Nee, hij lokt het uit.quote:Op zondag 3 februari 2013 08:47 schreef kwiwi het volgende:
Misschien moet je je eigen OP even lezen TS..hij heeft er niet om gevraagd.
Ik denk dat dat ook wel klopt. Er lijkt me wel een verband tussen de uitlatingen die Wilders regelmatig doet en het gedachtengoed van (sommige van) zijn fans. Ze volgen hem niet omdat hij zulke mooie schoenen draagt.quote:Op zondag 3 februari 2013 08:55 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Met het "zie je wel dat" impliceert hij wel dat Wilders er wat aan kan doen.
Nee, jij.quote:Op zondag 3 februari 2013 07:05 schreef Oldie57 het volgende:
metronieuws.nl
[..]
Wilders wordt dus verdedigd door extreem-rechtse idioten. Zie je wel dat die blonde gek een smerige racist is.
Hahaha.. Inderdaad!quote:Op zondag 3 februari 2013 09:08 schreef Specularium het volgende:
[..]
Nee, jij.
Met je schijntolerantie.
Weten die jodenhaters wel dat Wilders met Israël in bed ligt?quote:Op zondag 3 februari 2013 08:56 schreef Oldie57 het volgende:
[..]
Nee, hij lokt het uit.
Het is toch ongelofelijk dat Wilders zoveel joden- en negerhaters en andere übermenschen heeft onder zijn fans.
Geen tolerantie voor intolerantie verdommequote:Op zondag 3 februari 2013 09:08 schreef Specularium het volgende:
[..]
Nee, jij.
Met je schijntolerantie.
Ik heb geen genade voor de intoleranten, speciaal voor haatzaaiende politici. Dat soort dient met wortel en tak te worden uitgeroeid.quote:Op zondag 3 februari 2013 09:08 schreef Specularium het volgende:
[..]
Nee, jij.
Met je schijntolerantie.
Ja precies, dat bedoel ik dus.quote:Op zondag 3 februari 2013 10:20 schreef Oldie57 het volgende:
[..]
Ik heb geen genade voor de intoleranten, speciaal voor haatzaaiende politici. Dat soort dient met wortel en tak te worden uitgeroeid.
Gelukkig stappen de aanhangers van de blonde Hitler nu naar 50+. Binnenkort horen we niks meer van die onNederlandse racist.
Patriotten = extreem rechts?quote:Op zondag 3 februari 2013 07:05 schreef Oldie57 het volgende:
metronieuws.nl
[..]
Wilders wordt dus verdedigd door extreem-rechtse idioten. Zie je wel dat die blonde gek een smerige racist is.
Dus vrijheid van meningsuiting is voor jou heilig? Waarom mag ik dan niet zeggen wat ik van Wilders vind?quote:
Mag jij allemaal prima zeggen.quote:Op zondag 3 februari 2013 10:24 schreef Oldie57 het volgende:
[..]
Dus vrijheid van meningsuiting is voor jou heilig? Waarom mag ik dan niet zeggen wat ik van Wilders vind?
Wel apart daar Australië totaal geen last heeft van moslims (in eigen land). Ze hebben wel te maken met een enorme toestroom van aziaten (en backpackers) die veel werk overnemen. Maar waarom zou hij zich daar mee bemoeien ? Wat is voor hem de meerwaarde van een australier tegenover een non-islamitische aziaat ?quote:Op zondag 3 februari 2013 08:44 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Het valt wel op dat bij Wilders het iedere keer de nationalistische groeperingen zijn die op prominente wijze laten blijken dat ze zich herkennen in zijn gedachtengoed. Wilders heeft veel meer van dit soort aanhangers dan anderen. Dat dit nu ook weer in Australie gebeurt is structureel, niet incidenteel.
Wel hiervoor natuurlijkquote:Op zondag 3 februari 2013 10:20 schreef Oldie57 het volgende:
[..]
Ik heb geen genade voor de intoleranten, speciaal voor haatzaaiende politici. Dat soort dient met wortel en tak te worden uitgeroeid.
Gelukkig stappen de aanhangers van de blonde Hitler nu over naar 50+. Binnenkort horen we niks meer van die onNederlandse racist.
Totaal geen last? Onder welke steen heb jij geleeft?quote:Op zondag 3 februari 2013 10:26 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Wel apart daar Australië totaal geen last heeft van moslims (in eigen land). Ze hebben wel te maken met een enorme toestroom van aziaten (en backpackers) die veel werk overnemen. Maar waarom zou hij zich daar mee bemoeien ? Wat is voor hem de meerwaarde van een australier tegenover een non-islamitische aziaat ?
Voor welke bullshit buig jij ? Kerel er zijn meer boedhisten in dat land dan moslimsquote:Op zondag 3 februari 2013 10:31 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Totaal geen last? Onder welke steen heb jij geleeft?
Volgens D_H is alles wat 'Asian' is Islamitisch. Hij leeft in een nogal speciale wereld.quote:Op zondag 3 februari 2013 10:35 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Voor welke bullshit buig jij ? Kerel er zijn meer boedhisten in dat land dan moslims(2,2%)....
En hoeveel daar van nog echt moslim zijn is ook maar de vraag. Vele zijn 'officieel' moslim maar dragen het geloof niet meer uit.
quote:Op zondag 3 februari 2013 10:37 schreef Mutant01 het volgende:
Volgens D_H is alles wat 'Asian' is Islamitisch. Hij leeft in een nogal speciale wereld.
Ja.quote:Op zondag 3 februari 2013 10:44 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Het is maar wat je wil horen meteen de waarheid is.
Ik vertrouw op Mutant01 zijn inzichten. Ken hem verder niet maar die avatar geeft blijk van een gezonde dosis intelligentie.quote:Op zondag 3 februari 2013 10:44 schreef Dr.Nikita het volgende:
Het is maar wat je wil horen meteen de waarheid is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |