quote:Op zondag 27 januari 2013 12:08 schreef Plantagehouder het volgende:
heb nog een key over:
HZ33-FQBQ-BVF5-CANF-T8J2
Dat is juist het leukequote:Op zondag 27 januari 2013 12:41 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
toch iets van 3 uur gespeeld nu.![]()
en met iedere stad stijgen mn skillz
Dat is iets om aan de makers te vertellenquote:Op zondag 27 januari 2013 13:58 schreef valek het volgende:
Als de wegen te dicht bij elkaar liggen kun je wel aan beide wegen zones bouwen, maar worden deze niet allebei vol gebouwd. Ik had graag gezien dat je meteen te zien krijgt of de wegen te dicht bij elkaar liggen of niet.
quote:Op zondag 27 januari 2013 13:58 schreef valek het volgende:
Als de wegen te dicht bij elkaar liggen kun je wel aan beide wegen zones bouwen, maar worden deze niet allebei vol gebouwd. Ik had graag gezien dat je meteen te zien krijgt of de wegen te dicht bij elkaar liggen of niet.
Zijn daar die witte stippellijntjes niet voor ?quote:Op zondag 27 januari 2013 14:12 schreef lkb9000 het volgende:
[..]
Dat is iets om aan de makers te vertellen
Heeft iemand hier al bugs doorgegeven?
quote:Op zondag 27 januari 2013 14:14 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
fucking zombies in mn stad jonguh76 mensen opgegeten.
kreeg de melding dat de zombies aan gingen vallen die nacht. En dat deden ze.quote:
quote:Op zondag 27 januari 2013 14:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
kreeg de melding dat de zombies aan gingen vallen die nacht. En dat deden ze.![]()
![]()
schrok me dood joh, ineens een filmpje in beeld van een zombie met zombie geluiden. Ik dacht WTF![]()
Braaaaaaiiins..quote:Op zondag 27 januari 2013 14:28 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
kreeg de melding dat de zombies aan gingen vallen die nacht. En dat deden ze.![]()
![]()
schrok me dood joh, ineens een filmpje in beeld van een zombie met zombie geluiden. Ik dacht WTF![]()
1x4 uur of 4x1 uur?quote:Op zondag 27 januari 2013 14:35 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Je merkt wel dat je na vier uur spelen inderdaad steeds meer oog krijgt voor het 'managen' van je stad.het is dan veel meer dan alleen maar uitbreiden uitbreiden en uitbreiden.
Je kunt hem pre-orderen op amazon, dan krijg je een beta key en dan annuleer je.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:40 schreef D_tjuh het volgende:
Waar kan je keys vinden?ik zou graag willen spelen.
Als iemand er eentje over heeft en mij blij kan maken, ben ik je eeuwig dankbaar.![]()
![]()
1 x 2 en 2 x 1quote:
dat doe je goedquote:
Oh fuck. ik heb 'm zojuist gepreordered by origin omdat ik dacht via daar een key te krijgen.quote:Op zondag 27 januari 2013 14:44 schreef blow... het volgende:
[..]
Je kunt hem pre-orderen op amazon, dan krijg je een beta key en dan annuleer je.
Ik weet niet hoe het gaat maar ik hoorde iemand in dit topic erover.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |