Een relatie aangaan is zo gebeurd, voordat je het in de gaten hebt. En op dat moment kan het je misschien wel schelen. Maar things change.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:35 schreef Newbie114 het volgende:
[..]
Als het je toch niet kan schelen waarom ga je dan een relatie aan?
Mja ik vind het raar, en lullig voor de persoon, maar toch bedankt voor de uitlegquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:40 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Een relatie aangaan is zo gebeurd, voordat je het in de gaten hebt. En op dat moment kan het je misschien wel schelen. Maar things change.
En een relatie verbreken kan lastig zijn.
Geld, woonplek, familie, vrienden, kinderen.. Legio redenen om het niet te durven verbreken.
Als je erover gaat praten, verbreek je in principe jullie afspraak, want hij wil het niet weten. Dus als je gaat praten neem je al een risico...quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:26 schreef Susanne456 het volgende:
[..]
Ik ben nog geen seksrelatie begonnen. Ik heb één keer seks gehad. En dat was ok, als ik dat verzwijg. (Dat is HEEL duidelijk afgesproken, twijfel ik niet over)
Jouw man geeft aan dit niet te willen, dus het mag niet. Klaar.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 17:48 schreef Susanne456 het volgende:
Hoe kunnen we dit het beste aanpakken?
kijkt meewarig naar buiten... kutregenquote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:30 schreef Copycat het volgende:
En gevoelens kunnen ratio als sneeuw voor de zon doen verdwijnen.
het andere koppel heeft het iig beter geregeld lijkt me, dat is wel zo, eerlijkheid is wel de fundering van een relatiequote:Op zondag 27 januari 2013 12:22 schreef Copycat het volgende:
Het eenmalige is een slippertje, dat kan gebeuren. Het stelselmatige getuigt imo van diepgaander bedrog. En ja, persoonlijk zou ik dat erger vinden.
Hoe TS' partner dat ziet, weet alleen hij. En TS, als ze het hem op de man af vraagt.
Volgens mij gaan relaties niet altijd uit bij vreemdgaan.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 20:40 schreef ikjijallebei het volgende:
Reken maar niet dat jouw vriend dat goedkeurt, TS'je.
Hopelijk komt hij erachter en zet hij je bij het vuil.
Ik zou er ook niet zo'n moreel bezwaar tegen hebben, vreemdgaan.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:26 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Wat een gelul. Ik ben tien jaar structureel vreemd gegaan, en ze had niet het minste vermoeden.
Vreemdgaan kan je prima onbestraft doen, zolang je scherp blijft.
Overigens kan je dit prima doorzetten, TS, maar ben je niet bang verliefd te worden?
Ten eerste:quote:Op zaterdag 26 januari 2013 18:35 schreef Susanne456 het volgende:
Maar post alsjeblieft je inzichten door; ze zetten me aan het denken.Dankje!
Er gaat wel altijd iets verloren. En dat is waar mensen minder vaak bij stil staan als ze vreemd gaan.quote:Op zondag 27 januari 2013 12:41 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Volgens mij gaan relaties niet altijd uit bij vreemdgaan.
Ik word misselijk van die wijvenquote:Op zaterdag 26 januari 2013 17:48 schreef Susanne456 het volgende:
Twijfel of dit onder Seks of R&P moet, maar gezien het feit dat onze relaties voorop staan toch maar hier:
Ik (vrouw, 27) moest twee weken geleden met mijn mannelijke collega een aantal dagen op een werkbezoek in het buitenland. We hebben de laatste nacht daar fantastische seks gehad. We hebben allebei een relatie, maar vonden dit eigenlijk zo'n succes dat we dat misschien wel wat vaker samen zouden willen. We weten allebei heel goed dat het hier puur om de seks gaat; er komen geen verliefde gevoelens bij kijken. We zijn ook allebei gelukkig in onze relaties, maar misschien is dit net dat beetje extra spanning wat het leuk maakt..
Op het werk is het helemaal niet ongemakkelijk overigens, sinds dit voorval.. Dat is in ieder geval fijn!
Zijn vriendin is akkoord met seksuele escapades buiten hun relatie, zolang hij haar daar maar van op de hoogte houdt. Ze zijn samen heel open-minded en praten hier ook gewoon over.
Mijn man zegt dat als ik ooit vreemd zou gaan, hij dat in ieder geval niet wil weten. Geen expliciet "OK" dus, maar het lijkt mij misschien wel ok bij absoluut stilzwijgen. Ik weet niet goed wat hij er van zou vinden als hij er achter zou komen.
De afspraken in onze en hun relatie spreken elkaar dus een beetje tegen. Zo nu en dan spreken collega+vriendin mijn man ook. Ingewikkeld dus.. Hoe kunnen we dit het beste aanpakken?
Je man heeft toch duidelijk aangegeven dat hij het helemaal oké vind zolang hij er niks van weet. Dus ik zou het gewoon doen zolang je maar je best doet om je dubbelleven echt goed geheim te houden. Misschien kun je bijvoorbeeld met een vriendin afspreken dat je zegt dat je daar slaapt tegen je man, zodat hij geen argwaan krijgt. Ik zie verder geen problemen.quote:Op zaterdag 26 januari 2013 17:48 schreef Susanne456 het volgende:
Mijn man zegt dat als ik ooit vreemd zou gaan, hij dat in ieder geval niet wil weten. Geen expliciet "OK" dus, maar het lijkt mij misschien wel ok bij absoluut stilzwijgen. Ik weet niet goed wat hij er van zou vinden als hij er achter zou komen.
De afspraken in onze en hun relatie spreken elkaar dus een beetje tegen. Zo nu en dan spreken collega+vriendin mijn man ook. Ingewikkeld dus.. Hoe kunnen we dit het beste aanpakken?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |