Pluis halen uit een behaarde bierpens.quote:Op woensdag 27 februari 2013 21:10 schreef peleetje het volgende:
Kun je je mooi weer vermaken met die navel missies!
quote:Op woensdag 27 februari 2013 21:12 schreef AthCom het volgende:
[..]
Pluis halen uit een behaarde bierpens.
Die ouwe met die stok!?quote:Op woensdag 27 februari 2013 17:40 schreef Vlaggenroof het volgende:
Ik besef me nu dat áls het inderdaad waar is over de geruchten... Misschien kom je wel dan de mentor tegen van Conner uit deel 3.
Ja, die ja! ik denk ook wel dat dat intressant is als het inderdaad de opa van connor is waar je mee speeltquote:Op woensdag 27 februari 2013 22:07 schreef peleetje het volgende:
[..]
Die ouwe met die stok!?
1 van de weinige charachters uit AC3 waar een beetje pit in zat.
Dit.quote:Op woensdag 27 februari 2013 18:35 schreef Devv het volgende:
Het maakt mij niet uit, al was het Assassin's Creed: Antarctica. Ik zou het toch nog spelen .
Mag ik gamers als u dan danken voor het verhoeren van een verder prima franchise met deeltje 3 en daarna?quote:
quote:Op donderdag 28 februari 2013 00:47 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Mag ik gamers als u dan danken voor het verhoeren van een verder prima franchise met deeltje 3 en daarna?
Ik zie niks.quote:Op donderdag 28 februari 2013 13:12 schreef Vlaggenroof het volgende:
Ja het is bevestigd dat het " Assassin's Creed IV black flag " heet. Ik zit op me telefoon. Maar de FB pagina van Assassins creed /ubisoft melde dit + boxart.
quote:Op donderdag 28 februari 2013 15:05 schreef CoExist het volgende:
Assassin's Creed IV: Black Flag. Piraten in de caribbean dus...
Ubisoft kennende maken ze ons 8 maanden lekker met video's en screenshots om vervolgens weer met een skeitgame aan te komen.
Ik vind AC III echt een deceptie. Zonde dat de AC franchise zich zelf zo om zeep helpt.
Eens. Het leek met name ontzettend afgeraffeld. Dat merkte ik vooral aan de dalende tendens in de missies, die tof begonnen (plottwist met Haytham), om vervolgens te verzanden in wat gare en hoogst irritante achtervolgingslevels. Ook de samenhang tussen het plot en de zijmissies klopte niet echt. De Connor waarmee je buiten de verhaalmissies speelde was eigenlijk een totaal ander personage.quote:Op donderdag 28 februari 2013 15:05 schreef CoExist het volgende:
Assassin's Creed IV: Black Flag. Piraten in de caribbean dus...
Ubisoft kennende maken ze ons 8 maanden lekker met video's en screenshots om vervolgens weer met een skeitgame aan te komen.
Ik vind AC III echt een deceptie. Zonde dat de AC franchise zich zelf zo om zeep helpt.
Vast nietquote:Op donderdag 28 februari 2013 17:09 schreef Vlaggenroof het volgende:
Ben ik de énige op de wereld die de zeemissies écht behoorlijk kut vond?
Vooral saai en voorspelbaar. Spectaculair, maar saai en voorspelbaar.quote:Op donderdag 28 februari 2013 17:09 schreef Vlaggenroof het volgende:
Ben ik de énige op de wereld die de zeemissies écht behoorlijk kut vond?
Braaf slikken en jaknikken, dat gaat spellen beter maken idd.quote:
Deze manquote:Op donderdag 28 februari 2013 21:39 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Vooral saai en voorspelbaar. Spectaculair, maar saai en voorspelbaar.
[..]
Braaf slikken en jaknikken, dat gaat spellen beter maken idd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |