Helaas heeft ie geen stemrecht. Maar ik begin wel steeds meer de indruk te krijgen dat de Fed een excuus zoekt om de exit te gaan voorbereiden omdat ze nu toch wel een beetje bang beginnen te worden. Er pleitte er een paar dagen geleden ook al iemand van de Fed ervoor om QE stop te zetten als de werkloosheid laag in de 7% zit. Dat is aanzienlijk hoger dan de 6,5% die ze oorspronkelijk noemden.quote:Op maandag 4 februari 2013 20:02 schreef piepeloi55 het volgende:
Fed's Fisher says job impact of QE is 'questionable'
No shit. Dan kan de koppeling van QE aan het werkloosheidscijfer ook weer de prullenbak in.
De manier hoe Imtech dit aan heeft gepakt is natuurlijk een knap waardeloos staaltje corporate governance.quote:Op maandag 4 februari 2013 20:49 schreef LXIV het volgende:
Wat denken jullie van Imtech? Te zwaar afgestraft of zit er nog meer zuur in het vat? (Niet dat ik ze trouwens nu zal pakken, heb al voldoende risico).
Dat gevoel heb ik dus ook. Bullard opperde een aantal dagen geleden dat de omvang van QE aangepast moest worden en uit meerdere toespraken blijkt dat de FED in toenemende mate bezorgd is dat het een nieuwe bubble opblaast.quote:Op maandag 4 februari 2013 20:41 schreef SeLang het volgende:
[..]
Helaas heeft ie geen stemrecht. Maar ik begin wel steeds meer de indruk te krijgen dat de Fed een excuus zoekt om de exit te gaan voorbereiden omdat ze nu toch wel je bang beginnen te worden. Er pleitte er een paar dagen geleden ook al iemand van de Fed ervoor om QE stop te zetten als de werkloosheid laag in de 7% zit. Dat enlijk hoger dan de 6,5% die ze oorspronkelijk noemden.
Handig van Obama om op deze manier de werkloosheidscijfers te verbeteren. Ik vrees dat mensen aan de onderkant van de arbeidsmarkt nu 2 of meer parttime banen moeten hebben om rond te komen.quote:Op maandag 4 februari 2013 20:41 schreef SeLang het volgende:
Btw: en dat cijfer wordt makkelijker gehaald met dank aan Obamacare. Omdat bedrijven dat niet kunnen/willen betalen nemen ze steeds meer mensen parttime aan waardoor minder gewerkte uren toch een lager headline werkloosheidscijfer opleveren.
Hiermee beweer je dus dat de fed monetariseerd en qe nodig is om dat tekort te financieren?quote:Op maandag 4 februari 2013 22:11 schreef monkyyy het volgende:
Als Congress nou eens ophoudt 1T$ teveel uit te geven is er geen QE nodig. Maarja, politici die harde bezuinigingen willen doorvoeren worden over het algemeen niet gekozen door het volk.
Why stop if the world let's you?quote:Op maandag 4 februari 2013 22:11 schreef monkyyy het volgende:
Als Congress nou eens ophoudt 1T$ teveel uit te geven is er geen QE nodig. Maarja, politici die harde bezuinigingen willen doorvoeren worden over het algemeen niet gekozen door het volk.
ik ben normaal niet degene die loopt te schreeuwen over grote partijen die de koers bewust beïnvloeden, maar je had vanmiddag de orderboeken eens moeten volgen, er was echt totaal geen beweging meer in te krijgen. de koers zat muurvast tussen 10.20 en 10.25. zelfs op een doodnormale middag zie je nog meer schommeling dan vanmiddagquote:Op maandag 4 februari 2013 21:12 schreef Physics het volgende:
[..]
De manier hoe Imtech dit aan heeft gepakt is natuurlijk een knap waardeloos staaltje corporate governance.
Heb even een jaarverslag er bij gepakt. Voor zover ik kan zien komt maximaal 20% van de omzet (maar wel een groot deel van EBITA) uit het oostblok. Wat dat betreft lijkt, zelfs al zou dit vaker gebeuren, dit een redelijk geïsoleerd probleem. Verder vond ik de analist bij RTL Z ook wel nuchter en duidelijk. Hij gaf al aan dat hij lichtelijk verbaasd was over de prijsschok gezien dit relatief kleine issue.
Nog even een concurrent van Imtech aan de telefoon gehad. Hij zei dat Imtech "veel" business doet/deed in het oostblok/Rusland en dat zij daar mee gestopt zijn vanwege de corruptie en wanbetalingsproblemen.
Vol / Avg. 29.53M/617,385.00
Met een al uitgebreide float short voor het slechte nieuws kan zo'n enorm sell pressure gigantische prijsschommelingen veroorzaken. Eerlijk gezegd had ik na de dip onder de 10 wel verwacht dat ze rustig omhoog zouden gaan en ergens op 11~12 eindigen na market mania. Blijkbaar wil "de markt" meer nieuws.
Dat kan toch een grote aandeelhouder zijn die van zijn pakket af wil met een limietprijs van 10.25 ? Waarom zou dit "beinvloeden" zijn ?quote:Op dinsdag 5 februari 2013 00:09 schreef Shispeed het volgende:
[..]
ik ben normaal niet degene die loopt te schreeuwen over grote partijen die de koers bewust beïnvloeden, maar je had vanmiddag de orderboeken eens moeten volgen, er was echt totaal geen beweging meer in te krijgen. de koers zat muurvast tussen 10.20 en 10.25. zelfs op een doodnormale middag zie je nog meer schommeling dan vanmiddag![]()
quote:KPN doet forse aandelenuitgifte
DEN HAAG (AFN) - KPN gaat een aandelenuitgifte doen ter waarde van 4 miljard euro. Hiermee wil het telecombedrijf zijn financiële positie versterken. KPN kampt met een grote schuldenlast en leed in het vierde kwartaal van 2012 een nettoverlies van 160 miljoen euro.
Dat maakte het concern dinsdag bekend bij de publicatie van de vierdekwartaalcijfers. De omzet daalde in deze periode op jaarbasis met 3 procent tot 3,3 miljard euro. Het resultaat (ebitda) kromp met 15 procent tot 1,12 miljard euro. De winstcijfers zijn slechter dan de markt had verwacht.
Over heel 2012 haalde het bedrijf een nettowinst van 693 miljoen euro. Dat was 55 procent minder dan een jaar eerder. De omzet zakte met 3,5 procent tot 12,7 miljard euro. KPN kampt al langer met teruglopende omzetten door het toenemende gebruik van mobiel internet. Daardoor nemen de inkomsten uit bel- en sms-verkeer af.
Geen dividend
In december telde het telecomconcern 1,35 miljard euro neer bij een veiling van telecomfrequenties. Dat was veel meer dan de markt had verwacht. Het concern kondigde toen al aan geen dividend uit te keren over 2012. In 2013 en 2014 rekent KPN op een dividend van 3 cent per aandeel. Daarna verwacht het bedrijf het dividend te verhogen.
KPN heeft wat betreft zijn strategische doelen, die in mei 2011 werden geformuleerd, de jaartallen die er voorheen aan waren gekoppeld grotendeels losgelaten. Zo had het bedrijf hiervoor als doel om in 2015 een marktaandeel te hebben op de breedbandmarkt van meer dan 45 procent. Nu beoogt KPN dit voor 'de lange termijn'. Met de aanpassing wil het bedrijf zorgen voor een goede balans tussen de marktposities en de winstgevendheid.
Het concern streeft naar een schuldenratio (de verhouding tussen nettoschuld en ebitda) van maximaal 2,5, maar zit daar momenteel ruim boven met een ratio van 2,7. In het vierde kwartaal verlaagden verschillende kredietbeoordelaars hun rating van KPN.
Maar maar maar maar... iedereen kocht toch KPN omdat het zo'n goed dividend aandeel was?quote:Geen dividend
Juist. Een veilige haven was KPN.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 08:47 schreef SeLang het volgende:
[..]
Maar maar maar maar... iedereen kocht toch KPN omdat het zo'n goed dividend aandeel was?
Hebben ze die laatste 3 ct ook nog geschrapt dan?quote:Op dinsdag 5 februari 2013 08:47 schreef SeLang het volgende:
[..]
Maar maar maar maar... iedereen kocht toch KPN omdat het zo'n goed dividend aandeel was?
2001 stonden ze ook onder de ¤3 (in 2000 stonden ze nog rond de ¤150)... nouja nieuw dieptepunt van het afgelopen deceniumquote:Op dinsdag 5 februari 2013 09:19 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
15 jaar geleden stonden ze op 1 en een beetje, toch?
KPN gaat natuurlijk nooit zinken. Anders worden ze wel overgenomen door een ander bedrijf.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 10:11 schreef Sloggi het volgende:
Tijd om te kopen of tijd om het zinkende schip te verlaten?
Same, ik pak ook een tig x tal KPN mee. Niet dat ik in KPN geloof, maar de downside is nu wel even foetsie.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 10:22 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
KPN gaat natuurlijk nooit zinken. Anders worden ze wel overgenomen door een ander bedrijf.
Ik heb ze gekocht. Alleen had ik wat langer moeten wachten. Tussen mijn aankoopbedrag en de koers nu zit alweer 18 cent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |