De vorige delen van deze reeks staan hier.quote:Op woensdag 16 januari 2013 21:39 schreef Moira. het volgende:
Oké, dus TS is stoned.
En het Hash&Wiet topic in UVT is niet zo actief en die posters zijn niet altijd stoned.
Dus ik denk zo, er zijn vast wel meer FOK!kertjes die stoned zijn
En als je stoned bent is het altijd chill om met ook-stonede mensen te praten want die begrijpen je gewoon terwijl de wereld om je heen zo snel gaat en toch de tijd zo langzaam.
Maar goed, post hier dus als je stoned bent
SPOILER: Skills van Mano_Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Inside-out skills van sinepedraapOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Faalhazen-skills van Moira.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Skills van PiyeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Skills van Aap1000Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Skills van GibsonLesPaul88Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Skills van Dr.MikeyOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Skills van Dientje12Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Andere hendige tuts:SPOILER: Ster-tip van edjuh18Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 'Kamer'-tip van sinepedraapOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Hasj-chocolademelk van GekkePoesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Denk jij dat jij het beter kan? Maak een mooie fotoshoot met uitleg van jouw skills en dan kan die ook in het rijtje
Stonerkunst:SPOILER: By Mano_Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: By StudeurOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 16 januari 2013 21:45 schreef murp het volgende:
even kijken wat dit kuttopic oplevert...
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 29-01-2013 02:42:57 ]![]()
Sowieso zijn mensen die bong roken ok in mijn boekquote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:31 schreef Moira. het volgende:
[..]
haha da's een compliment denk ik toch?
thanks
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht![]()
ik heb nog nooit bong gerooktquote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:35 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Sowieso zijn mensen die bong roken ok in mijn boeknog nooit eentje aangeraakt zelfs
nooit de kans voor gekregen
Fuck the EBU.![]()
Nah mag best wel wat inhoud hebben.,quote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:31 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Kenny vs Spenny, maar da's meer een serie
kijk wel even wat er uit is op imdb.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
mono, kun je die 2 pics van Dientje12 uit het vorige topic ook ff in de op toevoegen? had eronder ergens een code met de spoilertags en alles gezet
Fuck the EBU.![]()
Oh, dacht dat jij ook bong rooktequote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:37 schreef Moira. het volgende:
[..]
ik heb nog nooit bong gerooktnog nooit eentje aangeraakt zelfs
nooit de kans voor gekregen
Mja, ik verwar je met iemand anders denk ik zo
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht![]()
Overigens zeker wel een aanrader, heb hier een mooie glazen bong staan
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht![]()
Zal even je post op zoeken.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:38 schreef Moira. het volgende:
mono, kun je die 2 pics van Dientje12 uit het vorige topic ook ff in de op toevoegen? had eronder ergens een code met de spoilertags en alles gezet![]()
Met Amarantha denk ikquote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:38 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Oh, dacht dat jij ook bong rookte
Mja, ik verwar je met iemand anders denk ik zo![]()
Ben ik nou niet ok meer in jouw boek?
Fuck the EBU.![]()
Wisten jullie dat ik op Fok! het grote boek der Nederlandse wiet heb gewonnen?They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Tis zeker wel een aanrader om high te kijkenquote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:37 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Nah mag best wel wat inhoud hebben.,
kijk wel even wat er uit is op imdb.
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht![]()
Jawel hoorquote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:38 schreef Moira. het volgende:
[..]
Met Amarantha denk ik![]()
Ben ik nou niet ok meer in jouw boek?
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht![]()
mooie shitquote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:38 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wisten jullie dat ik op Fok! het grote boek der Nederlandse wiet heb gewonnen?
Fuck the EBU.![]()
Nice, wat staat er ookal weer in?quote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:38 schreef Dr.Mikey het volgende:
Wisten jullie dat ik op Fok! het grote boek der Nederlandse wiet heb gewonnen?
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht![]()
Boven het invoerveld en boven de smileys, in het rood "Voordat je reageert"quote:
en dan daaronder met blauw'tje "Bowlen"
Fuck the EBU.![]()
Oh, het is me niet eens opgevallenquote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:42 schreef Moira. het volgende:
[..]
Boven het invoerveld en boven de smileys, in het rood "Voordat je reageert"
en dan daaronder met blauw'tje "Bowlen"
Wordt moeilijk om dat op dit tijdstip nog te doen, tenzij er bedoelt wordt dat je een bowl op moet steken
das einzige erleuchtenden an religion ist ein brennende tempel bei nacht![]()
Heldquote:Op dinsdag 29 januari 2013 02:43 schreef Monopoly het volgende:
Op is aangepast met de skills van Dientje12
Heb jij de topicpointer veranderd?
Fuck the EBU.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: