abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 30 januari 2013 @ 17:43:16 #1
355592 Djurres
Knowledge, Fuck it.
pi_122262410
quote:
0s.gif Op dinsdag 29 januari 2013 21:01 schreef TheFastOne het volgende:
Het was een gure Deense avond, Sejt was voelde zich niet lekker, maar wilde toch iets goeds doen voor de mensheid. Hij kwam op het lumineuze idee om het leven van zijn geliefde Fok!kers een impuls te geven. 20 Januari, 21:06:52 is dan ook een tijdstip wat het leven van velen drastisch heeft veranderd.
Bogdan Drazic was zijn eigen creatie. Vele aanvallers liggen nog huilend in hun bed. Garrus, Petr en Óscar waren ook al vlug aanwezig en waren ook voorbestemd de prachtige wegen van het FM-landschap te bewandelen.

Menig uurtje spendeerde Sejt op zijn zolderkamertje(zoals een echt Fok!ker betaamt) om zijn creatie te perfectioneren. De hulp van Djurres kwam als geroepen en zo ontstond het beruchte forum waar de vorderingen van een ieder werden gepost. Massacreur bleek niet bepaald een charmeur op het voetbalveld, terwijl Thad al blij was wanneer hij een plukje gras zag. Jeboi had aanvankelijk nog flink wat werk te doen in het krachthonk, maar nadat hij hier enigszins in geslaagd was bleek hij een ware vleugelflitser te zijn. Machientje werd een heuse voetbalreiziger, met als hoogtepunt misschien wel zijn transfer naar de Europese topclub FC Porto. Thad trainde nog steeds. Hij werd ongelooflijk sterk, maar speeltijd was nog niet in zicht.
Iedereen houdt zielsveel van de bal, maar er was één ding dat ze allemaal gemeen hadden:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De helden gaan echter over een aantal jaar al met pensioen, en een nieuwe generatie staat al klaar om hen te vervangen. Jeboi Lindgrinaldinaldinhão, Rasmus Kjærgaard, Lee Min-Hyung en Sjaak de Sloper zijn al vanaf jongs af aan aan het trainen om professioneel voetballer te worden. Allemaal hebben ze 1 ding gemeen: Hun liefde voor Sejt O+


Welkom in het grote Fok! als speler topic. Dit idee is opgedaan op het Managers United forum. Toen vroegen we ons af hoe Fok! users het zouden doen als speler door middel van de FM Editor?!
Word jij de wereldvoetballer van de komende jaren? Of zal je roemloos ten onder gaan in de Jupiler League?

Hou de ontwikkeling van de Fok! spelers in de gaten hier: http://www.forcedinduction.nl/

Ronde 1 is gestart op 23 januari 2013 en loopt op dit moment nog.
Ronde 2 inschrijvingen zijn geopend! Lees meer hier: http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=5



In Football Manager wordt een aparte database aangemaakt met de aangemelde users als speler. Zodra alle spelers ingeladen zijn, gaat de host als werkloze manager op vakantie. Elk half jaar wordt een update gegeven van ons als spelers. Hoe doe je het qua prestaties, je waarde en je carrière?

In de FM Editor word je aangemaakt als speler met een aantal vooraf bepaalde eigenschappen. Denk aan de club die je zelf kan kiezen, een aantal eigenschappen (attributes) en andere details. Zie de rest van deze OP voor de regels en verdelingen.

De database zal de grootste voetballanden in Europa bevatten en starten in Nederland in juli 2012. Het kan dus zijn dat je in Zuid Amerika belandt na een aantal seizoenen, of dat je onderin de Italiaanse serie B bengelt. Dit is afhankelijk van jouw keuzes aan het begin.



We zijn de eerste ronde gestart op 23 januari 2013. Ronde 2 zal kort na 1 februari 2013 starten met een aantal nieuwe regels.
Iedereen krijgt gelijke kansen in dit spel. Elke speler krijgt een vaste waarde voor zijn potentieel.
Elk jaar wordt er een update gegeven van de eigenschappen van elke speler. Al deze screens kan je vinden op ons speciale “Fok! als speler” forum, zoals je hierboven vind.
Elk half jaar ingame laten we een snel overzicht zien van alle spelers, inclusief aantal goals, vorm, waarde en assists.
Tussendoor mag je kleinere updates aanvragen, mits met mate. De spelleider moet het spel wel kunnen laten lopen en niet alleen screens posten.

Hoe zit het met onze abilities dan? PA staat voor Potential Ability (wat je kan halen) en CA staat voor Current Ability. (wat je nu bent)

Ben je 17 jaar, dan is je CA 100.
Ben je 18 jaar, dan is je CA 110.
Ben je 19 jaar, dan is je CA 120.
Ben je 20 jaar, dan is je CA 130.
Ben je 21 jaar, dan is je CA 140.

Dit is vergelijkbaar met de grotere talenten in Europa. Hoe je je als talent ontwikkelt, is echter volledig afhankelijk van je keuze aan het begin. Waar kom je aan spelen toe en ontwikkel je je het beste?



Inschrijving geschiedt helemaal via http://forcedinduction.nl/forumdisplay.php?fid=5 !! Lees de eerste post daar aandachtig als je je wilt inschrijven.
Maak je inschrijving als geregistreerde user, als je je inschrijving wilt kunnen wijzigen. Een ongeregistreerde user kan zijn topic niet meer wijzigen!



Aan het einde van het seizoen 2019/2020 worden alle carrieres bekeken. Wie heeft de hoogste waarde? Wie speelt bij een wereldclub en wie heeft er een hoofdprijs gewonnen? Wie van ons is een wereldster geworden?



1. Ik speel nooit FM. Mag ik meedoen?
Jazeker. Iedereen is welkom. Vul de gegevens in met een reply en vraag eventueel als iets niet duidelijk is.

2. Ik heb de deadline gemist! Kan ik nog meedoen?
Helaas, de database wordt aangemaakt aan het begin van het spel. Je zult moeten wachten op de volgende keer dat iemand een game aanmaakt.

3. Moet ik mijn eigen naam invullen?
Nee. Voor mijn part speel je als Kees Koekenbakker. Als je jezelf maar kunt herkennen!

4. Hoe werkt de PA (Potential Ability) in FM?
Dit was mij ook lang niet duidelijk. Maar deze site (http://games-footballmana(...)tential-ability.html) geeft een goede uitleg.

5. Waarom mag mijn speler niet ouder zijn dan 21?
Onder de 21 is het makkelijker spelen door het verdelen van de PA. Ook zou de speler wat oud worden als we tot 2020 spelen. Dus praktisch leek mij dit het beste.

6. Waar meten we mee aan het einde?
Een voetballer kan niet op 1 eigenschap of resultaat beoordeelt worden, dus zullen we naar het totaalplaatje moeten kijken.

7. Deze OP is saai!
Als je een expert bent in Paint / Photoshop zie ik graag wat illustraties tegemoet! Daarnaast is alle feedback welkom.

8. Iedereen kiest dezelfde club! Wat nu?
Dit is tricky. Het wordt één database, waar men dus samen kan komen te spelen. Tot de deadline mag je wel je speler aanpassen en dus ook de club. Als je aanpast, gaarne de hele inschrijving opnieuw plaatsen voor overzicht.

9. Mijn speler heeft ineens mindere attributes! Hoe kan dit?
Ook al vult de host je opgegeven waardes voor attributes in, dan nog kan het zo zijn, dat Football Manager het wat aanpast. Dit naar aanleiding van je CA en/of PA. Dit is niet te voorkomen; het gebeurt echter voor iedereen en wordt daardoor niet als oneerlijk gezien.



Ronde 1
Ronde 2: Inschrijving geopend
Tadumtiedum.
  woensdag 30 januari 2013 @ 17:43:29 #2
355592 Djurres
Knowledge, Fuck it.
pi_122262424
Nog iemand op zoek naar FM13?

Heb hem gekocht over een website, blijkt er 3 weken verzendtijd op te zitten.
Ga het spel dus nu dubbel aanschaffen omdat we de DB moeten gaan maken, maarja, zit dan met 2 versies.

Heb dus 1 maal FM13 over, compleet in de verpakking. Mag voor 27,50 overgenomen worden inclusief verzendkosten. Weet dan dus wel dat ik de game zelf nog niet in huis heb!
Tadumtiedum.
pi_122262549
Nieuwe toptransfer voor Bogdan?

I love my mispoken words.
pi_122262602
Frederik langer bij Fulham.

I love my mispoken words.
pi_122262698
Woerden gaat meer verdienen na interland.

I love my mispoken words.
pi_122262782
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 17:45 schreef Sejt het volgende:
Nieuwe toptransfer voor Bogdan?

[ afbeelding ]
17,25 miljoen, dat is niet mis.
Citius, Altius, Fortius.
pi_122262827
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 17:48 schreef Sejt het volgende:
Woerden gaat meer verdienen na interland.

[ afbeelding ]
Dat was een lekkere clausule, pfoe, grootverdiener.
Özil | Ki SY| Son HM| Lee SW| Taeguk Warriors|
pi_122262960
Van wie is bogdan eigenlijk?

heb je ook nog nieuws over mij Sejt? :D
Feyenoord Rotterdam
pi_122263016
quote:
19s.gif Op woensdag 30 januari 2013 17:53 schreef Fuszy het volgende:
Van wie is bogdan eigenlijk?

heb je ook nog nieuws over mij Sejt? :D
Bogdan is van Sejt :P
Özil | Ki SY| Son HM| Lee SW| Taeguk Warriors|
pi_122263062
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 17:53 schreef Thas het volgende:

[..]

Bogdan is van Sejt :P
Hij heeft hem zeker beter gemaakt dan die van ons :( :D
Feyenoord Rotterdam
pi_122263132
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 17:34 schreef Sejt het volgende:
Bla in vorm voor Heracles. Eerste team lonkt.

[ afbeelding ]
Alleen jammer dat dat al 2 seizoenen zo is :P
  woensdag 30 januari 2013 @ 18:01:11 #12
277865 Sejt
Ondertitel
pi_122263386
Rico langer in Düsseldorf.

I love my mispoken words.
  woensdag 30 januari 2013 @ 18:02:14 #13
277865 Sejt
Ondertitel
pi_122263444
Miguel matchwinner voor Portugal!

I love my mispoken words.
pi_122263475
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 18:02 schreef Sejt het volgende:
Miguel matchwinner voor Portugal!

[ afbeelding ]
:o
Dat is misschien wel het beste wat een van onze spelers tot nu toe heeft gepresteerd :)
Özil | Ki SY| Son HM| Lee SW| Taeguk Warriors|
  woensdag 30 januari 2013 @ 18:03:03 #15
277865 Sejt
Ondertitel
pi_122263481
quote:
19s.gif Op woensdag 30 januari 2013 17:53 schreef Fuszy het volgende:
Van wie is bogdan eigenlijk?

heb je ook nog nieuws over mij Sejt? :D
Geen nieuws tot nu toe, maar we gaan zometeen de transferperiode in ;)
I love my mispoken words.
pi_122263506
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 18:03 schreef Sejt het volgende:

[..]

Geen nieuws tot nu toe, maar we gaan zometeen de transferperiode in ;)
Kan je wel een screentje geven over mijn laatste wedstrijden? :D
Feyenoord Rotterdam
pi_122263512
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 18:02 schreef Thas het volgende:

[..]

:o
Dat is misschien wel het beste wat een van onze spelers tot nu toe heeft gepresteerd :)
ik heb een 9,6 gehaald niet lang geleden :{w
pi_122263548
quote:
10s.gif Op woensdag 30 januari 2013 18:03 schreef Dudeweiser het volgende:

[..]

ik heb een 9,6 gehaald niet lang geleden :{w
Met welk team, tegen welk team?
Özil | Ki SY| Son HM| Lee SW| Taeguk Warriors|
pi_122263603
quote:
0s.gif Op woensdag 30 januari 2013 18:04 schreef Thas het volgende:

[..]

Met welk team, tegen welk team?
Blackpool tegen een beter team dan Iran :P
  woensdag 30 januari 2013 @ 18:07:06 #20
277865 Sejt
Ondertitel
pi_122263675
quote:
19s.gif Op woensdag 30 januari 2013 18:03 schreef Fuszy het volgende:

[..]

Kan je wel een screentje geven over mijn laatste wedstrijden? :D
I love my mispoken words.
  woensdag 30 januari 2013 @ 18:08:56 #21
277865 Sejt
Ondertitel
pi_122263769
Update van de Fok! shortlist kan je vinden hier: http://forcedinduction.nl/showthread.php?tid=39&pid=780#pid780
I love my mispoken words.
pi_122263800
15 goals uit 39 wedstrijden is wel een beetje karig :{
pi_122263825
27 wedstrijden, 8 goals, 6 assists en 2x PoM, met een avg rating 7.17. *O*

En 2.5 mln waard _O_
Children of the night. What music they make.
pi_122263827
4,2m waard nu _O_. Redelijk in vorm denk ik zo :D
Feyenoord Rotterdam
pi_122263870
quote:
4s.gif Op woensdag 30 januari 2013 18:08 schreef Sejt het volgende:
Update van de Fok! shortlist kan je vinden hier: http://forcedinduction.nl/showthread.php?tid=39&pid=780#pid780
Denk dat je een weekje te laat was ofzo :P? Gezien mn speler opeens op 0 apps staat, terwijl hij er midden in het seizoen al 21 had?
Özil | Ki SY| Son HM| Lee SW| Taeguk Warriors|
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')