abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_122079587
quote:
5s.gif Op zaterdag 26 januari 2013 18:35 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Als het je toch niet kan schelen waarom ga je dan een relatie aan?
Een relatie aangaan is zo gebeurd, voordat je het in de gaten hebt. En op dat moment kan het je misschien wel schelen. Maar things change.

En een relatie verbreken kan lastig zijn.
Geld, woonplek, familie, vrienden, kinderen.. Legio redenen om het niet te durven verbreken.
-nee-
  zaterdag 26 januari 2013 @ 18:43:48 #77
343183 Newbie114
Psychonaut in opleiding
pi_122079767
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 januari 2013 18:40 schreef Marsenal het volgende:

[..]

Een relatie aangaan is zo gebeurd, voordat je het in de gaten hebt. En op dat moment kan het je misschien wel schelen. Maar things change.

En een relatie verbreken kan lastig zijn.
Geld, woonplek, familie, vrienden, kinderen.. Legio redenen om het niet te durven verbreken.
Mja ik vind het raar, en lullig voor de persoon, maar toch bedankt voor de uitleg ^O^
Hier zeiLt.Surge: Kwaliteits user ben je wel.
Hier zei Murdera: Newb, een enorme baas. _O_
'Komt er dan nooit geen einde aan dit wonder?'
pi_122083400
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 januari 2013 18:26 schreef Susanne456 het volgende:

[..]

Ik ben nog geen seksrelatie begonnen. Ik heb één keer seks gehad. En dat was ok, als ik dat verzwijg. (Dat is HEEL duidelijk afgesproken, twijfel ik niet over)
Als je erover gaat praten, verbreek je in principe jullie afspraak, want hij wil het niet weten. Dus als je gaat praten neem je al een risico...

Als er niks over zegt, en je gaat toch die seksrelatie aan, dan zou ik me persoonlijk sterk afvragen of dit wel helemaal "in de geest" van de afspraak was... een keer vreemdgaan of stelselmatig.... voor mij toch anders.

Daarnaast zou ik me ook in een bredere zin afvragen of die seks het waard is om potentieel een relatie met je vriend te verspelen.
  zaterdag 26 januari 2013 @ 20:40:26 #79
348450 ikjijallebei
luiheid uitgevonden
pi_122085058
Reken maar niet dat jouw vriend dat goedkeurt, TS'je.

Hopelijk komt hij erachter en zet hij je bij het vuil.
  zaterdag 26 januari 2013 @ 22:34:16 #80
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_122091412
Dit is al het zoveelste topic in R&P over vreemdgaan, in nagenoeg dezelfde schrijfstijl. Zo eentje waarvan je vantevoren wéét dat het een paar pagina's heftige reacties zal oproepen. En telkens blijft de TS doorposten i.p.v. af te druipen.
  zondag 27 januari 2013 @ 01:50:10 #81
149454 GSbrder
Les extrêmes se touchent
pi_122100188
Als het voor jou werkt, primo.
Ik ben er zelf niet zo goed in en ik zou het ook niet heel chill vinden als mijn vriendin dit deed, daarom ook aangegeven zoiets wél te willen weten, dan kan ik mijn conclusies trekken :Y).
Power is a lot like real estate, it's all about location, location, location.
The closer you are to the source, the higher your property value.
pi_122101418
- Niet doen. -

[ Bericht 69% gewijzigd door #ANONIEM op 27-01-2013 12:20:39 ]
IT'er in hart en nieren
pi_122104818
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 januari 2013 17:48 schreef Susanne456 het volgende:
Hoe kunnen we dit het beste aanpakken?
Jouw man geeft aan dit niet te willen, dus het mag niet. Klaar.

Wil je het per se toch? Dan moet je met de relatie kappen en mag je alles doen wat je maar wilt.

Zo ingewikkeld is het niet.
Tombstone shadow, stretchin' across my path.
Every time I get some good news, ooh.
There's a shadow on my back.
pi_122105206
Draai het eens om. Zou jij het willen weten als je zo bedonderd werd? Heb wat respect voor je man. Hij heeft je niet zijn OK gegeven om een dikke affaire te hebben. Het lijkt mij dat hij enkel niet wil weten van eenmalige slippertjes. Dat is dit niet.
  zondag 27 januari 2013 @ 12:19:47 #85
262 Re
Kiss & Swallow
pi_122106533
quote:
7s.gif Op zaterdag 26 januari 2013 18:30 schreef Copycat het volgende:
En gevoelens kunnen ratio als sneeuw voor de zon doen verdwijnen.
kijkt meewarig naar buiten... kutregen ;(

is er nou echt een verwschil tussen een keer ergens liggen ketsen met iemand en meerdere keren... is het ene erger dan de ander en waarom moet het in het laatste geval WEL verteld worden?
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  zondag 27 januari 2013 @ 12:21:20 #86
262 Re
Kiss & Swallow
pi_122106601
en hou op met dat troll geroep, gebruik de TR daarvoor
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  zondag 27 januari 2013 @ 12:22:55 #87
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_122106652
Het eenmalige is een slippertje, dat kan gebeuren. Het stelselmatige getuigt imo van diepgaander bedrog. En ja, persoonlijk zou ik dat erger vinden.
Hoe TS' partner dat ziet, weet alleen hij. En TS, als ze het hem op de man af vraagt.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_122106751
Mwa als je een seksvriend nodig hebt dan zit je relatie niet goed.. Je moet het zelf weten maar ik zou een einde maken aan je relatie.. Wel zo eerlijk voor je vriend.. zelfde geldt voor je collega..

succes
Geniet van het leven, want het duurt maar even..
  zondag 27 januari 2013 @ 12:28:32 #89
262 Re
Kiss & Swallow
pi_122106899
quote:
7s.gif Op zondag 27 januari 2013 12:22 schreef Copycat het volgende:
Het eenmalige is een slippertje, dat kan gebeuren. Het stelselmatige getuigt imo van diepgaander bedrog. En ja, persoonlijk zou ik dat erger vinden.
Hoe TS' partner dat ziet, weet alleen hij. En TS, als ze het hem op de man af vraagt.
het andere koppel heeft het iig beter geregeld lijkt me, dat is wel zo, eerlijkheid is wel de fundering van een relatie
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  zondag 27 januari 2013 @ 12:37:35 #90
44906 merino
World of Sleepers
pi_122107313
In stabiele relaties waarbij sex buiten de deur een mogelijkheid is wordt daar meestal ook gewoon open en eerlijk over gepraat. Voorkomt veel gedoe.

Niets willen horen is meestal ook teken dat hij eigenlijk liever niet heeft dat het gebeurd. Een enkel slippertje kan dan geen probleem zijn, en iets waar hij geen weet van wilt hebben, maar een vaste sexrelatie is dan wel heel iets anders.

En ik sluit me verder aan bij Re, eerlijkheid is de fundering van een relatie en werkt op lange termijn gewoon het beste. Bovendien lijkt het me dat in een goede relatie je ook helemaal niet zo iets voor je partner verborgen wilt houden.

Maar goed ik begrijp zelf dan ook niet waarom mensen dit soort dingen graag stiekem willen doen (behalve dan dat de spanning misschien opwindend is maar om daar nu je relatie voor op spel te zetten :{) en besluiten dat hun sexuele activiteit iets persoonlijks is en niet iets van de relatie. Als je zo graag alles zelf wilt beslissen wees dan gewoon lekker vrijgezel dan hoef je ook niet meer met anderen rekening te houden.
I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
pi_122107454
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 januari 2013 20:40 schreef ikjijallebei het volgende:
Reken maar niet dat jouw vriend dat goedkeurt, TS'je.

Hopelijk komt hij erachter en zet hij je bij het vuil.
Volgens mij gaan relaties niet altijd uit bij vreemdgaan.

Als ik de gemiddelde man in Nederland zie, heb ik toch mijn twijfels.

Aangezien TS het volgende zegt:

Mijn man zegt dat als ik ooit vreemd zou gaan, hij dat in ieder geval niet wil weten. Geen expliciet "OK" dus, maar het lijkt mij misschien wel ok bij absoluut stilzwijgen. Ik weet niet goed wat hij er van zou vinden als hij er achter zou komen.

Wat voor een man ben je dan :')
pi_122108182
quote:
1s.gif Op zaterdag 26 januari 2013 18:26 schreef Marsenal het volgende:

[..]

Wat een gelul. Ik ben tien jaar structureel vreemd gegaan, en ze had niet het minste vermoeden.

Vreemdgaan kan je prima onbestraft doen, zolang je scherp blijft.

Overigens kan je dit prima doorzetten, TS, maar ben je niet bang verliefd te worden?
Ik zou er ook niet zo'n moreel bezwaar tegen hebben, vreemdgaan.

Maar als ik een kindje met iemand krijg, dan zou dat toch wel anders liggen denk ik zo.

quote:
0s.gif Op zaterdag 26 januari 2013 18:35 schreef Susanne456 het volgende:

Maar post alsjeblieft je inzichten door; ze zetten me aan het denken. :) Dankje!
Ten eerste:

Jij praat met je man over eventueel vreemdgaan en hij wil het niet weten? Met andere woorden, je tast hem in zijn mannelijkheid aan. Daarom wil hij dat ook niet weten, de waarheid is te pijnlijk voor hem.

Hij is ook vader (dus man), denk je dat dat geen effect gaat hebben op zijn gedrag als vader?

Hoe kan hij de man zijn als jij hem gewoon met een andere man bedriegt?

Ten tweede:

Je bent 27, je hebt een man en een kind.

Vraag je je niet af waarom dit gebeurd is?

Misschien alles "volgens het boekje" gedaan?

Daarmee wil ik zeggen: school afgemaakt, tijdens studie iemand leren kennen, gaan werken, samenwonen en kindje krijgen met diezelfde persoon.

Alles beetje op de automatische piloot?

Misschien zegt iets in jou dat je niet genoeg geleeft hebt en dat nu wil compenseren?
  zondag 27 januari 2013 @ 13:06:23 #93
382147 oLexie
Maorivrouwin
pi_122108610
Buiten dit alles om, zet je ook een beetje de relatie met je kind op het spel. Die zal, wanneer het uitkomt, uiteindelijk zijn eigen mening gaan vormen over dit hele verhaal en op basis daarvan gaan reageren naar jou.

Je krijgt spanningen in huis die zullen leiden naar ruzies, en daar zit je zoon dan mooi tussenin. Moet je ook maar willen.
Bay of Plenty
pi_122110840
quote:
0s.gif Op zondag 27 januari 2013 12:41 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Volgens mij gaan relaties niet altijd uit bij vreemdgaan.
Er gaat wel altijd iets verloren. En dat is waar mensen minder vaak bij stil staan als ze vreemd gaan.

Ze maken zich wel zorgen om het feit of je de relatie verbreekt, maar minder om hoe de relatie zal veranderen. En veranderen zal die.

Soms tot op het punt dat je er op een later moment alsnog mee moet kappen, omdat er simpelweg niets meer over is.

Liefde overwint veel, maar niet alles.
Tombstone shadow, stretchin' across my path.
Every time I get some good news, ooh.
There's a shadow on my back.
  zondag 27 januari 2013 @ 13:59:32 #95
327059 Royco1
I AM THE LAW!!
pi_122110961
Dat je man zegt dat hij het niet wil weten als je een keer een slippertje maakt betekent niet dat hij het ok vind en zijn goedkeuring er voor geeft he.
pi_122111665
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 januari 2013 17:48 schreef Susanne456 het volgende:
Twijfel of dit onder Seks of R&P moet, maar gezien het feit dat onze relaties voorop staan toch maar hier:

Ik (vrouw, 27) moest twee weken geleden met mijn mannelijke collega een aantal dagen op een werkbezoek in het buitenland. We hebben de laatste nacht daar fantastische seks gehad. We hebben allebei een relatie, maar vonden dit eigenlijk zo'n succes dat we dat misschien wel wat vaker samen zouden willen. We weten allebei heel goed dat het hier puur om de seks gaat; er komen geen verliefde gevoelens bij kijken. We zijn ook allebei gelukkig in onze relaties, maar misschien is dit net dat beetje extra spanning wat het leuk maakt..
Op het werk is het helemaal niet ongemakkelijk overigens, sinds dit voorval.. Dat is in ieder geval fijn!

Zijn vriendin is akkoord met seksuele escapades buiten hun relatie, zolang hij haar daar maar van op de hoogte houdt. Ze zijn samen heel open-minded en praten hier ook gewoon over.

Mijn man zegt dat als ik ooit vreemd zou gaan, hij dat in ieder geval niet wil weten. Geen expliciet "OK" dus, maar het lijkt mij misschien wel ok bij absoluut stilzwijgen. Ik weet niet goed wat hij er van zou vinden als hij er achter zou komen.

De afspraken in onze en hun relatie spreken elkaar dus een beetje tegen. Zo nu en dan spreken collega+vriendin mijn man ook. Ingewikkeld dus.. Hoe kunnen we dit het beste aanpakken?
Ik word misselijk van die wijven
I'm so happy I could scream!
pi_122111942
Sja... zolang er geen diepere gevoelens bij in het spel zijn, wat is dan de noodzaak om iemand anders er angst over te bezorgen. Je laat mensen zich alleen maar onnodig zorgen maken dan. Seks is maar seks.. een (lekkere) fysieke daad. ;)
pi_122114173
Snol
  zondag 27 januari 2013 @ 15:27:03 #99
68091 borbit
Is dit het begin van een pr0n?
pi_122115755
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 januari 2013 17:48 schreef Susanne456 het volgende:

Mijn man zegt dat als ik ooit vreemd zou gaan, hij dat in ieder geval niet wil weten. Geen expliciet "OK" dus, maar het lijkt mij misschien wel ok bij absoluut stilzwijgen. Ik weet niet goed wat hij er van zou vinden als hij er achter zou komen.

De afspraken in onze en hun relatie spreken elkaar dus een beetje tegen. Zo nu en dan spreken collega+vriendin mijn man ook. Ingewikkeld dus.. Hoe kunnen we dit het beste aanpakken?
Je man heeft toch duidelijk aangegeven dat hij het helemaal oké vind zolang hij er niks van weet. Dus ik zou het gewoon doen zolang je maar je best doet om je dubbelleven echt goed geheim te houden. Misschien kun je bijvoorbeeld met een vriendin afspreken dat je zegt dat je daar slaapt tegen je man, zodat hij geen argwaan krijgt. Ik zie verder geen problemen.
pi_122138635
Twijfel of dit onder Seks of R&P moet, maar gezien het feit dat onze relaties voorop staan toch maar hier:

en toch door willen bangen?

Ik (vrouw, 27) moest twee weken geleden met mijn mannelijke collega een aantal dagen op een werkbezoek in het buitenland. We hebben de laatste nacht daar fantastische seks gehad. We hebben allebei een relatie, maar vonden dit eigenlijk zo'n succes dat we dat misschien wel wat vaker samen zouden willen. We weten allebei heel goed dat het hier puur om de seks gaat; er komen geen verliefde gevoelens bij kijken. We zijn ook allebei gelukkig in onze relaties, maar misschien is dit net dat beetje extra spanning wat het leuk maakt..
Op het werk is het helemaal niet ongemakkelijk overigens, sinds dit voorval.. Dat is in ieder geval fijn!

In welke tijdperk leef jij dan? Denk je nou werkelijk dat iedereen toe gaat stemmen?
Wellicht zitten de problemen in "des huize" zelf. Want als jouw seksleven goed zou zijn, dan had je die gedachtegang naar fantastische seks nooit gehad? Think, think, think
......

Zijn vriendin is akkoord met seksuele escapades buiten hun relatie, zolang hij haar daar maar van op de hoogte houdt. Ze zijn samen heel open-minded en praten hier ook gewoon over.

Goh, maakt hij je dat wijs? Hij banged jou plus zijn eigen vriendin....
Dacht je nou werkelijk dat er een orgie in zat
?


Mijn man zegt dat als ik ooit vreemd zou gaan, hij dat in ieder geval niet wil weten. Geen expliciet "OK" dus, maar het lijkt mij misschien wel ok bij absoluut stilzwijgen. Ik weet niet goed wat hij er van zou vinden als hij er achter zou komen.

Zou jij het willen weten met wie je man evt. gebanged zou kunnen hebben?
Hier zal hij wel een reden voor hebben, die reden heb jij te respecteren....


Hoe nu verder?
Ik zou zeggen doe een partnerruil, maar dan moet die andere chick wel bereid zijn om stiefmoeder te worden.....
I may not be your first, but to be your last would be perfect.....
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')