quote:Op vrijdag 1 februari 2013 18:01 schreef Justanotherday het volgende:
[..]
Jij vind het wél normaal dat een meisje van acht vuisten in een vagina ziet wegglijden, terwijl ze enkel op zoek is naar wat leuke foto van kleine kittens?
Bestgore vind ik misselijkmakend...quote:
Verzonnen verhalenquote:Op vrijdag 1 februari 2013 18:01 schreef Justanotherday het volgende:
[..]
Jij vind het wél normaal dat een meisje van acht vuisten in een vagina ziet wegglijden, terwijl ze enkel op zoek is naar wat leuke foto van kleine kittens?
Je vindt de filmpjes niet misselijkmakend?quote:Op vrijdag 1 februari 2013 18:06 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Bestgore vind ik misselijkmakend...
Niet de filmpjes, maar de site is voor mensen die op echte moorden kicken...
Ik 6...quote:Op vrijdag 1 februari 2013 18:05 schreef datismijnmening het volgende:
Porno op je elfde![]()
Ik was 15 ofzo
Die porno filter werkt voor 70 procent.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 18:06 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Verzonnen verhalen
Google heeft een porno-filter en niet-google-gebruikers zijn gewoon paupers.
Alsof een meisje van 8 bij die 30% kan komenquote:Op vrijdag 1 februari 2013 18:10 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Die porno filter werkt voor 70 procent.
Als je met directe sex-termen zoekt wel...quote:Op vrijdag 1 februari 2013 18:11 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Alsof een meisje van 8 bij die 30% kan komen
dit!quote:Op vrijdag 1 februari 2013 18:09 schreef HaywoodJablome het volgende:
Ja, goed plan. Porno is slecht, seks is vies! Celibatair is the way to go, want we weten allemaal hoe lekker dat uitpakt in de gemeenschap.
Ja, maar ken jij een meisje van acht die ook maar een term kent?quote:Op vrijdag 1 februari 2013 18:12 schreef RetRy32 het volgende:
[..]
Als je met directe sex-termen zoekt wel...
Waarschijnlijk al op de 2de scroll van Google images.
En misschien gebruikte zijn Bing...
Ze is immers 8.
zet dan ook ''safe search'' aan, heeft google er speciaal ingezet.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 17:58 schreef Justanotherday het volgende:
[..]
Maar het is nog nooit zo expliciet in beeld gebracht. Bovendien is het toegankelijk voor iedereen. Mijn nichtje van 8 wilde haar spreekbeurt over kleine poesjes doen, totdat ze ging googlen en de meest ranzige porno tegen kwam. Dat soort dingen horen gewoon niet normaal te zijn.
Geen zin om dat filmpje te kijken, maar als je met zo'n bewering komt lijkt het me ook leuk dat je deze even met een kort stukje tekst onderbouwt.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 17:47 schreef Argo het volgende:
porno moet gestopt worden het maakt gezinnen etc kapot.
Ga eens lekker fappen, je hebt last van stress.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 17:47 schreef Argo het volgende: Mijn klacht is dat porno bestaat, dat het blijft voortbestaan en dat mensen het kijken en er geld aan uitgeven, porno moet gestopt worden het maakt gezinnen etc kapot.
Ik heb net even op Google plaatjes gezocht met de volgende query's.quote:Op vrijdag 1 februari 2013 17:58 schreef Justanotherday het volgende:Maar het is nog nooit zo expliciet in beeld gebracht. Bovendien is het toegankelijk voor iedereen. Mijn nichtje van 8 wilde haar spreekbeurt over kleine poesjes doen, totdat ze ging googlen en de meest ranzige porno tegen kwam. Dat soort dingen horen gewoon niet normaal te zijn.
quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |