M'n auto ziet er niet meer uit... En wassen heeft ook niet zoveel zin nu, want nog voordat je de straat uit bent is hij weer smerig...quote:
Lekker vol met reclame rondom, maar wel gratis leenauto!quote:
Ik vond het prima meevallen qua plastic-fantasticquote:Op woensdag 23 januari 2013 14:43 schreef Piet__Piraat het volgende:
Zo'n DS3 schijt een leuk speelautootje te zijn ja. Alleen beetje hoog plastic-fantastic gehalte in het interieur...
Ik ga straks maar eens kijken hoe 't karretje erbij staat na een paar dagen stilstaan.
Ik vind hem nogal druk...quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:18 schreef Piet__Piraat het volgende:
Ik vind al dat hoogglans soms een beetje el cheapo aan doen. Kan mooi zijn, maar het moet met mate.
[ afbeelding ]
Zelfde geldt wat mij betreft overigens voor de nieuwe focus.
[ afbeelding ]
Uiterlijk is ook om te janken hoor..quote:Op woensdag 23 januari 2013 14:43 schreef Piet__Piraat het volgende:
Zo'n DS3 schijt een leuk speelautootje te zijn ja. Alleen beetje hoog plastic-fantastic gehalte in het interieur...
Ik ga straks maar eens kijken hoe 't karretje erbij staat na een paar dagen stilstaan.
Vind je? Ik vind hem wel tof.quote:Op woensdag 23 januari 2013 16:17 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
Uiterlijk is ook om te janken hoor..
Bah en bah.quote:Op woensdag 23 januari 2013 15:18 schreef Piet__Piraat het volgende:
Ik vind al dat hoogglans soms een beetje el cheapo aan doen. Kan mooi zijn, maar het moet met mate.
[ afbeelding ]
Zelfde geldt wat mij betreft overigens voor de nieuwe focus.
[ afbeelding ]
Hij was aan het einde van de dag klaar, maar ga hem morgenochtend omruilen.quote:
Oh, nu dusquote:Op woensdag 23 januari 2013 22:43 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Hij was aan het einde van de dag klaar, maar ga hem morgenochtend omruilen.
Niet op de voorruit zetten?quote:Op woensdag 23 januari 2013 22:53 schreef delano.888 het volgende:
Veel te koud buiten... Tegen de tijd dat mijn auto warm is ben ik onderhand al op mijn werkik durf de verwarming niet 100% op het raam te zetten omdat ik welgeteld 4!! Sterretjes heb! Is dat terecht of hoef ik me geen zorgen te maken?
(Stomme carglass reclame)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop