Haha, fantastisch. Dat ging ook echt he-le-maal nergens over.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 00:33 schreef icebliss het volgende:
Moest even zoeken, maar deze aanval van Ricco is me ook wel bijgebleven:
Edit: vanaf 2 minuten overigens.
Edit: +titel klopt niet, dit was 2008
Het toverwoord: Ibarguren.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 00:19 schreef Rudieh het volgende:
Vanendert was ook best ongeloofwaardig, in de Tour van 2011
Leuk staaltje sprinten tegen een berg op (Leinders vs Gianettiquote:Op dinsdag 22 januari 2013 00:36 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Haha, fantastisch. Dat ging ook echt he-le-maal nergens over.
Saunier Duval, fantastisch man.
Gianetti
Cobo 2011 mogen we trouwens ook wel noemen. Nogmaals, Gianetti.
Staand fietsen zegt niet zo veel lijkt me.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 00:45 schreef Szura het volgende:
Iban Mayo die de halve Alpe staand opfietst en bijna uit de bocht vliegt bergop
Fietst als de duivel
Heb je wel eens staand gefietst?quote:Op dinsdag 22 januari 2013 00:48 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Staand fietsen zegt niet zo veel lijkt me.
Nouja, als je ziet hoe hij vliegt welquote:Op dinsdag 22 januari 2013 00:48 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Staand fietsen zegt niet zo veel lijkt me.
Daar kan geen doping tegen opquote:Op dinsdag 22 januari 2013 00:39 schreef Szura het volgende:
Het beste verhaal blijft toch Landis, die met z'n biertje op het terras een geniaal plan bedacht.
En als hij nu nog eens in z'n eentje was bij OPQS, nee hoor, daar zit ook Yvan van Mol, een andere erkende dopingdokter. Met opperschurk Lefevere aan het roer.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 00:51 schreef debeterebob het volgende:
http://wielrennen.startpa(...)dr-jose-ibarguren---(vanendert-gilbert-boonen-terpstra)
En Cruytquote:Op dinsdag 22 januari 2013 00:58 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
En als hij nu nog eens in z'n eentje was bij OPQS, nee hoor, daar zit ook Yvan van Mol, een andere erkende dopingdokter. Met opperschurk Lefevere aan het roer.
Die ploeg mag van mij echt als eerste opgedoekt worden. Nog eerder dan Saxo eigenlijk.
Triest eigenlijk, dat zoiets nog kan. Enorme laksheid van de UCI maar ook een de Belgische bond zou hier wat kritischer naar moeten kijken.quote:
Hoho, ik zei al tijdens de uitzending dat het onmogelijk is dat wanneer Boom volle bak rijdt, hij niet inloopt op Terpstra, dus dat Terpstra wel goed door Ibarguren geprepareerd was. Man ik werd bekant afgeschoten en verketterd...... had zowat een ban te pakken hier.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 00:32 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik weet nog wel dat ik dat gelijk na het NK hier postte, maar toen werd er toch wat nonchalant op gereageerd. Het viel niet veel mensen op.
Dankzij dat USADA-rapport en daardoor het gedoe van de laatste maanden kijkt iedereen er toch wat anders naar nu, heb ik het idee.
Nu we het toch over Riccò hebben:quote:Op dinsdag 22 januari 2013 00:33 schreef icebliss het volgende:
Moest even zoeken, maar deze aanval van Ricco is me ook wel bijgebleven:
Edit: vanaf 2 minuten overigens.
Edit: +titel klopt niet, dit was 2008
Ben benieuwd of Tankink ook in dat lijstje renners zit die gebruikt hebben.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 07:55 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Nu we het toch over Riccò hebben:
"Ik zou em in mekaar trimmen"![]()
Ik ga er niet vanuit.quote:Op dinsdag 22 januari 2013 08:03 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ben benieuwd of Tankink ook in dat lijstje renners zit die gebruikt hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |