Nee, valt tot nu toe mee. Ben dus nog echo gaan laten maken van mijn benen, tussendoor paar keer eten, bezoek 's middags en 's avonds, tussendoor wat dutjes gedaan, en vrijwel de hele ochtend vanalles geregeld voor werk. Toen ik namelijk eenmaal wist dat ik er de komende weken uit ga liggen, wilde ik wel alles zo goed mogelijk achterlaten! Nu dat gebeurd is, kan ik rust nemenquote:
Yes!quote:
Kipfilet is prima, waarom geen kaas?quote:Op woensdag 6 februari 2013 23:57 schreef Governo het volgende:
Ik wil graag een klein beetje afvallen, een kilo of 5, maar ik weet niet echt wat nou gezond is om op brood te doen. Op dit moment eet ik vaker hagelslag, maar dit is natuurlijk niet zo gezond.
Wat ik verder erg lekker vind is kipfilet en sandwichspread komkommer. Maar is sandwichspread wel zo gezond? En wat zijn andere gezonde alternatieven (liefst geen kaas)?
Rot zeg van je kniequote:Op donderdag 7 februari 2013 09:35 schreef Nallie het volgende:
Fijn Coco! En lekkere lijstjes!
Net bij orthopeed geweest voor mn knie. Hardlopen gaat m waarschijnlijk niet meer worden... wellicht tot de 5 km, maar meer ook niet. Funest voor je gewrichten sowieso zegt ze. Best heftige uitspraak vond ik! Maar goed, ben nu al blij als ik gewoon geen pijn meer heb
Planning!
O: havermout, kokos en banaan
T: appel
L: 3 knackebrod, 2 met kipfilet, 1 met geitenkaas. Salade van tomaat/komkommer/kikkererwten en zonnebloempitjes met wat sesamolie
T: notenreepje
T: ? gaan borrelen met collega's
D: omelet met champignons met een bh
T: kwark
B: ruim een uur fietsen en wil thuis nog wat oefeningen doen vanavond
Fijn dat het al beter gaat!quote:Op woensdag 6 februari 2013 23:03 schreef Cocotrimonium het volgende:
Oh, en ik heb in ieder geval geen trombosebeen, echo was helemaal schoonBen inmiddels verhuisd naar een eenpersoonskamer, met eigen badkamer en koelkast. Dus dat is mooi
Pijnstillers doen nog steeds hun ding! Krijg morgen of overmorgen een longfoto om te zien of mijn longontsteking al aan de beterende hand is. Misschien mag ik dan wel al vrij/za naar huis, anders pas maandag.
Mag de komende weken in ieder geval niet werken (gesprek met longarts gehad), en daarna langzaam opbouwen. Alleen een longembolie of alleen een longonsteking was nog wel te overzien geweest, allebei tegelijk is een minder strak plan
Oh, en ik kreeg dus avondeten daarstraks (had niks kunnen kiezen doordat ik van afdeling was gewisseld). Dat zal vast hieperdepieper gezond zijn! Althans, zo dacht ik. Pannenkoek!
Ja joh, met een beetje hummus ofzo. Alleen blijven die beugels soms een beetje tussen je tanden zitten, maar niks wat een tandenstoker niet kan oplossenquote:Op donderdag 7 februari 2013 09:37 schreef Perruche het volgende:
[..]
Rot zeg van je knie
Maaruh zo'n bh, is dat nou lekker?
Ja.. nu was hardlopen niet perse mn favoriete bezigheidquote:Op donderdag 7 februari 2013 09:42 schreef An24 het volgende:
Wat vervelend van je knie Nallie. En ook dat je niet meer kunt hardlopen. Dat zal even wennen zijn
Okay, dat is wel fijn. Niet dat je je favo sport moet opgevenquote:Op donderdag 7 februari 2013 09:50 schreef Nallie het volgende:
[..]
Ja.. nu was hardlopen niet perse mn favoriete bezigheiddus dat scheelt.
Volleyballen kan wel over een tijdje weer, dus dan ga ik dat gewoon weer oppakken!
Nou ja ik ben een beetje scheefquote:Op donderdag 7 februari 2013 09:50 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Wat was volgens de orthopeed het probleem met je knie Nallie?
Wel jammer zeg, hardlopen is juist zo leuk!![]()
Ik moest hier heel erg om grinnikenquote:Op donderdag 7 februari 2013 09:50 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Wel jammer zeg, hardlopen is juist zo leuk!![]()
Oh, hai!quote:
Nouja, dat is iig een helder verhaal.quote:Op donderdag 7 februari 2013 09:55 schreef Nallie het volgende:
[..]
Nou ja ik ben een beetje scheefdaardoor komt er meer belasting op rechts en dat kan gecorrigeerd worden met zooltjes op zich. Alleen het repetitieve bewegen van hardlopen is heel slecht voor je knieën/rug dus dat mag ik niet meer langdurig/vaak doen, omdat zeker mijn lijf dat niet gaat trekken.
^^quote:Op donderdag 7 februari 2013 10:10 schreef MarMar het volgende:
Ik zie echt heel vaak mensen hardlopen buiten waarvan ik denk dat kán niet goed voor ze zijn.. scheef, wiebelig, neerkomend op hun voeten als stampende olifanten.. Eentje loopt hier wel eens voor huis langs en dan dreunt het gewoon door tot in de woonkamerterwijl het geen groot/zwaar persoon is.
Ik denk dat veel mensen zwaar onderschatten dat je ook voor iets "simpels" als hardlopen een goede techniek nodig hebt.
Ik kijk hier tegen een blauwe lucht aan.quote:Op donderdag 7 februari 2013 10:15 schreef loveli het volgende:
Mooi weer? Zelfs m'n auto is schoongespoeld!
Ja, het was ooit maat 42 dus ik ben blij D: maar mijn kookai jurkje was maat L dus dat is dan maat 42, maar ik hoop dat ie dan heel klein valt. of als ie heeeeeel mooi is, laat ik hem gewoon innemen!quote:Op donderdag 7 februari 2013 10:27 schreef MarMar het volgende:
maat 38 is toch ook prachtig
En lol Mo!
Het komt er een beetje lullig uit Perr.quote:Op donderdag 7 februari 2013 10:54 schreef Perruche het volgende:
Zijn er hier trouwens nog types die dat fatsecret gebruiken?
Ik gebruik hem ook maar ik kan mijn "beweging" net veranderen, heb jij dat ook? als ik eerst invoer 1 uur kan ik het daarna niet aanpassen...quote:Op donderdag 7 februari 2013 11:02 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Het komt er een beetje lullig uit Perr.
Maar ik gebruik 'm wel eens. Volgens mij wel meer mensen hier. Het is iig een app die behoorlijk uitgebreid is en waar je heel makkelijk dingen in kunt aanpassen of toevoegen.
^^quote:Op donderdag 7 februari 2013 11:41 schreef Novem het volgende:
Wel voldoende zout aan je bouillonblokjes toevoegen he!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |