is en ik ook beneden ben. Ik ben te panisch, ik ga ook niet de was ophangen ofzo.

In de nacht ligt hij op z'n zij of rug. Hij heeft een voorkeurshouding, dus ik leg m vaak weg in z'n niet voorkeurskant.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_122632842
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:34 schreef mignonne het volgende:

[..]

Ohja ga de beledigdheid uithangen :')

"we vallen 1 keer per ongeluk in slaap" je doet daar onwijs luchtig over maar besef je niet hoe ontzettend gevaarlijk dat had kunnen zijn?

Jouw verhalen klinken altijd heel eh, bijzonder. Ik hoop dat je ergens iets overdreven, aangedikt of weggelaten hebt want als het is zoals je alles tot nu toe verteld gaat er iets echt niet goed en zou k aan de bel trekken.

De meeste kinderen met haar gewichtsverlies liggen in t ziekenhuis aan een sonde, dat is niet voor niks. Maar doe er vooral luchtig over en voel je beledigd omdat mensen zich zorgen maken over je kind.
Leyla wilden ze al opnemen met sonde omdat ze niet goed aankwam. Die was toen 2 maanden oud en ze kwam nog aan.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_122632950
quote:
17s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:48 schreef Kyara het volgende:
jammer, net de foto van cathmar gemist.
:*

[ Bericht 14% gewijzigd door Cathmar op 08-02-2013 14:32:44 ]
Met een meidenkwartet
pi_122633017
Ooh wat een leukerds Cathmar O+ O+

:* voor de reflux
pi_122633047
Drukke gezelligheid!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_122633130
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:01 schreef PureEvil het volgende:
Mogguh!

Mijn kids vonden hetgeluid van de stofzuiger ook heerlijk, of van de föhn....Jordy valt nu nog om als ik de föhn aanzet :P

Maar wat ik wou zeggen...ik heb van de week bij de action cd's gekocht van VOF de Kunst. 0,99 per stuk, zijn er 6 van
[ afbeelding ]

Cristel vind ze helemaal geweldig :)
Goeie tip! Ik moet alleen ergens een action zoeken...
  vrijdag 8 februari 2013 @ 12:00:36 #29
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_122633132
O+ Cathmar! Wat een mooie kinders O+
pi_122633191
Ik was even de was in de machine doen, (met gespitste oren en alle binnendeuren open en babyfoon aan) ik kom terug en mevrouw ligt nog steeds op haar buik (ja duh) maar nu met haar hoofd naar de andere kant. :o

Op haar zij leggen durf ik wel. Bij Seb moest dat namelijk. Na iedere voeding op een andere zij. Maar ja das wat einmal.

Nu moet ik Miepje wakker gaan maken want we moeten Piet Piraat met zijn toverstaf van school gaan halen :P
ti amo più di ieri ma meno di domani
  vrijdag 8 februari 2013 @ 12:05:51 #31
195169 Enfermera
I'm k-kinda busy.
pi_122633286
Ohhh Cathmar Thx!!! Hoe cute!! O+ O+

He coco wat naar dat de ab niet aanslaat... Drain is kut -O- beterschap :*
I never look back, darling. It distracts from the now.
  vrijdag 8 februari 2013 @ 12:05:56 #32
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_122633288
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:46 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Op zich wel aardig :Y Het is nog wel vol te houden hier, en M. zorgt goed voor Saartje. Kan haar ook iedere dag zien nu ik op een eenpersoonskamertje lig, en M. stuurt me dus geregeld fotootjes door O+ Het langere verhaal even in de spoiler gegooid :)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fijn dat je iig Saar kunt zien en dat je een eenpersoonskamer hebt! Verder kan ik je alleen maar heel veel sterkte wensen :*, klinkt allemaal best heftig vind ik.

quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:47 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Lachende kindjes O+ O+ En dat roepen! Ik vind het al geweldig als Saartje tegen me aan zit te kletsen laat staan naar me roepen :D *;
Nou, ik weet niet wie of wat ze roept hoor ;) :+. Ze is nu wel echt ook 'bewust' terug aan het kletsen, echt geweldig. Oh, nog zoiets tofs, als we haar ophalen van het KDV herkent ze ons nu ook echt. Meteen lachen, kijken en stoppen waar ze mee bezig was als ze ons hoort en/of ziet O+. ohh, ik ben zoo verliefd op mijn meisje!
  vrijdag 8 februari 2013 @ 12:20:50 #33
383641 Books1
Follow your dreams...
pi_122633720
Beetje erger spuit elf reactie maar ik kwam nog even Kyara en fam feliciteren met twee mooie meisjes.

Eens met mignonne.

Tegelijkertijd lijkt het me dat de kleine van Nicole toch twee voedingen heeft gemist of ligt dat nu aan mij? Onze kleine moest 's nachts om de drie uur en als ze dan om acht uur sliep en moeders werd om vier uur wakker dan heeft die van elf en twee uur toch gemist. Wij hebben zeker een maand de wekker moeten zetten in de nacht. Stille verhongeraar was ze.
If you can dream it, you can do it...
pi_122635826
Cathmar : Wat lief !!! *;
Coco: beterschap !
Kyara: Fijn, je dames in het wiegje. Sterkte met de drukke tijden.
Verder alles vergeten :@ :@

Las over vitamines, babys die niet aankomen, beter slapen met potje................. rollen/ klimmen/lopen/zitten.................... *; Heerlijk.

En weer prachtige foto's !

Mijn meisje werd vannacht om het uur wakker. Huilen ( doet ze nooit) en weer doorslapen. Leek wel pijn :? :? Nu is alles weer normaal. Vreemd toch ? En vermoeiend. Maar ze lag naast me gelukkig ! Net lekker pap, peer en sinaasappel uit het vuistje. ^O^
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_122637157
Vannacht weer doorgeslapen *O* hij had ook gisteravond 250 cc :o op... Was echt nog boos na 200, dus we dachten 50 bij kijken we wel hoeveel ie op krijgt... alles dus. Dus misschien had hij vorige nacht gewoon echt honger...
pi_122637502
Kz ooit weet je het gewoon niet waarom ze wakker worden. Maar fijn dat het nu weer goed lijkt te gaan.

Coco he wat ontzettend klote deze situatie. Gelukkig idd je eenpersoonskamertje zodat je je meisje nog kan zien tenminste. Heel veel beterschap! Haha en zo liggen wij 's morgens oik altijd met zijn drietjes nog even te dutten na de eerste voeding.

Soesa hoe lief die herkenning!

Tico stofzuiger herkenbaar verhaal :D

Zwemmen is het helemaal. Kind zo blij als ik weet niet wat. Omdat het zo rustig was hebben we zelfs even prive babyzwemles gehad. Toch weer wat dingen van meegepikt. Maar je merkt wel dat het energie vreet. We zijn pas grgaan nadat ze haar slaapje uit had. Toen een kwartiertje zwemmen en toen was ze kapot. Fles gegeven daar (super babyproof daar!) En daarna gauw naar huis. Ze ligt alweer vanaf half twaalf te slapen. Dus ik ben vast aan de grote voorjaarsschoonmaak begonnen. Weekend weer kraamvisite. Overigens.. ze slaapt biijna altijd van half twaalf tot half drie :). Wel fijn.. als je zelf dan een baggernacht hebt gehad kan je zelf ook even plat. Mijn klein waterratje :)

Verder alles bijgelezen en ik wilde op nog veel meer mensen reageren.. maar ben de helft dus weer vergeten haha. Die vergeetachtigheid gaat nooit meer over toch zeggen ze?

Overigens buikligging.. oateopaat vertelde ons dat babies tot een maand of drie het schijnbaar niet prettig vinden als ze iets in hun. gezicht hebben zoals bv een matras. En dat ze uit reflex dan naar links of rechts draaien. Na een maand of drie verdwijnt dat langzaam en dan moet je idd extra oppassen met buikligging. Overigens kan ik mij voorstellen dat je zelf super waakzaam bent.. ik zou me er ook niet echt lekker bij voelen denk ik. En. overdag ben je zelf nog in staat om te kijken.. 's nachts is een heel ander verhaal idd.
Lastige dingen blijven dat idd Estrys.
  vrijdag 8 februari 2013 @ 14:09:09 #37
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_122637596
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 11:30 schreef MeNicole2 het volgende:
Phff even voor de duidelijkheid Liné krijgt om de 3 uur voeding, ook 's nachts. We vallen 1 keer perongeluk in slaap en dan zulke reacties. Leuk zeg. Alsof we het zelf leuk vinden!!
Lolwat? :') Want pas als het vaker gebeurt is het dom? Ik wil echt niet lullig doen, maar Stef heeft ook één keer in zo'n comaslaap gelegen en dat was echt, écht heel naar (de eerste nacht dat hij thuis was, we hadden geen idee dat het niet goed ging). Ik hoop echt dat het snel beter zal gaan met je meisje, maar wat mij betreft wordt er gewoon bezorgdheid geuit over je meisje..
3!
  vrijdag 8 februari 2013 @ 14:09:50 #38
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_122637623
En Cathmar O+ O+ Die rechterfoto! O+
3!
pi_122637637
Books ze heeft 1 voeding gemist, die van 23:00 uur.
De ka wilde der niet opnemen omdat ze alle flessen goed leeg drinkt en niet spuugt. Dan had opname geen zin volgens haar omdat ze daar in eerste instantie niks anders zouden doen dan we al deden.
En ik snap best dat jullie bezorgd zijn maar dat zijn we zelf ook. Elke fles zijn we bang dat ze hem niet leeg drinkt of dat ze gaat spugen. Elke voeding is zo niet leuk om te doen.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_122637768
Trek dan aan de bel zou ik zeggen! Zeker als je je zorgen maakt zou ik echt actie ondernemen. En elke 2 uur voeding aanbieden! Ook 's nachts!
pi_122637857
Twinkle wat fijn!

Tante soesa
Lieff!

Kleinzusje
Oh sneu :( misschien krampjes? Ik dacht dat sinaasappel nog niet mocht ivm laxerende werking (kan heftig zijn voor de darmpjes misschien? Ik roep maar wat)
Altijd sneu als ze ergens last van hebben

Fijn Zola!

Werk ging goed & S heeft lekker gespeeld, had me niet gemist. Voor mij erg fijn om te weten dat ik met een gerust hart naar het werk kan.
Ze viel trouwens zittend in slaap, zag ik op de webcam
Heb haar neergelegd vond het er zo oncomfortabel uitzien.. :@ ze sliep gelukkig verder
pi_122637900
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 14:13 schreef mrien het volgende:
Trek dan aan de bel zou ik zeggen! Zeker als je je zorgen maakt zou ik echt actie ondernemen. En elke 2 uur voeding aanbieden! Ook 's nachts!
Nee elke 2 uur krijgt ze niet weg. Ook niet als we per fles minder aanbieden zeg maar. Dan spuugt ze alles uit. Ze word goed in de gaten gehouden hoor. Ze word om de dag 2 keer per dag gewogen. Een keer voor een voeding en een keer na een voeding.
Het is meer onze eigen stress waar we mee zitten.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_122637919
MeNicole je schreef in de bv topic dat je bv wou geven..is het niks geworden?
Ik hoop dat je meisje snel zal groeien..
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_122637977
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 februari 2013 14:18 schreef bitterend het volgende:
MeNicole je schreef in de bv topic dat je bv wou geven..is het niks geworden?
Ik hoop dat je meisje snel zal groeien..
Nee we hebben uit eindelijk voor fles gekozen. Ook omdat ik vanaf volgende week weer oppas kindjes krijg.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
pi_122638007
Vervelende situatie MeNicole
Ik heb het verhaal vooraf gemist denk ik, heb je dat in een ander topic beschreven?
Hoe oud is je meisje nu?
  vrijdag 8 februari 2013 @ 14:21:13 #46
383641 Books1
Follow your dreams...
pi_122638009
MeNicole om de drie uur elf uur gemist en jullie werden om 4 uur nog wat wakker dan mist ze er in mijn optiek echt twee maar goed het zal wel.

Als je je echt zo'n zorgen maakt dan zou ik dochtertje oppakken en meenemen naar de huisarts/hap/kinderarts/ehbo want zo'n krieltje moet nog gewoon goed opgang komen en niet uren slapen.
If you can dream it, you can do it...
pi_122638064
Ondanks dat ventje om de 2 a 2.5 uur kwam hier steevast de wekker gezet omdat hij om de 3 en later 4 mocht
voor het geval dat we zelf in slaap vielen

als je dan zo bezorgd ben snap ik niet helemaal hoe er een voeding bij in kan schieten maar goed das mijn mening

fijn dat ze wel in de gaten wordt gehouden maar als jezelf niet vertrouwt toch aan de bel trekken hoor
jullie onrust voelt ze ook ...
pi_122638139
Nee ik poste om 04:00 ze had om 02:30 gehad. Tijd van posten is natuurlijk anders dan hoe laat we wakker werden.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  Moderator vrijdag 8 februari 2013 @ 14:28:33 #49
5428 crew  miss_sly
pi_122638284
quote:
0s.gif Op [b]vrijdag 8 februari 2013 04:17[/b] schreef MeNicole2 het volgende:
Ik heb onze dame nu net maar wakker gemaakt voor der voeding, ze sliep al vanaf 20:00. Eigenlijk moest ze om 23:00 maar we zijn zelf in slaap gevallen en had nog geen wekker gezet!

Kyara wat goed van jullie dames. Nu snel goed drinken!!
"nu net" klinkt niet echt als anderhalf uur geleden.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  vrijdag 8 februari 2013 @ 14:29:44 #50
383641 Books1
Follow your dreams...
pi_122638329
Ah oké maar hoe oud is ze nu? Je hebt toch nog gewoon verlof omdat je volgende week al weer kindjes krijgt plus de vier van jezelf. Ze is nog geen zes weken dus waarom niet eerst alles goed op de rit maar wel al andere kindjes erbij? Snap het wel dat als ze niet zelf komt dat je handen vrij hebt maar hallo het gaat wel om je dochter. Wees er zuinig op...
If you can dream it, you can do it...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')