Krijgt natuurlijk niet de eerste de bestequote:Op woensdag 30 januari 2013 18:23 schreef SharQueDo het volgende:
[..]
Zomaar een Fok! pimp abbo. Tering.![]()
Ik denk dat ik ook maar even zo'n trollactie ga doen.
Blijkbaar wel.quote:Op woensdag 30 januari 2013 18:24 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Krijgt natuurlijk niet de eerste de beste
quote:
Heeftie nuquote:Op woensdag 30 januari 2013 18:15 schreef Greys het volgende:
[..]
[..]
Nou die heeft wel een abo verdiend lijkt me
Nee, geen opzetje, alles was echt en Bert is er briljant mee vandoor gegaan.quote:Op woensdag 30 januari 2013 18:26 schreef schaakstuk het volgende:
De vraag is nu alleen nog of het van het begin af aan een opzetje was van sudokulover en Bert. Zelfde persoon wellicht?
Zo ja, dan waren die mensen in de filmpjes wel haast beroepsacteurs.
Vooralsnog: Proficiat Bert! Met boter en suiker zijn we erin getrapt.
Ik denk hetquote:Op woensdag 30 januari 2013 18:26 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Loop ik nou voor Jan Lul te betalen voor iedereen ofzo?![]()
Nee joh, Bert heeft gewoon vanaf een bepaald moment meegelezen en vanuit daar iets geniaals bedacht.quote:Op woensdag 30 januari 2013 18:26 schreef schaakstuk het volgende:
ren die mensen in de filmpjes wel haast beroep
In principe is het zonde want Bert heeft er natuurlijk helemaal niks aan omdat hij als newbie nog helemaal geen behoefte heeft aan de extra's die je dan hebtquote:Op woensdag 30 januari 2013 18:24 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Krijgt natuurlijk niet de eerste de beste
Nou, gezien de snelheid waarmee Bert als 'newbie' hier tekeer gaat, komt dat echt wel goedquote:Op woensdag 30 januari 2013 18:27 schreef Moira. het volgende:
[..]
In principe is het zonde want Bert heeft er natuurlijk helemaal niks aan omdat hij als newbie nog helemaal geen behoefte heeft aan de extra's die je dan hebt
Maar wel vet
Nice! De laatste zin is ook gewoon pure waarheidquote:Op woensdag 30 januari 2013 18:28 schreef iBenny het volgende:
[Upd] FOK!kers zelf in tandenborstelgrap getrapt
Update
jaquote:Op woensdag 30 januari 2013 18:12 schreef Bert_opzetborstel het volgende:
Hebben jullie allemaal naar L1 gekeken?
Dit trollen bevalt me wel.![]()
![]()
![]()
De camera was wel van L1, maar het had te weinig "nieuwswaarde"
Maar jullie hebben het filmpje op Youtube toch.
Goed bezig!quote:Op woensdag 30 januari 2013 18:28 schreef iBenny het volgende:
[Upd] FOK!kers zelf in tandenborstelgrap getrapt
Update
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |